یوتیوب به کاهش کیفیت ویدئو در سراسر جهان برای کاهش فشار بر روی اینترنت و شبکه های

توسط برایان علم | ایسنا

ویدئوها در یوتیوب در حال حاضر به طور پیش فرض به تعریف استاندارد برای تمام کاربران در سراسر جهان یک از نمونه با کیفیت بالا است که کاربران به طور معمول را ببینید.

این حرکت با هدف کاهش بار بر روی اینترنت زیرساخت به عنوان مستندات و دیگر سیاست های اورژانس نگه داشته اند میلیون ها نفر در خانه است.

این تغییر جهانی اعلام شد و شروع به نورد در روز سه شنبه گفته است در حدود 30 روز به عنوان میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان در خانه بمانند در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در بیانیه ای در یوتیوب گفت: حرکت است به معنای “به انجام بخشی از ما برای به حداقل رساندن استرس در سیستم در این وضعیت بی سابقه ای.”

کاربران هنوز هم قادر خواهد بود به صورت دستی تغییر به وضوح بالاتر بر روی هر تصویری اساس یوتیوب با سی ان ان گفت.

یوتیوب و Netflix قبلا گفتند که کاهش جریان کیفیت در اروپا برای یک مدت زمان محدود برای جلوگیری از اینترنت فروپاشی تحت فشار بی سابقه ای استفاده شده با توجه به coronavirus بیماری همه گیر.

با توجه به بیشتر افراد مشغول به کار و تحصیل از خانه اینترنت را از زیرساخت های اساسی است که انتظار می رود به صورت “یک تست استرس” تحلیلگران صنعت باید با سی ان ان گفت. حتی برخی از بزرگترین تکنولوژی سیستم عامل در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با چالش بیشتری در نگه داشتن خدمات خود را تا و در حال اجرا در میان موجی از تقاضا است.

هفته گذشته Facebook, مدیر عامل شرکت, مارک زوکربرگ به خبرنگاران گفت که این شرکت سیستم عامل روبرو هستند “موج بزرگ” در تعامل با الگوهای ترافیک بیش از آنچه این شرکت معمولا در اطراف می بیند تعطیلات سال نو.

در روز سه شنبه, آدم Mosseri رئیس Instagram گفته است “بسیاری از استفاده های زیادی از تقاضا” در این سرویس است. در طول یک Instagram livestream, Mosseri اضافه شده که یکی از ویژگی های جدید در Instagram اختصاص داده شده به نمایش آنچه کاربران انجام می دهند از خانه با عنوان خانه بمانند — چنان محبوب بود آن را “تقریبا در زمان پایین Instagram” در آن ساعات.

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>