Xytech راه اندازی پادکست با تمرکز بر صنعت رسانه ها روند

لس آنجلس, CA, مارس 25 سال 2020 — Xytech رهبر در مدیریت امکانات نرم افزار به صورت رسانه ای و پخش راه اندازی شد ‘Xytech پس از تاریک’ پادکست با تمرکز بر روند در رسانه ها و رادیو و تلویزیون صنایع. دو قسمت در حال حاضر در دسترس در iTunes, Spotify و دیگر پیشنهادهای سیستم عامل است.

“Xytech صدها نفر از مشتریان در سراسر جهان در رسانه ها و پخش, کسب و کار” گفت: Xytech را گرگ Dolan. “ما دریافت این فوق العاده منحصر به فرد از نظر صنعت از مشتریان و حفظ یک درک جامع از روند جاری است. پادکست است نه یک فروم برای فروش اما به جای آن به بحث در مورد چرا ایجاد قابلیت در MediaPulse و انواع چیزهایی اتفاق می افتد در صنعت ما. پادکست را به تمرکز بر روی روند صنعت: آنچه که ما در حال دیدن و چگونه ما مشاهده جهان از رسانه ها. در نهایت این است که واقعا سرگرم کننده کار می کنند. وجود دارد یک میلیون راه های آسان تر به زندگی می کنند اما هیچ چیز هیجان انگیز تر است. من امیدوارم که ما حس شوخ طبعی و شور و شوق از طریق آمده است.”

میزبانی Xytech ارشد مدیریت حساب, گرگ Sandheinrich این پادکست را از ویژگی های انواع Xytech کارکنان از جمله دولان همراه با مهمانان ویژه. در حال حاضر در دسترس برای اولین بار دو قسمت جلد داغ صنعت موضوعات از جمله اخیر HPA تکنولوژی عقب نشینی های ویژه مهمان HPA جمهور Seth Hallen و همچنین لغو NAB Show, ارزش تجارت را نشان می دهد و اثرات COVID-19 در این صنعت است.

“هدف ما از این پادکست این است که نگاهی به هم نگاه جدی در دنیای رسانه و سرگرمی از طریق لنز software solutions” Sandheinrich گفت. “ما به دنبال به جلو به اشتراک گذاری آنچه ما در خط مقدم با ما شنوندگان و بیرون کشیدن متفکر گفتگو در مورد صنعت ما است.”

برای گوش دادن به ‘Xytech پس از تاریکی” و یا به اشتراک, بازدید: https://podcasts.apple.com/us/podcast/xytech-after-dark/id1502477089

در مورد Xytech

برای بیش از 30 سال جهان, اولین رسانه شرکت های وابسته Xytech برای اجرای کسب و کار خود را. MediaPulse تنها پایان به پایان راه حل برای تکمیل محتوای چرخه. MediaPulse فراهم می کند برنامه ریزی و اتوماسیون اداری مدیریت دارایی صدور صورت حساب و هزینه بازیابی برای پخش رسانه, شرکت های خدمات و امکانات انتقال در مقیاس پلت فرم مستقل از راه حل است. برای اطلاعات بیشتر xytechsystems.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>