زن که سرفه در کودک ID می خواهم به عنوان سن خوزه مدرسه کارمند

سن خوزه – یک زن مظنون به عمدا سرفه در کودک در سن خوزه ماست منجمد فروشگاه در هفته گذشته شناسایی شده است به عنوان یک کارمند Oak Grove منطقه مدرسه.

در بیانیه روز شنبه, سرپرست Jose L. Manzo گفت: منطقه بود “آگاه از حادثه گفته می شود مربوط به یکی از کارکنان که ضبط سرفه در کودک است.”

“ما نمی تحمل رفتار از هر کارمند است که هر گونه سازش ایمنی کودک,” او گفت:. “کارمند در حال حاضر در حال کار و ارائه هر گونه خدمات به منطقه ما دانش آموزان است.”

بود نه نام در این بیانیه است.

سن خوزه پلیس گروهبان. انریکه گارسیا گفت: کارآگاهان در حال پیگیری آگهی و ساخته شده است بازداشت.

این حادثه گزارش شد در Yogurtland در 5638 Cottle جاده حدود 5:25 بعد از ظهر جمعه. پلیس در روز دوشنبه منتشر شده از دوربین های امنیتی فیلم و تصاویر مظنون است.

مشکوک بود که ایستاده در مقابل یک مادر و 1-سال-کودک ناراحت شد که مادر بود “حفظ مناسب اجتماعی فاصله” و حذف صورت ماسک رو به صورت کودک و سرفه دو تا سه بار گارسیا گفت.

این عمل طول می کشد در اهمیت بیشتر به دلیل جاری coronavirus بیماری همه گیر.

Manzo گفت: در بیانیه ای که در منطقه در حال همکاری با پلیس بررسی است.

“دلیل این موضوع این است که موضوع در حال انجام تحقیقات پلیس ما قادر به اظهار نظر بیشتر در این مورد,” او گفت:.

هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه می تواند تماس های پلیسی دن بومن در 408-277-4161 و یا ترک یک نکته با دره سیلیکون Crime Stoppers در 408-947-7867 و یا در svcrimestoppers.org.

بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>