جوانان فوتبال نتایج

West Coast فوتبال باشگاه

دختران 15U

West Coast Wildkatz ’05 دختران تیم فوتبال بازگشت به بازی پس از یک استراحت برای دبیرستان فصل.

این Wildkatz سفر به خاش در ماه مارس 7-8 برای سال 2020 گشت و گذار کوپا جام گشت و گذار مقدماتی جام و رقابت در بالا و فوق العاده گروه تقسیم U15 دختران ،

در اولین مسابقه West Coast خاموش کردن مونتری گشت و گذار 3-0. Kamiryn Grimes دو گل به ثمر رساند و سوم شد و هدف خود پس از عبور از عبور از Zusette سامرا.

این Wildkatz ادامه داد: به تسلط در بازی دو. گرایمز به ثمر رساند این بازی برنده به عنوان Wildkatz را شکست داد و سن خوزه گشت و گذار 1-0.

بعدی تا Wildkatz مبارزه SF ایران 1-0 به پیروزی با تنها هدف از آمدن Miette Sessoms با کمک Maddee رید.

در قهرمانی Wildkatz مواجه قوی ساحل مرکزی ایالات تیم از سن لوئیس اوبیسپو. ساوانا کردرو هماهنگ به ثمر رساند و به اولین هدف با کمک از Grimes. هدف دوم این آمد عبور از سامرا به Jadynn پادشاه که عبور توپ کاملا به سرعت Sessoms برای هدر.

این Wildkatz در نهایت شروع به کنترل بازی به عنوان پشت خط برگزار ساحل مرکزی به هافبک برای بسیاری از بازی. هافبک تحت سلطه بود Taryn ریچی شاه و Giovanna گارسیا. ایزابلا Gelao ثبت نام چهارمین مستقیم shutout و کمک به بستن 2-0 قهرمانی.

بعدی تا سواحل غرب Wildkatz سر گرفته خواهد شد NorCal بهار, لیگ قهرمانان, لیگ, بازی و آماده شدن برای آینده بازیکنان کالج نمایشگاه برگزار شد در لاس وگاس در ماه مارس 20-22.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>