زن محکوم به نقش Clay County مزرعه و حوالی ان قتل

Kayla لوئیس Westcott, 36, عمدتا نگاه کردن در صدور حکم شنوایی برای درجه دوم کمک و معاونت در جرم قتل به مرگ 41 ساله Troy ادموند Shultz. او نمی گویند هر چیزی را به نمایندگی خود را قبل از Clay County District قاضی Tammy Merkins دستور Westcott به خدمت 391 ماه در مینه سوتا Correctional Facility در شاکپی.

Shultz برادر تراویس خطاب به دادگاه روز شنبه به عنوان او را در ماه ژوئن هنگامی که Westcott همکاری متهم 41 ساله Jason چارلز جنسن از Hitterdal, Minn., محکوم شد به 38 سال و هفت ماه برای همان جرم است.

“شرایطی که به نظر می رسید باور نکردنی” تراویس Westcott گفت: خود را در مرگ برادر و اضافه کرد که سخت ترین بخش این است که نمی دانستند چرا Troy Shultz کشته شد.

مرتبط:

Troy Shultz گذشته دیده می شد مارس 18, 2018 و خانواده او گزارش دادند او گم شده در 9 ژوئن 2018.

Westcott و جنسن دستگیر شدند در اتصال به تروی Shultz مرگ پس از خود باقی مانده بودند در بر داشت 21 ژوئن 2018 در Jensen مزرعه. ماموران نیز در بر داشت خونین cinderblock و یک دسته چوبی با خون بر روی آن با توجه به شکایت کیفری.

دو متهم مقصر Troy Shultz مرگ در هر یک از دیگر. جنسن که اذعان کمک به دور از بدن و ادعا کرد که او “خیلی مست” و یا در مورد مارس 19 2018 و ادعا Westcott به قتل قربانی با cinderblock و چوب در داخل قرمز بزرگ ریختن شکایت ادعا.

Westcott گفته محققان جنسن آمار Troy Shultz با چنگک جمع کردن دسته و یک تبر با توجه به شکایت. او ادعا کرد جنسن به او گفت به آمار قربانی با تبر و هر چند او در چرخش تبر او را متوقف کوتاه از هدف قرار دادن Troy Shultz شکایت می گوید.

روز بعد آنها دریافتند قربانی زنده و جنسن آمار او در سر با cinderblock Westcott ادعا کرد.

گفت: هر دو آنها سوخته بدن قرار داده و باقی مانده را در یک کیسه زباله و دفن کیسه را در یک خط از درختان شکایت گفت.

Westcott وکیل جی گرین وود گفت: جنسن به او گفت که او بخشی از یک باند موتور سیکلت و آنها را تهدید به آسیب رساندن به او کمک نمی کند پوشش جرم و جنایت.

اما دادستان پاملا فاس گفت: Westcott بود نه یک قربانی در چه فاس به نام های بی معنی و جنایت. فاس اشاره کرد که Westcott استدلال با تروی Shultz بیش از یک سیگار رایت در ماشین خود را. “خانم Westcott فکر می کردم خوب بود برای کشتن کسی که بیش از یک سیگار رایت در صندلی اتومبیل” فاس گفت.

اگر پرونده به دادگاه رفت, آن را در معرض متفاوت Westcott که او نمی خواهید کسی به دیدن فاس گفت.

فاس گفت: Westcott نشان داده که هیچ ندامت به جرم دیگر برای خودش و فرزندان او خواهد شد که به رشد و بدون مادر خود را. فاس گفت: Westcott تا به حال چندین شانس برای جلوگیری از توقف یا اصلاح جرم او و جنسن متعهد است.

به جای Westcott اجازه Troy Shultz “مرگ وحشتناک مرگ” فاس گفت.

“هر یک از آنها می توانست به او کمک کرد تا در روش های متعدد” تراویس Shultz گفت:, و اضافه کرد که هر دو تصمیم به اجازه برادر خود می میرند. “Westcott ساخته اند می تواند یک انتخاب متفاوت اما او نیست.”

Westcott وارد الفرد درخواست در ماه ژانویه به این معنی او را حفظ می کند بی گناهی اما اذعان دادستان شواهد کافی برای محکوم کردن او. گرین گفت: Westcott می خواستم در این مورد انجام شود و ترس او را بیشتر در زندان زمان اگر او به دادگاه رفت.

در ازای یک مورد درخواست Westcott کردم کمتر از حداکثر مجازات از 40 سال در زندان است. او تنها در خدمت دو سوم از آن جمله تقریبا 22 سال پشت میله های زندان اگر او نمی نقض شرایط او مورد درخواست.

او موفق به دریافت اعتبار برای داشتن در حال حاضر در خدمت 622 روز در بازداشت هستند. به عنوان او را ترک دادگاه او را به صندلی عمومی منطقه و به نظر می رسد برای نشان دادن یک بیتوجه لب.

تراویس Shultz گفت که او ممکن است هرگز پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است شب برادرش کشته شد و یا چرا او تا به حال به مرگ است. او گفت که او امیدوار است برای دریافت Troy Shultz باقی مانده به زودی به طوری که او می تواند به استراحت قرار داده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>