Yearlong تعمیر پروژه آغاز می شود در بین 280 هفته آینده: Roadshow

س: الان چند سال از گاز بزرگ و ثبت نام مالیات بر خودرو در لگد با نقطه فروش اصلی این است که ما وحشتناک جاده ها را در نهایت به تعمیر. در عین حال بسیاری از ما به طور گسترده ای مورد استفاده در جاده ها در منطقه خلیج هنوز هم وحشتناک است. مانند 19th خیابان از طریق سان فرانسیسکو, سانتا کلارا کانتی کنار بزرگراه 17 و بین ایالتی 280 از بزرگراه 101 در سن خوزه به شهر ردوود.

آیا شما به طور منظم برای دفاع از گرفتن دولت برای تحقق این وعده به مردم در مورد استفاده از این مالیات ،

P. A.

یک: از آنجا که بسیاری از این مناطق در حال برنامه ریزی برای کار هنگامی که COVID-19 همه گیر پناهگاه در محل دستورالعمل می تواند کاسته شود. هفته آینده, Caltrans آغاز خواهد شد repaving ایالتی 280 از شن و ماسه تپه جاده به Foothill بزرگراه. آنها شروع به کار خواهد کرد به عنوان اوایل به عنوان 7 بعد از ظهر تا 7 صبح که حداقل چهار ساعت بیشتر کار هر روز از است که معمولا ممکن است به دلیل ترافیک بسیار نور است. این کار را بپیچید تا در تابستان 2022.

شماری از مسیرهای دیگر در لیست خواسته های خود را نیز برنامه ریزی شده برای عمده فرش کار:

  • 19 خیابان در سان فرانسیسکو. کار آغاز می شود در این تابستان بین Junipero Serra و لینکلن راه برای نصب یک آب جدید اصلی و جایگزینی خطوط فاضلاب. پس از اتمام است بفرس خواهد شد.
  • Caltrans انتظار repave ایالتی 880 در تابستان امسال و به جدید نصب سیستم زهکشی و ميانه مانع شمال 23rd, خیابان overcrossing در اوکلند.
  • بزرگراه 17 خواهد بود repaved سال بعد از اجلاس جاده به من-280 در سن خوزه.
  • Repaving El Camino Real از بزرگراه 237 به سان متئو کانتی خط است که برای برنامه ریزی سال آینده

س: چه اتفاقی افتاده است به تمام پول های جمع آوری شده تحت اندازه گیری B گذشت چهار سال پیش در شهرستان سانتا کلارا? بودند هر گونه خطوط اضافه شده به بزرگراه 85, 101, یا 280? و یا در هر بزرگراه? بودند هر گونه ترافیک سیگنال بهبود یافته با دوربین مبتنی بر وسیله نقلیه تشخیص? به دانش من پاسخ این است که “هیچ” و مجموع ظرفیت اضافه شده است صفر است.

من دو کلمه برای VTA و Caltrans: اضافه کردن خطوط!

باب Katopolis

یک: برخی از خطوط اضافه خواهد شد اما بخش عمده ای از منابع مالی برای 30 سال مالیات بر فروش را به بارت Caltrain, VTA اتوبوس و جدید مبادلات.

مطالعات زیست محیطی در حال بسته بندی برای تبادل جدید در بزرگراه 25 شرق گیلروی. گسترش 101 از جنوبی سن خوزه به San Benito County line در to-do-list به عنوان اضافه کردن یک چهارم خط در بزرگراه 85 از 101 به بزرگراه 87.

اما نگرانی این است که اقتصاد ما. اگر فروش درآمدهای مالیاتی شاقول برخی از اندازه گیری ب درآمد می تواند در خود نگه دارد.

عضویت گری ریچاردز برای یک hourlong چت ظهر چهارشنبه در www.mercurynews.com/live-chats. نگاه برای Gary ریچاردز در Facebook.com/mr.roadshow و یا تماس با او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>