Zixi انتشار نظرسنجی در رسانه صنعت آمادگی در صورت همه گیر ترس


81 درصد از رسانه های مدیران بر این باورند که نیاز دائمی قابلیت های از راه دور

آوریل سال 2020 – Zixiبه رهبر صنعت برای فعال کردن اعتماد زنده پخش ویدئو با کیفیت بیش از هر آی پی امروز اعلام کرد نتایج یک نظرسنجی از رسانه های مدیران شرکت حضور از راه دور نظارت و مدیریت وبینار برگزار شد مارس 31, 2020.

صنعت رسانه ضربههای با ادامه بیماری همه گیر به خصوص با خیلی از این صنعت عملیات مستقر در منطقه نیویورک. با بسیاری از انعطاف ناپذیر مبتنی بر سخت افزار تصویری زیرساخت نگه داشتن کارکنان امن و در صفحه اصلی در حالی که نشان می دهد هنوز هم می رود شده است بسیار دشوار است. در حالی که درست آن بیشتر و بیشتر شرکت ها در حال تحقق مزایای مبتنی بر IP زیرساخت تغییرات نسبت به نرم افزار های مبتنی بر مجازی, گردش و انتقال IP اند به اندازه کافی سریع برای برخی از.

Zixi به تازگی انجام یک وبینار در “Pivoting به نظارت از راه دور و پخش از عملیات” و یک نظرسنجی از 80 پیشرو جهانی در رسانه های مدیران شرکت نشان داد که اکثریت بر این باور نیست ما در حال تجربه یک واقعه یک بار و نه در حال حاضر بر این باورند که حرکت رو به جلو آنها را نیاز دائمی قابلیت فعال کردن پخش زنده با کیفیت جریان عملیات از مکان های از راه دور مانند خانه است.

این نظرسنجی نشان داد که 53 درصد معتقدند فعلی ایالت خاموش شدن ناگهانی برای یکی دیگر از 2 ماه با تنها 16 درصد اعتقاد داشتند این زمان خاموش شدن را برای بیش از 6 ماه در حالی که همچنین نشان می دهد که 66 درصد بر این باورند که این است که یک واقعه یک بار. از کسانی که پاسخ به 81 درصد بر این باورند که سازمان های خود را نیاز دائمی نیروی کار از راه دور قابلیت برای آینده, جوش, از زمان بحران بهداشتی و یا به صورت بالقوه آینده مانند حوادث یا بلایای طبیعی.

به عنوان بخشی از شرکت ابتکار برای کمک به مشتریان از طریق این بی سابقه ای زمانی که کار از راه دور ضروری است Zixi به تازگی ارائه شده موجود و جدید Zixi مشتریان تعریف و استفاده از آن مبتنی بر ابر تصویری کنترل هواپیما ذن استاد به مدت 3 ماه در تلاش برای تسهیل تأمین ارکستراسیون نظارت و مدیریت جریان ویدئویی زنده توسط کارکنان عملیات با خیال راحت کار از راه دور. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به www.zixi.com.

###

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>