نگران بازار شیرجه رفتن دوباره به عنوان شیوع گسترش

توسط Alex Veiga و استن چو | آسوشیتد پرس

سهام به شدت کاهش یافت و دوباره در وال استریت سهشنبه ستون در ضرر و زیان یک روز پس از بازار بزرگترین افت در دو سال به عنوان ترس گسترش است که رشد شیوع ویروس را قرار دادن ترمز در اقتصاد جهانی است.

عصبی سرمایه گذاران جامعی ریسک پایین اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده ارسال عملکرد 10 ساله خزانه توجه به کم سابقه بوده است.

S&P 500 از دست داده است 7.6% در چهار روز گذشته پس از هدف قرار دادن یک رکورد در روز شنبه ، این شاخص معیار بدترین چنین کشش پس از پایان 2018 در نتیجه $2.14 تریلیون دلار در ضرر و زیان با توجه به S&P جهانی. روز شنبه همچنین مشخص شده است که برای اولین بار بازگشت به عقب 3% ضرر و زیان برای این شاخص از تابستان 2015.

آخرین موج فروش آمد که بیشتر شرکت ها از جمله شرکت هواپیمایی متحد و مسترکارت هشدار داد که شیوع صدمه دیده خواهد شد و منابع مالی خود را و بیشتر موارد گزارش شده در اروپا و خاور دور در خارج از کانون در چین است. در همین حال مقامات بهداشتی آمریکا به نام آمریکایی ها آماده می شود برای این بیماری به گسترش در ایالات متحده, که در آن وجود دارد در حال حاضر فقط چند ده نفر.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 879 امتیاز برای دو روز از دست دادن 1,911 امتیاز. مربوط به سفر سهام در زمان یکی دیگر از فاتح آوردن دو روز از دست دادن برای خطوط هوایی آمریکا به 16.9%. بزرگ داد و ستد عمومی کروز اپراتورها نیز دچار دو رقمی ضرر و زیان است.

بدترین سناریو برای سرمایه گذاران — جایی که این ویروس گسترش در سراسر جهان و فلج زنجیره تامین و اقتصاد جهانی — تغییر نکرده در چند هفته گذشته. اما احتمال این اتفاق می افتد افزایش یافته است گفت: Yung-یو کارشناسی ارشد, مدیر ارشد سرمایه گذاری استراتژیست در BMO مدیریت ثروت.

“این ترکیب کره جنوبی و ژاپن و ایتالیا و حتی ایران” گزارش ویروس موارد Ma گفت. “که واقعا از خواب بیدار بازار است.”

S&P 500 شاخص سقوط 3% داو از دست 3.2 درصد و نزدک کاهش یافته است 2.8% پاک کردن آن سود برای سال.

بازارهای اروپایی نیز کاهش یافت. بازارهای آسیا مخلوط شد.

سهام تکنولوژی که تکیه به شدت در چین برای هر دو فروش و زنجیره تامین, یک بار دیگر منجر به کاهش است. اپل کاهش یافته است 3.4% و chipmaker Nvidia تضعیف 4.1%.

قیمت اوراق قرضه همچنان در حال افزایش است. عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافت و به عنوان کم به عنوان 1.31% یک رکورد با توجه به TradeWeb قبل از دوره نقاهت تا حدودی به 1.35% در اواخر بعد از ظهر. عملکرد پایین از 1.37% در اواخر روز دوشنبه و بسیار پایین تر از 1.90% آن در ایستاده بود در اوایل سال 2020 است.

کاهش بازده اوراق قرضه که نیروی نرخ بهره پایین تر در وام مسکن و وام های دیگر وزن در بانک ها. جی پی مورگان چیس تضعیف 4.5 درصد و بانک مرکزی آمریکا کاهش یافت 5 درصد است.

شرکت املاک و مستغلات و آب و برق نیز کاهش یافت و هر چند آنها برگزار می شود تا بهتر از بقیه بازار به عنوان سرمایه گذاران علاقه امن-بازی بازی سهام.

از شیوع ویروسی که در چین نشات گرفته است و در حال حاضر آلوده بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان با مواردی که گزارش شده در اروپا و خاورمیانه است. اکثر موارد و مرگ و میر باقی می ماند محور در چین اما سریع گسترش به دیگر نقاط جهان است spooked بازار و نگرانی است که آن را به صدمه زدن به اقتصاد جهانی است.

روز سه شنبه مقامات بهداشتی آمریکا هشدار داد که آن را اجتناب ناپذیر ویروس را بیشتر به طور گسترده ای در امریکا است.

“این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد کنه بلکه بیشتر یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور خواهد شد که بیماری شدید” دکتر نانسی r. schultze ، از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در تماس با خبرنگاران.

هواپیمایی متحده سقوط 6.5% پس از برداشت مالی خود پیش بینی برای سال به دلیل تاثیر بر تقاضا برای مسافرت هوایی. مسترکارت کاهش یافته است 6.7% پس از گفت تاثیر مرزی سفر و کسب و کار می تواند برش را به درآمد خود را بسته به مدت و شدت شیوع ویروس.

مدرن رسید 27.8% پس از شرکت ارسال بالقوه آن واکسن ویروس به دولت محققان برای تست اضافی. این شرکت بیوتکنولوژی یکی از چندین مواد مخدر توسعه دهندگان مسابقه به توسعه واکسن.

شرکت های انرژی شده است برخی از سخت ترین ضربه بر نگرانی که ضعف اقتصاد جهانی خواهد سوزاندن سوخت کمتر. اکسون موبیل پایین است 10.2% بیش از چهار روز گذشته و رکود است و پاک و دور از حدود 26 میلیارد دلار ارزش بازار است.

اما ضرر و زیان گسترش فراتر از بخش انرژی است. به سرعت در حال گسترش ویروس تهدید کارخانه محموله از قطعات و مشتریان برای کسب و کار در سراسر جهان. در اپل که هفته گذشته گفت که این ویروس را به زور آن را به سقوط به نوع قبلی درآمد سه ماهه پیش بینی $158.6 میلیارد دلار ارزش بازار محو شده در چهار روز گذشته.

رئیس خطر است که بازار سهام در حال حاضر “قیمت به کمال” و یا چیزی نزدیک به آن را قبل از ویروس نگرانی منفجر شد به گفته برایان نیک رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Nuveen.

پس از گرفتن سود سه از کاهش نرخ بهره از سوی فدرال رزرو در سال گذشته و کمال از یک “مرحله 1” ایالات متحده-چین معامله تجارت, سرمایه گذاران مایل به پرداخت قیمت های بالا برای سهام در انتظار است که سود خواهد در آینده رشد کند.

S&P 500 به تازگی به تجارت در آن گران ترین سطح نسبت به آن انتظار می رود سود هر سهم پس از dot-com bubble شد deflating در سال 2002 با توجه به FactSet.

اگر رشد سود نمی کند تا سطح شیب دار در این سال, که باعث می شود بسیار قیمت بازار سهام و حتی بیشتر آسیب پذیر است.

خلاصه اخبار بازار

S&P 500 شاخص کاهش یافت و 97.68 امتیاز یا 3 درصد به 3,128.21. داو غرق 879.44 امتیاز یا 3.2% به 27,081.36 پس از افت بیش از 1 ، 000 امتیاز دوشنبه.

Nasdaq از دست 255.67 امتیاز یا 2.8% به 8,965.61. راسل 200 شاخص کوچکتر سهام شرکت کاهش یافته است 56.21 امتیاز یا 3.5% به 1,571.90.

معیار نفت خام کاهش یافت $1.53 به حل و فصل در $49.90 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت استاندارد بین المللی کاهش یافت $1.35 به $54.95 در هر بشکه رسید. عمده فروشی بنزین 8 سنت کاهش یافت و به $1.53 در هر گالن است. روغن حرارت کاهش یافته و 4 سنت افزایش به $1.57 هر گالن است. گاز رز با 2 سنت افزایش به $1.85 هر 1000 فوت مکعب رسید.

طلا کاهش یافت $25.50 به $1,646.90 در هر اونس نقره غرق 69 سنت افزایش به $18.19 در هر اونس و مس بود با کمی تغییر در $2.59 در هر پوند.

دلار کاهش یافت و به 110.12 ین ژاپن از 110.74 ین در روز جمعه. یورو افزایش یافت به $1.0881 از $1.0842.

AP کسب و کار نویسنده Damian J. Troise و AP پزشکی نویسنده مایک Stobbe کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>