زن شواهد دستکاری اتهام را تایید کرد در غرب دلوت قتل; موارد دیگر ادامه

Amber Rose لوئیس فارست, 30, گفته حذف دو BB اسلحه از خانه او مشترک با جیمز مایکل پترسون یکی از دو مرد به اتهام تیراندازی سپتامبر مرگ 33 ساله تیموتی جان نلسون. فارست چهره به اتهام کمک به یک مجرم به عنوان همدست پس از این واقعیت است.

Amber Rose Louise Forrest

Amber Rose لوئیس فارست

James Michael Peterson

جیمز مایکل پترسون

مقامات گفت: نلسون, پدر پنج بود مرده در مدت کوتاهی پس از او در شکم هنگام نشستن در ماشین و در 300 بلوک شمالی 62 خیابان غرب در حدود 1:45 a. m. سپتامبر. 22.

تحقیقات منجر به دادستان شارژ پترسون 38 و کریستوفر فلوید Boder, 31, با کمک و معاونت در جرم عمدی قتل درجه دوم. دادگاه اسناد و مدارک دولتی که نلسون بود به ضرب گلوله کشته و پس از او به اتهام تلاش برای ربودن Boder در حالی که مسلح با BB gun قبل از آن که شب است. مقامات باید به وضوح مشخص است که اعتقاد به ماشه کشیده.

Christopher Floyd Boder

کریستوفر فلوید Boder

فارست در اقامت مشترک توسط متهمان 224 N. 62 Ave. W. زمانی که پلیس اعدام یک حکم جستجو سپتامبر. 24 دو روز پس از مرگ نلسون. که در آن نقطه او گرفته شده بود خارج و مصاحبه با دلوت پلیس محقق برنت پترسون.

مقامات گفتند فارست “قادر به ارائه مداوم و یا روشن گاهشناسی از وقایع” در زمان مرگ نلسون بیان کرد که او “می دانستم که هیچ چیز در مورد تیراندازی را تکذیب کرد و حتی در این منطقه در آن زمان صورت گرفت.”

داخل خانه محققان و عکس دو BB اسلحه را بلافاصله توقیف آنها را به خاطر آنها نمی شناخته شده به عنوان مورد علاقه در اصل حکم. پلیس در سمت چپ خانه به دست آمده و یک دوم حکم.

زمانی که آنها بازگشت و با توجه به اسناد و مدارک هر دو BB اسلحه و کوله پشتی از دست رفته بودند. افسران یافت پنجره طبقه دوم نیمه باز کرد و اشاره کرد که یک نردبان قرار داده شد تا در برابر یک دوم داستان پنجره.

بعد محققان از تماس با فارست. او گفته بیش از تبدیل به کوله پشتی و اعتراف به داشتن صعود به پنجره سمت راست پس از صحبت با محقق اما محروم در نظر گرفتن BB اسلحه.

با توجه به اسناد و مدارک فارست سپس راضی به جستجو از تلفن همراه خود نشان داد که پیام های متنی از صبح زود ساعت هفت. 25 که در آن او نشان داد او تا به حال دو BB اسلحه برای فروش. دوست پسر سابق بعد از تبدیل در یک BB gun — به عنوان یک توصیف “واقع بینانه-به دنبال نیمه اتوماتیک نقره تفنگ با pistol گرفتن” — که او گفت: او را از فارست در سپتامبر. 25.

در پی رد این اتهام دفاع وکیل برایان Malvick گفت: این خانه شامل چند BB اسلحه های که استفاده می شود به شوت سنجاب و skunks در اموال. او استدلال کرد فارست هرگز توصیه می شود که او نمی تواند دوباره وارد این خانه در حالی که در حال جستجو و که او تا به حال هیچ دلیلی برای باور کردن این سلاح ها مربوط بودند به قتل بررسی است.

Malvick اضافه شده است که فارست رنج می برد و از گذشته آسیب های مغزی و مزمن استفاده از مواد مخدر با تکیه بر روی تلفن خود را به یاد او فعالیت های اخیر.

“او اقدامات و رفتارهای نمی شد از کسی که در تلاش برای از بین بردن شواهد و گمراه افسران” این وکیل مدافع گفت: “اما کسی که در همکاری با اجرای قانون و از کسی که رنج می برد از دست دادن حافظه است.”

در پاسخ St. Louis County دادستان Nate Stumme استدلال وجود دارد “قابل توجهی” علت احتمالی: فارست می دانستم که دوست پسر او بود یک مظنون در قتل مورد بستری برای ورود به خانه در حالی که آن را هنوز هم در حال جستجو و ارائه دو BB اسلحه برای فروش ساعت بعد.

“شواهد در این مورد مشاهده شده در نور مطلوب ترین به دولت برقرار است که فارست به عمد با کمک یک مجرم که او می دانست و یا به دلیل به می دانم که تا به حال مرتکب عمل مجرمانه با از بین بردن و یا کتمان شواهد که جرم” Stumme نوشت. “فارست را انکار و ادعا می کنند که رفتار او مطابق با بی گناهی او را تضعیف نمی کند شواهد احتمالی ایجاد شود.”

قاضی لسلی Beiers محروم دفاع حرکت هفته گذشته تنظیم فارست بعدی دادگاه ظاهر برای مارس 30.

رسیدگی به صورت co-متهمان

در ضمن پترسون ساخته شده ظاهر مختصر در دادگاه روز شنبه. وکیل مدافع متی Benfield گفت: قاضی او و Stumme هنوز هم در حال کار برای دریافت کامل کشف برای اتهام قتل نشان می دهد او هنوز رتبهدهی نشده است آماده به منظور بالا بردن هر علت احتمالی یا مسائل مربوط به قانون اساسی.

Benfield ثبت شده است یک حرکت به منع از مینه سوتا اداره جنایی دلهره از حرکت رو به جلو با آزمایش یک نمونه DNA گرفته شده از یک کارتریج, پوشش بازیافت توسط پلیس. BCA دانشمندان نشان داده اند که این روند را به طور کامل مصرف نمونه و جلوگیری از هر گونه آزمایشات بیشتر. Beiers برنامه ریزی, مارس 23 مدارک شنوایی در آن موضوع است.

Boder یک رقابت جلسه برنامه ریزی شده برای مارس 16 با یک محاکمه با حضور هیئت منصفه برنامه ریزی برای شروع ژوئیه 14. دفاع از خود است نه اطلاع دادگاه از هر گونه مسائل که ممکن است مطرح شود.

Taylor Ann Fredrickson

تیلور ان Fredrickson

Boder دوست دختر 27 ساله تیلور ان Fredrickson همچنین متهم شده است با کمک یک مجرم. مقامات ادعا می کنند که او اقدام به ارائه نادرست بهانه برای Boder در شب نلسون مرگ است. او در انتظار به چالش کفایت علت احتمالی و روا از او بیانیه ای را به پلیس در یک جلسه در تاریخ 30 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر