‘شما فکر می کنم آن را تابستان’: موج گرما به ارمغان می آورد جمعیت به جنوب کالیفرنیا سواحل در میان coronavirus نگرانی

به عنوان گرمای لعنتی جنوب کالیفرنیا در شنبه صحنه بر روی شن و ماسه در سواحل متعدد بود آنچه شما می خواهم رعایت در هر تابستان داغ آخر هفته.

بازدیدکنندگان در اطراف شهر برای پارکینگ کاهش یافته گروه از کون بريدن پایین کولر و ظهور چتر.

اما این هیچ روز معمولی در ساحل.

هجوم دهها هزار نفر از مردم نگرانی ساکنان ساحلی که می گویند برخی از سواحل شده اند بیش از حد بسته بندی شده در میان سفارشات برای مردم به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. در نیوپورت بیچ, جمعیت کثیری تخمین زده شد تا 40,000 روز جمعه با مشابه جمعیت انتظار می رود روز شنبه.

در مقابل سواحل است که مقامات تعطیل شد ترک با لس آنجلس رئیس پلیس مایکل مور نمایش تصاویر در رسانه های اجتماعی از خالی امتداد از مالیبو, سانتا مونیکا, ونیز به Dockweiler که در آن حتی قرار دادن یک پا در شن و ماسه ممنوع است.

در سن کلمنت که باز برگشت و تا آخر این هفته مقامات تصمیم به اجازه دهید مردم از نو خلق کردن اما قطع نشده است ، متوسط جمعیت نشان داد تا برای روز افتتاحیه به قدم زدن بر روی شن و ماسه و ساحل مسیر و یا گشت و گذار.

در نیوپورت, surfer تام Cozad گفت که او یک گشت و گذار و بررسی در 8:30 صبح و دیدم مردم تخلیه اتومبیل های خود را برای یک روز در ساحل, نشانه های اولیه آن خواهد بود یکی دیگر از شلوغ بعد از ظهر.

“شما فکر می کنم آن تابستان بود,” او گفت:. “من آن همه قفل شده است و آنها نیاز به خارج شدن اما این شهر باید برنامه ای برای این کار است. مردم در حال کشیدن تا به ساحل, خارج شدن از Ubers حذف کردن دوستان است.”

آخر این هفته جمعیت خواهد شد یک آزمایش; اگر مردم نمی تواند پایبند به قوانین در محل شهر ممکن است انتخاب کردن برای خاموش سواحل به طور کامل گفت نیوپورت بیچ سخنگوی جان پاپ.

سواحل در هانتینگتون نیز تا به حال جمعیت بزرگ به خصوص در اطراف هر دو طرف اسکله با وجود بسته شدن در ساحل پارکینگ و پارکینگ محفظه محدود در امتداد بزرگراه ساحل اقیانوس آرام.

که متوقف نمی beachgoers که آب گرفتگی به محله جستجو برای نقاط پارکینگ به عنوان دور به عنوان یک مایل دور به بازحمت حرکت کردن به شن و ماسه.

کاریسا Collins, 34, تماشا به عنوان بازدید کننده ساحل در گذشت او در خانه که در آن او بود انجام هنر گچ با کودکان خود. مادام العمر هانتینگتون بیچ ساکن در مقایسه با آنچه که او را دیدم به عنوان چهارم جولای جمعیت.

“ما می دانستیم ساحل شلوغ می شود اما من نمی دانم که آن را می توان در این سطح,” او گفت: با توجه به ساحل سهشنبه بود “به طور چشمگیری شلوغ تر از هر روز دیگر پس از همه گیر آغاز شده است. “ما تنها یکی از شهرستانها چند باز پس هر کس از آمدن به ساحل ما.”

رابین فورد نشسته بود روی یک نیمکت در کمربند سبز رو با شوهرش. از طریق همه گیر آنها گرفته ایم روزانه ساحل strolls اما جمعیت آنها را دیدم شنبه آنها را نگران کرده است.

“ساحل ما آنقدر بزرگ است که من احساس می کنم مردم می توانند فاصله خود را — اما این خیلی بیشتر شلوغ امروز” فورد گفت. “مگر اینکه همه این افراد در یک خانواده در آن نگاه مانند آنها هستند نه اجتماعی فاصله. آنها می تواند گسترش بیشتر. با نزدیک شدن تابستان, آن را می شود سخت تر برای مردم را به پیروی کنند.”

در هانتینگتون دولت, ساحل, مقامات مسدود کردن رها کردن مناطق برای کمک به کاهش جمعیت است که ممکن است نشان می دهد. در Doheny دولت در دانا پوینت آب بسته بندی شده بود با حدود 100 خوانندگان ظهر سوارکاری نورد امواج با تابستان-مانند جمعیت نارسایی شن و ماسه.

“ما همچنان به آموزش در یک اتفاق به طور منظم با اجتماعی فاصله دستورالعمل … به طوری که آنها به دنبال آن هستند و عواقب ناشی از ساحل تعطیلی رخ نمی دهد گفت:” دولت پارک Orange Coast سرپرست کوین پیرسال.

نجات غریق و پلیس در ساحل نیوپورت روز را صرف یادآوری مردم به ماندن جدا اگر آنها در گروه های شش و یا بیشتر.

در حالی که آنها سعی می کنند برای کاهش جمعیت با تورم و زمان در آب نجات غریق نیز باید به حقه بازی برای افرادی که ممکن است نیاز به کمک و گفت: Brian o’rourke, نیوپورت بیچ, نجات غریق گردان ارشد.

اما با تعطیلی از سواحل دیگر در لس آنجلس و سن دیگو و در کنار درب در لاگونا – و همچنین بازدید کنندگان به طور منظم از داخلی و ساکنان این جمعیت برای روزهای منتهی به آخر هفته بوده است “بسیار ضخیم” o’rourke گفت.

“ما در حال گرفتن افرادی که از سایر استان ها بدون شک” او گفت:.

در هرمسا و ساحل منهتن در روز شنبه یک زن و شوهر از افسران پلیس گشت این رشته را به مطمئن شوید که مردم هدایت روشن از ساحل. در Redondo ساحل گاه به گاه موتور سیکلت افسر با استفاده از یک بلندگو به مردم بگویید برای دریافت کردن این مسیر.

Cozad تعجب اگر نیوپورت بیچ باید نگاه به سن کلمنت به عنوان مثال با محدودیت در حلق آویز کردن در ساحل و تنها اجازه می دهد “اوقات فراغت” مانند راه رفتن و دویدن و گشت و گذار.

میشل Riem یکی از اوایل beachgoers که نشان داد برای قدم زدن دنباله پوشش سان کلمنت اقیانوس به عنوان شهرستان افتتاح شد تا پس از دو هفته تعطیلی.

“این است که من به آرامش و صلح” گفت: Riem یک دیرین سن کلمنت ساکن ، “فقط گوش دادن به اقیانوس و احساس اقیانوس من است صلح و مراقبه است.”

برای برادران کول و لوک Gonia که نشان داد در T-Street در سن کلمنت اولیه روز شنبه به گشت و گذار اجازه می دهد دسترسی به ساحل به شهر خود امواج آنها را نگه می دارد از رانندگی به دیگر لکه های گشت و گذار در دانا پوینت مانند آنها در میان سان کلمنت را تعطیل.

“رفتن به رشته و نمک کریک واقعا ارزش آن گفت:” کول Gonia یک تخته موج سواری shaper. “اقامت در محلی خود را نقطه.”

مورد علاقه خود را با گشت و گذار نقطه بیشتر در جنوب در سن انفر دولت, ساحل, بسته هنوز او پیوست و دیگر خوانندگان در جنوب اسکله که در یک صبح زود جلسه. او آن را در حال حاضر.

“من حتی نمی تواند آن را به کلمات. من نیاز به گشت و گذار به زنده ماندن او گفت:” پیاده روی پایین تپه در کنار یک ردیف از محدود پارکینگ.

در حالی که سن کلمنت را در سواحل شهرستان باز هستند State Parks سواحل مانند Calafia هنوز تعطیل مجبور Riem به معمول خود را تغییر مسیر. اما او امیدوار است این شهر محدودیت خواهد بود پاسخ صحیح یک ترکیب بین مردم اجازه لذت بردن از یک منبع طبیعی اما نگه داشتن آنها را از حلق آویز کردن به یک دیگر بر روی شن و ماسه.

به عنوان دیگر سواحل باز کردن در اطراف کالیفرنیای جنوبی با سن دیگو گرفتن چراغ سبز به عنوان روز دوشنبه او همچنین می خواهم برای دیدن مردم باقی می ماند در سواحل محلی و پایبند به محدودیت.

“آنها نیاز به باز کردن همه چیز و واقعا گشت و آموزش مردم,” او گفت:. “آنها فراموشکار آنها نیاز به یادآوری است. اما آنها نیاز به تفریح و سرگرمی آنها باید در طبیعت است.

“همه در یک دیوانگی آنها فقط رفتن به دیوانه و آنها در حال رفتن به را فراموش کرده ام.”

عکاس Mindy Schauer و کارکنان نویسندگان شکارچی لی و هیلی knight frank کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>