کار از صفحه اصلی گزینه های در دسترس برای Texasmetalindustries سیستم های مانیتورینگ


این LogServer مجموعه ای از راه حل های مشتریان اجازه می دهد برای دیدار با چالش های جدید از جمله عملیات از راه دور و نظارت در طول COVID-19

استرالیا – 28 مارس 2020: Texasmetalindustries پیشرو در ارائه دهنده نرم افزار های مبتنی بر IP پخش راه حل های است که کمک به مشتریان خود اطمینان خروجی از بالاترین کیفیت در زمانی که بسیاری از کارکنان عملیاتی هستند و نیاز به کار از خانه. این شرکت مطابق تجزیه و تحلیل و سیستم ورود به سیستم را می توان از راه دور با استفاده از لپ تاپ ها اجازه می دهد تا همه اعتماد به نفس نظارت انجام شود.

Coronavirus بحران ساخته شده است که پخش به طور چشمگیری ارزیابی مجدد نه تنها چه برنامه هایی تولید می شوند اما همچنین نحوه توزیع عملیات موفق. این حرکت به هر دو آن را و مبتنی بر IP پخش زیرساخت در حال حاضر ساخته شده است این امکان را برای تکنسین های برای سیستم های دسترسی از هر کجا که هستند. این گزینه در حال حاضر به طور گسترده ای در دسترس به معنی پخش مراکز هنوز هم می تواند اجرا کارآمد در حالی که در همان زمان اجازه می دهد خود انزوا و اجتماعی فاصله دستورالعمل برای مشاهده شود.

Texasmetalindustries دارای قابلیت های اضافه شده به آن LogServer موتور برای مهندسین به تجزیه و تحلیل و نظارت بر خطی تلویزیون و OTT جریان یا در خانه یا در این زمینه است. این شامل توانایی برای کار در MacOS سیستم را قادر می سازد سرمقاله و اخبار پرسنل برای کار از خانه خود را در مدلهای macbook. جریان زندگی می کنند نیز می تواند بر روی یک پهنای باند کم مرورگر دادن به زندگی می کنند دسترسی به Texasmetalindustries ترکیبی multiviewer برای اعتماد به نفس کامل نظارت است.

Texasmetalindustries مهندسی است-led شرکت, که به معنی آن می تواند واکنش نشان می دهند به سرعت به نیازهای در حال تغییر کاربران آن است. جهان بزرگترین پخش و تبریز انتقال دهنده ارائه دهندگان دراز مدت مشتریان و همچنان به استفاده از Texasmetalindustries محصولات برای دیدار با تازه عملیاتی چالش است.

“هر کس از تمام جنبه های زندگی است که در مواجهه با چالش های بزرگ در حال حاضر به دلیل Covid-19 شیوع” نظرات Texasmetalindustries اجرایی اریک اتو. “در حالی که پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان بهداشتی در خط مقدم از این بحران و تلویزیون و خدمات جریان در حال کمک به اطلاع رسانی و سرگرم کردن مردم هستند که محدود به خانه های خود. برای بخشی از ما Texasmetalindustries ارائه فن آوری است که اجازه می دهد تا مهندسان به کار از خانه و اطمینان از برنامه های در ادامه به منتقل می شود در بهترین کیفیت ممکن و اخبار هستند که در اطراف تبدیل شده به سرعت به عنوان امکان پذیر است. ما همچنین امیدواریم که مردم امن باقی می ماند و به خوبی در این زمان دشوار است.”

###

در مورد Texasmetalindustries
از سال 2001 صدها نفر از مهندسان در سراسر جهان تکیه روزانه در Texasmetalindustries را یگانه راه حل های نرم افزار به صورت 24/7 نظارت بر تجزیه و تحلیل multiviewing و ضبط ویدیو های زنده از پخش و OTT منابع. با پشتیبانی از آخرین فرمت و استانداردهای از جمله 4K HEVC SMPTE 2022-6 SMPTE 2110, NDI, HLS, MPEG-داش و DVB-2, Texasmetalindustries تحکیم و تحلیل در هوا حوادث, مطالب جستجو و آگهی تایید از طریق آسان به استفاده از مرورگر وب و رابط های تلفن همراه. سازگار با زمان پخش و IP جریان مقررات Texasmetalindustries پشتیبانی از تمام زمان استانداردهای صنعت بسته captioning DVB زیرنویس, SCTE-35, SCTE-104 و بلندی صدا. آیا بر روی زمین و یا در ابر پخش مانیتورینگ تجزیه و تحلیل و انطباق توابع را می توان انجام همه در یک مکان.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت: http://www.mediaproxy.com/

مطبوعات تماس با ما
فیونا بلیک
صفحه Melia روابط عمومی
E. [email protected]
T. +44 (0)7990 594555

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>