زن stomped توسط گوزن شمالی در حیاط ممکن است ذکر شده برای گرفتن بیش از حد نزدیک

یک زن به شدت مجروح شد توسط یک گوزن شمالی زمانی که او سعی به چخ آن را دور از خانه اش در کلرادو شهر کوه.

حیات وحش و کشته شدن گوزن شمالی هستند و با توجه به اینکه به موضوع استناد به زن است.

این کاری است که در 50s سمت چپ خانه او در Breckenridge حدود 6 p. m. روز شنبه و با نزدیک شدن به گاو نر جوان گوزن شمالی است که او فکر جلوگیری مردم از خروج از نزدیکی وسایل نقلیه گفت: شیدا Hampton, اطلاعات عمومی افسر کلرادو پارک ها و حیات وحش بخش.

“او به پایان رسید تا گرفتن بیش از حد نزدیک و مورد حمله قرار گرفت,” او گفت:. بود “راست در” گوزن شمالی که آن را پایمال او باعث صدمات جدی همپتون گفت.

که شده است شناسایی گرفته شده است به یک بیمارستان برای درمان است.

حیات وحش مقامات در پاسخ به این حادثه و کشته گوزن شمالی است که تا به حال باقی مانده در منطقه همپتون گفت.

“هر زمان که ما یک وضعیت که در آن یک حیوان را نشان می دهد پرخاشگری و زخمی شدن یک نفر, سیاست این است که حیوانات قرار داده,” او گفت:. “هنگامی که تبدیل شدن آنها به تهاجمی به سوی مردم بسیاری از تحقیقات نشان می دهد آن است که به احتمال زیاد اتفاق می افتد دوباره.”

گوزن شمالی لاشه اهدا شد به طوری که گوشت می تواند خورده همپتون گفت.

همپتون گفت: مسئولان در حال بررسی و با توجه به اینکه به استناد زن در روز حادثه است.

این inident رخ داده است چهار هفته پس از دیگری در Breckenridge ذکر شده بود چرا که او smacked یک گوزن شمالی بود که راه رفتن را از طریق پیست اسکی شهر — یک حادثه در یک ویدیو که ویروسی رفت. آن زن شد.

فاصله و صبر و شکیبایی ضروری در هنگام برخورد با گوزن شمالی, Hampton گفت.

“شما می خواهید به سر و صدا, صدای برخی از گلدان و تابه ماندن را در ایوان و فقط به آن دلیل,” او گفت:. “بهترین راه برای به دست آوردن یک گوزن شمالی به ترک این است که آن را به اندازه کافی فضا است که برگ های آن در خود آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>