برای پنج سال گذشته مصطفی Maklad رانده است برای rideshare شرکت های پاکسازی حدود 100 روز پس از هزینه های. در 36 او سهام یک آپارتمان دو خوابه در سان فرانسیسکو با پنج نفر دیگر هم اتاقی و تلاش می کند به درایو تا 100 ساعت در هفته برای به دست آوردن.

Maklad که رانده شده برای هر دو Uber و Lyft, و توسط یک سازمان با فرفره کارگران رو به افزایش است که طرفداران برای کارگر حمایت و مزایای می گوید: روز خود را به طور معمول شروع ساعت 5 و پایان پس از نیمه شب. او هدایت می شود در حالی که بیمار در گذشته برای پوشش هزینه های ماهانه خود را. به عنوان تعدادی از coronavirus موارد رشد می کند در منطقه خلیج او در تلاش برای گرفتن به عنوان بسیاری از اقدامات احتیاطی که ممکن است برای حفاظت از خود و خود را مسافر: پاک کردن ماشین خود را به طور منظم به شستن دست های خود را بلند تا روی ضد عفونی کننده دست. اما او نگرانی در مورد چگونه او را حفظ خواهد خود را اگر او شروع به احساس بیمار.

“من می توانم در خانه بمانند اگر من بیمار هستم اما چه کسی در حال رفتن به پرداخت صورتحساب من می گوید:” Maklad در اخیر از رانندگی در منطقه خلیج است. “اگر من مریض من نمی توانیم به رفتن به دکتر. من نمی باید مراقبت های بهداشتی برای پوشش نیازهای من و من نمی گرفتن مرخصی از محل کار پس من هنوز هم به کار نگه دارید.”

Maklad معضل تأکید چالش برای پیمانکاران مستقل فرفره کارگران و دیگران در کارهایی که نمی توان از راه دور انجام می شود: بدون پرداخت بیمار زمان, آنها می گویند, آن را سخت تر به انواع اقدامات پیشگیرانه توصیه کارشناسان برای به حداقل رساندن و کاهش گسترش coronavirus.

مقامات بهداشت عمومی و شرکت ها و رهبران دیگر بارها و بارها از مردم خواست در خانه بمانند اگر آنها بیمار شدن و یا به کار از راه دور. در این هفته هر دو توییتر و شرکت مایکروسافت خواسته منطقه خلیج کارکنان به ارتباط از راه دور در صورت امکان و میدان نیز تشویق کارکنان به کار از خانه.

اما برای فرفره کارگران که کمک به سوخت پر رونق تکنولوژی و اقتصاد و ماندن در خانه به معنی از دست دادن پول آنها نیاز به پرداخت قبوض, راه اندازی یک تنش است که برخی از ترس می تواند بر تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“در بسیاری از راه آنچه که این وضعیت را می گذارد سر این است که چگونه ما بزرگتر اجتماعی اقتصادی سیاسی شرایط واقعا تحت تاثیر قرار توانایی تطابق با این نوع از توصیه هایی است که مقامات بهداشت عمومی به ما می گوید:” لیلی فرهنگ مدیر شرکت اوکلند مبتنی بر بهداشت عمومی سازمان انسان تاثیر همکاران. “کنترل از coronavirus کاملا وابسته به توانایی مردم را به پیروی از این توصیه برای منزوی کردن. و این توصیه که احتیاط این است که کاملا غیر عملی برای افرادی که فاقد بیمه درمانی کافی که لازم نیست پرداخت مرخصی استعلاجی یا که اصلا گزینه ای برای کار از خانه.”

اگرچه هیچ قوانین فدرال تضمین پرداخت بیمار وقت کالیفرنیا کارفرمایان را ملزم به ارائه کارکنان با سه روز پرداخت می شود بیمار در هر سال.

اما مانند بسیاری دیگر از فرفره کارگران Maklad باقی مانده است یک پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل و نه یک کارمند و می گوید که او دریافت نمی سلامت کارکنان تحت پوشش و یا بیمار پرداخت می شود زمان. به عنوان پیشگیرانه برای ذخیره سازی تا دو هفته ارزش غذایی در این رویداد او را تبدیل به بیمار است و نمی تواند ترک خانه ؟ بیش از حد گران قیمت او می گوید.

بارگذاری, بلند کردن اجسام Doordash و دیگر تحویل شرکت کرده اند توصیه می شود رانندگان و یا تحویل کارگران برای ایمن ماندن — و به ماندن در خانه اگر آنها احساس خوبی است. اما طرفداران استدلال می کنند که ایجاد یک انتخاب دشوار است برای بسیاری از کارگران است.

“اگر شما به خوبی احساس نمی شود و در این بین نه رانندگی و سقوط از پشت در صورتحساب و اجاره, آنچه شما می خواهید را انتخاب کنید ؟ می گوید:” لورن کیسی فرفره اقتصاد کمپین سرب با مشارکت کار ایالات متحده آمریکا است.

کالیفرنیا نقطه عطفی فرفره کارگر, قانون, مجلس, لایحه 5 هدف برای تغییر چشم انداز اشتغال توسط reclassifying پیمانکاران مستقل به عنوان کارکنان. تحت قانون که رفت به اثر در تاریخ 1 ژانویه کردن اجسام و رانندگان طبقهبندی به عنوان کارکنان خواهد بود و تحت پوشش دولت و شهرستان پرداخت می شود بیمار زمان سیاست. اما این شرکت در حال به چالش کشیدن این قانون در دادگاه و تلاش برای قرار دادن یک ابتکار عمل قبل از رای دهندگان.

کارلوس راموس است 38 ساله Lyft راننده و فرفره کارگران افزایش organizer زندگی می کند که در بیکرزفیلد اما به طور منظم درایو در منطقه خلیج است. او بر خلاف برخی از همکاران او: او در پوشش بهداشت و درمان از طریق U. s. Department of Veterans Affairs, اما او هنوز هم می گوید در نظر گرفتن زمان از کار برای رفتن به دکتر لوکس است. او می گوید او نمی خواهد بود قادر به جلوگیری از رانندگی اگر او شروع به احساس بد و او نگرانی در مورد سلامت عمومی تاثیر رانندگان ماندن در جاده ها است. اگر او آزمایش مثبت برای coronavirus او گفت که او نمی خواهد درایو.

“شما ممکن است مریض اما صورتحساب خود را دریافت نمی بیمار” راموس می گوید.

این مقاله بخشی از کالیفرنیا تقسیم همکاری میان اتاق های خبر بررسی درآمد و نابرابری اقتصادی و بقا در کالیفرنیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im