ضبط صفحه نمایش از سازمان بهداشت جهانی را در فوریه 29, 2020 گزارش COVID-19 شیوع.

پس از وقوع این رمان coronavirus (COVID-19) در چین و سازمان بهداشت جهانی (WHO) مقامات سازگار شده اند در ستایش چین برای این کشور تلاش در مهار گسترش این بیماری است. اما به عنوان ویروس در سراسر 53 کشور با بیش از 6000 مورد تأیید و 86 و میر (چین) که از 29 فوریه 2019 شهروندان با اشاره انگشتان دست خود را در که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus برای خود طرفدار چین پاسخ در مرحله اولیه از وقوع.

همانطور که از نوشتن این تقریبا نیمی از یک میلیون نفر امضا کرده اند یک دادخواست آنلاین خواستار استعفای خود را.

ستایش برای چین

به عنوان تعدادی از تایید COVID-19 مورد افزایش ده برابر از 45 روز 17 ژانویه به بیش از 500 مورد در 23 ژانویه چین اعلام کرد shutdown ووهان. در این زمان بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان مطرح شده زنگ هشدار ممکن است شیوع جهانی اما اعضای کمیته اضطراری از این که تقسیم بر این موضوع است. در یک کنفرانس مطبوعاتی Tedros اظهار داشت که وجود دارد بدون نیاز به اعلام عمومی بهداشت و درمان اضطراری از نگرانی های بین المللی (PHEIC).

در 28 ژانویه Tedros چین سفر و ملاقات با رئیس جمهور چین. پس از سفر او ستایش چین برای آن “تعهد به شفافیت”. این است که در مقایسه با گزارش ناظران حقوق بشر که ناودان چین برای سانسور اقدامات است که تا به حال مانع از جریان اطلاعات حیاتی در مورد شیوع. همانطور که از 21 فوریه 416 شهروندان شده اند مجازات برای “پخش شایعات” درباره رمان coronavirus.

Tedros معوق اعلام PHEIC تا 30 ژانویه اما او تاکید کرد که بدون نیاز به “بی ارزش تداخل با سفر و تجارت بین المللی”.

فقط چند روز پشت در 26 ژانویه, ووهان شهردار اعتراف کرد که بیش از پنج میلیون ووهان ساکنان مجبور به ترک شهر قبل از آن قرار داده شد تحت مستند. وجود دارد ترس است که کسانی که در سمت چپ این شهر آورده بود این ویروس در سراسر کشور است. در کمتر از یک هفته تعداد موارد تایید شده در چین تا به حال شروع به پریدن کرد به حدود 10000. به عنوان بیشتر و بیشتر شهرستانها اعلام کرد اقدامات شدید برای جلوگیری از ویروس کسانی که استطاعت به حال چپ چین برای یک تعطیلات طولانی در کشورهای دیگر.

هر چند یازدهم وعده به Tedros که چین را خوش آمدید تحقیقات بین المللی تیم متخصص متشکل از 10-15 اعضا برای کمک به مطالعه ریشه های این ویروس این روند به تعویق افتاد و چین در نهایت تنها درهای خود را به یک “پیشرفته تیم متخصص” متشکل از سه نفر که مقامات. دولت وابسته به رسانه و چینی سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Weibo و Infinite به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته نیش صدا که منجر متخصص بروس Aylward که در ستایش چین با اظهاراتی مانند “به مردم ووهان آن به رسمیت شناخته شده است که جهان در بدهی های خود را” و “اگر من تا به حال COVID-19 من می خواهم به درمان می شود در چین است.”

Aylward تاکید کرد که چین پاسخ سریع استراتژی های موثر در مهار شیوع. در همان زمان او با انتقاد از کشورهای دیگر برای در نظر گرفتن اقدامات مشابه است. Aylward بعد پذیرفته شده در این کنفرانس مطبوعاتی که او را در قرنطینه قرار داده شده پس از سفر خود به چین به خاطر او مراجعه نمی کند هر “کثیف منطقه” در ووهان.

در 25 فوریه یک روز پس از “پیشرفت تیم متخصص” نتیجه ماموریت خود را در چین تعداد کل تازه تایید موارد آلوده در خارج از چین بیش از تعداد در چین برای اولین بار. همانطور که از 27 فوریه وجود دارد 4,351 مورد تأیید و 67 و میر در خارج از چین در سراسر 48 کشور جهان است. در کره جنوبی تعداد موارد تایید شده پیشی گرفته 3,000 با 17 مرگ و میر. ایتالیا اعلام کرد بیش از 1000 COVID-19 موارد و 29 مرگ و میر. بزرگ سیاه و سفید دیک منبع گفت COVID-19 ادعا کرده 210 زندگی در ایران.

برخی می پرسند چرا Tedros شده است و تمایلی در اعلام شیوع بیماری به عنوان بیماری همه گیر.

که “آهسته و ضعیف پاسخ”

شهروندان عصبانی هستند مورد که انفعال و تبدیل آن به spoofs مثل این یکی:

برخی از آنها متهم Tedros داشتن یک طرفدار پکن ایستاده:

دیگران برجسته خود-متناقض زبان:

هنگ کنگ فعال جاشوا وانگ برجسته کند و پاسخ ضعیف که تحت رهبری Tedros

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de