شما نمی مانند این آزادراه برجستگی? سپس درایو نیست خیلی سریع.

س: شما با داشتن یک روز خاموش است ؟ به تازگی شما تا به حال نامه ای از دانا چارلز در ستون خود را در مورد شیب تند و زننده در بین 680 در Hostetter جاده در سن خوزه. زمانی که من به عنوان خوانده شده پاسخ خود را که ثابت شد در آینده من برای شما فرستاده عصبانی پیام تنها هرگز به شنیدن از شما. به صداقت, من فکر کردم شما ممکن است جرم من توجه شما به کار است.

چارلز نوشت: شما ناله در مورد چگونه آن را به بیش از 10 مایل در ساعت بیش از حد مجاز سرعت در آن کشش. گری وجود دارد رفع در اینجا در حال حاضر: اطاعت از حد مجاز سرعت. هیچ جا وجود دارد تضمین می کند که تمام رانندگان خواهد بود قادر به رانندگی در حد سرعت در تمام جاده ها و در همه زمان ها است. گاهی اوقات شرایط است که شما نیاز به رفتن آهسته تر از آنچه است که حداکثر مجاز توسط قانون نه پیشنهاد به سرعت برای همه.

نه فقط به خاطر اخیر COVID-19 اثر در میزان ترافیک, من متوجه شده ام که تقریبا همه نمایش ها محدودیت سرعت به عنوان یک حداقل سرعت نه حداکثر و حتی در خیابان های محلی. من تقریبا هرگز کسی رفتن زیر نوشته 25 مایل در ساعت محدود در ویللو گلن جایی که من زنده هستم و تاسف برای عبور از خیابان به طور منظم.

به طوری که نقطه 680 احتمالا نیاز به تعمیر اما نه به طوری که ایندی wannabes می توانید درایو “بیش از 75 مایل در ساعت” وجود دارد.

Jo Ann Lawlor, San Jose

یک: Hmmm. این آمار یک عصب با دیگران است.

س: گری, گری, گری.

شما از دست رفته فرصت برای-به-نقطه پاسخ به چارلز’ ادعا در مورد نرخهای پایین در جاده ها در 680 که باعث سر راننده را نزدیک به سقف ماشین در حالی که سفر “بیش از 75 مایل در ساعت”! آن است که به شما پیشنهاد چیزی است که “می تواند بسیار دشوار است برای رفع.”

یک راه حل آسان خواهد بود برای آرام کردن! این منطقه دارای 65 مایل در ساعت در منطقه و هیچ کس نباید سفر بیش از 75. من انتظار دارم شما را به استفاده از فروم خود را به تماس از رانندگی خطرناک است. این است که یک نخست وضعیت برای کسی که به از دست دادن کنترل ماشین خود را و باعث یک تصادف آسیب و یا حتی بدتر به دلیل سرعت.

امی ارتفاع لس Gatos

یک: هر کس دیگری ؟

س: چارلز گفت: “اگر شما رانندگی بیش از 75 مایل در ساعت بر روی شیب بالای سر خود را به پرش به بالا به ماشین خود را به سقف.” رانندگی با سرعت مجاز و خدا نمی خواهد یادآوری شما را به کم کردن سرعت توسط bonking سر خود را.

جان کلی

یک: این شیب تعمیر شده یک زن و شوهر از بار فایده ای نداشت. و خوانندگان صحیح هستند. محدودیت سرعت 65 مایل در ساعت وجود دارد. خانم Roadshow با تشکر از شما برای نگه داشتن من در انگشتان من.

عضویت گری ریچاردز برای یک hourlong چت ظهر چهارشنبه در www.mercurynews.com/live-chats. نگاه برای Gary ریچاردز در Facebook.com/mr.roadshow و یا تماس با او را در mrroadshow@bayareanewsgroup.com یا 408-920-5335.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme