Yu-Gi-Oh! بازگشت به آمریکای لاتین لا Panadería به نمایندگی از Yu-Gi-Oh! در مکزیک پخش در Televisa


نیویورک مه 5 سال 2020 – جدید اتحاد شده است جعلی است که افزایش Yu-Gi-Oh! حق رای دادن و حضور در آمریکای لاتین است. لا Panadería صدور مجوز و بازاریابی امضا شده است به عنوان یک زیر عامل در مکزیک که در آن نشان می دهد در حال حاضر پخش در Televisa – بزرگترین شرکت رسانه ای در اسپانیایی زبان جهان است. معاملات اعلام شد امروز توسط کریستن خاکستری SVP از عملیات کسب و کار و امور حقوقی برای کونامی متقابل رسانه ها, نیویورک, Inc., که مدیریت Yu-Gi-Oh! نام تجاری در خارج از آسیا است.

در مارس 16 Televisa را کانال 5 در مکزیک عرضه “Yu-Gi-Oh!,” این مجموعه آغاز شده است که این پدیده با قبل از راه اندازی مسابقه دو ماراتون. سری پس از آن رسما در آوریل 3. در ضمن Citytv بوگوتا اصلی تلویزیون محلی پخش در کلمبیا پایتخت شروع به پخش این سریال در اوایل ماه مارس سال گذشته است. Citytv امن 52 نیم ساعت قسمت از فصل اول از “Yu-Gi-Oh! 5d’s” که در مراکز آلاینده شهر جدید دومینو شهرستان در حال حاضر تبدیل به یک اینده جامعه ای که در آن دوئل است لگد به اوردرایو.

“به عنوان ژانر انیمیشن همواره در محبوبیت رشد, زمان مناسب است برای Yu-Gi-Oh! مجموعه تلویزیونی برای بازگشت به پخش و تعامل با نسل جدیدی از طرفداران را در سراسر آمریکای لاتین گفت:” خاکستری است. “پس از یک غیبت طولانی در منطقه ما خوشحال به همکاری با بازیکنان کلیدی مانند Panadería, Televisa و Citytv به گسترش حق رای دادن در دسترس در سراسر منطقه است.”

Televisa امن کامل فصل اول از “Yu-Gi-Oh!” (49 نیم ساعت قسمت). این مجموعه با تمرکز بر Yugi و بهترین دوستان است جوی تریستان و چای به عنوان آنها به اشتراک گذاشتن یک عشق برای بازی های جدید که در سراسر کشور – دوئل هیولا! معامله در مکزیک تسهیل شد منطقه ای عامل فرعی لا Panadería صدور مجوز و بازاریابی.

* Citytv خواهد هوا در فصل اول از “Yu-Gi-Oh! 5d’s” (تصویر بالا)

در مورد کونامی متقابل رسانه ها, نیویورک, Inc.

کونامی متقابل رسانه ها, نیویورک, Inc. عضو کونامی و متخصص در multiplatform نام تجاری تولید و مدیریت. کونامی متقابل رسانه ها, NY طول می کشد 360 درجه رویکرد در مدیریت حقوق در سطح جهان یاد IPs مانند Yu-Gi-Oh!, Bomberman کنترا و Frogger.

در مورد لا Panadería صدور مجوز و بازاریابی

تاسیس مجوز صنایع جانباز Maca راتر که در خدمت به عنوان رئيس جمهور & مدیر عامل این سازمان, La Panadería صدور مجوز و بازاریابی در یک مکزیکی آژانس مسئول نمایندگی برندهای جهانی که با هدف افزایش شرکای تجاری آن ” موفقیت و سودآوری از طریق یکپارچه صدور مجوز بازاریابی و استراتژی محتوا و خدمات و در نتیجه ایجاد ارتباط عاطفی و تجربیات منحصر به فرد برای کاربر نهایی. برای کسب اطلاعات بیشتر: https://www.panaderia.xyz/en

در مورد Televisa

Televisa پیشرو شرکت رسانه های اسپانیایی زبان جهان مهم کابل اپراتور در مکزیک و یک اپراتور پیشرو مستقیم به خانه های ماهواره ای تلویزیون پرداخت سیستم در مکزیک است. Televisa توزیع محتوای آن را به تولید از طریق چندین کانال های پخش در مکزیک و در بیش از 50 کشور از طریق 26 pay-tv مارک های تلویزیون, شبکه های اپراتورهای کابلی و بیش از حد بالا و یا “OTT” خدمات.

در مورد Citytv

Citytv یک ایستگاه تلویزیونی محلی در کلمبیا در شهر. آن را متعلق به Casa Editorial El Tiempo (CEET) که منتشر اصلی ملی کلمبیا روزنامه El Tiempo و همچنین سایر مجلات مانند Portafolio, Cambio, موتور و Carrusel. CEET مجوز با نام تجاری از کانادا رسانه های شرکت Rogers Media که صاحب Citytv سیستم تلویزیون. آن را شروع به پخش در 19 مارس 1999 در UHF کانال 21(DVB-T2;, 480i) در بوگوتا.

# # #

جف پریر/اولویت روابط عمومی

ایمیل: [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>