بله شبکه نا گهان به یوتیوب تلویزیون مشتریان


وضعیت با دیگر RSNs نامشخص

بله شبکه گفت آن است که دیگر در یوتیوب تلویزیون که ممکن است سیگنال شکست در مذاکرات بین Sinclair Broadcast Group به دست آورد که یک گروه منطقه ای شبکه های ورزشی و یکی از بزرگترین مجازی چند تصویری برنامه نویسی توزیع کنندگان.

هفته گذشته در یوتیوب گفت: آن را رها 21 سینکلر RSNs و اما در آخرین لحظه گفت: آنها ادامه خواهد داد به نظر می رسد تحت یک فرمت به مذاکرات ادامه داد.

مرتبط با: سینکلر گسترش فاکس RSNs به عنوان یوتیوب تلویزیون ایران همچنان

اما چهارشنبه شب بله مسائل بیانیه ای که یوتیوب تلویزیون بود دیگر حمل این شبکه بود که به دست آورد از والت دیزنی Co. توسط یک گروه که شامل یانکی ها سینکلر و آمازون است.

“یوتیوب تلویزیون خود را خودخواه, دلایل و با مجموع بی توجهی به آن بله مشتریان حاضر به پرداخت نرخ بازار و شرایط بازار و شرایط است که دیگر YES توزیع کنندگان توافق کرده اند. در واقع یوتیوب تلویزیون به دنبال رای بود که به خوبی زیر چه دیگر YES توزیع کنندگان پرداخت و از آنجا که بله نگه می دارد آن کلمه را به همه آن توزیع کنندگان آن نمی تواند مقابله. زمانی که یوتیوب تلویزیون متوجه آن نمی تواند یک یار کمتر-بازار معامله آن کاهش یافته است بله شبکه” بله در بیانیه ای گفت.

بله در اوایل این هفته اعلام کرد که برخی از یانکی ها می تواند جریان در آمازون نخست تصویری. آن بازی نیز در پخش WPIX-تلویزیون در نیویورک است.

اما به نظر می رسد که برخی از سینکلر دیگر RSNs بودند تاریک در یوتیوب TV, اما نه همه آنها.

“سینکلر برای خود دلایل انتخاب را به یک معامله برای بعضی و نه همه آن خدمات برنامه نویسی است که از مطالعه خارج شدند بزرگ-بازار RSNs های یاد franchises و بازیکنان ستاره. نیویورک یانکیز را روشن ساخته است به لیگ اصلی بیس بال و یوتیوب تلویزیون که یانکی ها نمی خواهد به نظر می رسد در هر یک از بازی های ملی تلویزیونی توسط یوتیوب تلویزیون از طریق آن ملی برنامه تلویزیونی توافق با لیگ اصلی بیس بال” بله گفت. “ما مصرانه از همه طرفداران ما برای رفتن به YESNetwork.com برای دیدن لیست سایر خدمات جریان و توزیع کنندگان دیگر که حمل بله شبکه. با یوتیوب تلویزیون دیگر حمل آن به نظر می رسد به عنوان هر چند یوتیوب تلویزیون مشتریان خواهد پرداخت همان در حالی که گرفتن کمتر است.”

سخنران برای یوتیوب و سینکلر نیست پاسخ به درخواست برای اطلاعات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>