گفت: رسانه ها به دست آورده بود نامزد هیچ نفع

زنان گروه حمایت از اشعه ماوراء بنفش عمل سرزنش “جنسیتی پوشش رسانه ای” در بخش های بزرگ برای الیزابت وارن تصمیم پنج شنبه (5 مارس) به رها کردن مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

گزارش های مختلف تا به حال وارن تعلیق مبارزات انتخاباتی او هر چند او کمپین وب سایت هنوز به دنبال حامیان با rallying cry: “بیایید رویای بزرگ مبارزه سخت و برنده شوید.”

مرتبط: اشعه ماورای بنفش خرید تلویزیون تبلیغات برای جلوگیری Kavanaugh نامزدی

“[W]ith به دست آورده رسانه های رانندگی این چرخه انتخابات فقط به عنوان آن را در سال 2016 ما یک بار دیگر شاهد devastatingly تعیین تاثیر جنسیتی و نژادپرستانه اخبار پوشش در زنان و افراد از رنگ در حال اجرا برای دفتر.,” گفت: اشعه ماورای بنفش عمل بنیانگذاران Shaunna توماس.”ما شاهد تاثیر DNC سیاست تصمیم گیری است که نگه داشته نامزدها از رنگ کردن بحث مرحله گرسنه آنها مورد نیاز قرار گرفتن در معرض و عمیق تعصب در بخشی از رسانه های جریان اصلی است که به شکل رای دهندگان برداشت که electable. روشن است از وارن کمپین که وجود دارد یک سقف شیشه ای برگزار شد بصورتی پایدار و محکم در جای خود برای زنان توسط رسانه ها که بی وقفه شکل رای دهندگان برداشت که electable از طریق عمیقا جنسیتی لنز.”

“در یک سال که در آن اولیه رای دهندگان بالا نگرانی است electability – رسانه ها تا به حال تاثیر عظیم در نحوه رای دهندگان درک نامزدها – و هنگامی که وارن در بالای نظر سنجی اصلی روایت رانده شده توسط رسانه ها بود که او نمی electable,” او اضافه شده است. “این غیر قابل قبول است.”

وارن وارد رسانه ها انتقاد خودش.

در سی ان ان تاون هال در سال گذشته او در مورد او اجرا برای سنا در سال 2012. او گفت: اوایل پوشش خبری بود “در مورد آنچه که من آن را در مورد من آن را در مورد صدای من آن را در مورد اینکه آیا یا نه من لبخند به اندازه کافی — من نیست.” و او برنده به هر حال.

توماس پیشنهاد وجود دارد مشابه تمرکز این زمان در اطراف, اما با یک نتیجه متفاوت.

آن است که رسانه های جنسیتی است که تعیین وارن سرنوشت…[t]او در رسانه مسئول است برای صدمه زدن به توانایی او برای جلب حمایت در میان اولیه رای دهندگان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر