Xytech منصوب مت Waldock VP & مدیر توسعه کسب و کار برای EMEA

LONDON, UK, فوریه 12 سال 2020 — Xytech یک رهبر در مدیریت امکانات نرم افزار به صورت رسانه ای و پخش است و به نام صنعت-veteran مت Waldock به سمت معاون و مدیر توسعه کسب و کار EMEA در Xytech انگلستان در لندن است.

او در نقش جدید Waldock خدمت خواهد کرد به عنوان یک نقطه کلیدی-فرد و توسعه بیشتر روابط Xytech را به مشتریان موجود در منطقه EMEA در حالی که در حال گسترش Xytech به بازارهای جدید در سراسر EMEA.

“مت زمینه های گسترده در رسانه ها و صنعت پخش فوق العاده کمک می کند تا به عنوان ما همچنان به سرعت رشد در منطقه گفت:” گرگ دولان از Xytech. “بازار اروپا است و ما در سریع ترین بازار رو به رشد جغرافیا و مت را تجربه خواهد مطمئن شوید که Xytech همچنان به ماندن بگیرید پیش از منحنی و پیش بینی نیازهای مشتریان ما.”

Waldock که قبلا به عنوان یک مدیر در Xytech در اواسط 2000s گفت: او به دنبال به جلو به پیوستن به این تیم دوباره در طول این زمان هیجان انگیز در رشد شرکت.

“من واقعا خوشحال می شود بخشی از Xytech تیم یک بار دیگر” Waldock گفت. “بازگشت در طول یک دوره زمانی که Xytech در حال تجربه چنین رشد سریع است که واقعا هیجان انگیز است و من به دنبال به جلو به بازی نقش مهمی در ادامه به گسترش رو به رشد ما رد پا در EMEA بازار است.”

تجربه در صنعت گسترده

Waldock مشغول به کار در انگلستان صنعت پخش برای 25 سال از جمله موقعیت با ITV و لوکس رسانه های اروپا است. Waldock عمیق سابقه و تجربه گسترده با Xytech محصولات کمک خواهد کرد که او بهتر خیاط شرکت راه حل برای طیف گسترده ای از نیازهای مشتری.

“من امیدوار به استفاده از پس زمینه در صدا و سیما نه تنها عرضه مشتریان فعلی و آینده نگر با بهترین راه حل های ممکن است اما همچنین کار جلوتر از منحنی و کمک به مشتریان پیدا کردن راه حل های آنها ممکن است نیاز به در آینده” Waldock گفت. “من را به تمرکز بر روی نه تنها آنچه را که آنها در حال حاضر نیاز بلکه آنچه آنها نیاز سال آینده و تکامل با آنها.”

در مورد Xytech

برای بیش از 30 سال جهان, اولین رسانه شرکت های وابسته Xytech برای اجرای کسب و کار خود را. MediaPulse تنها پایان به پایان راه حل برای تکمیل محتوای چرخه. MediaPulse فراهم می کند برنامه ریزی و اتوماسیون اداری مدیریت دارایی صدور صورت حساب و هزینه بازیابی برای پخش رسانه, شرکت های خدمات و امکانات انتقال در مقیاس پلت فرم مستقل از راه حل است. برای اطلاعات بیشتر xytechsystems.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید