زن می شود اول هوشیار سیک فارغ التحصیل از ایالات متحده در آکادمی نظامی وست پوینت

توسط Alaa Elassar | ایسنا

یک زن ساخته شده است تاریخ با تبدیل شدن به اولین هوشیار سیک فارغ التحصیل از ایالات متحده در آکادمی نظامی وست پوینت.

ستوان دوم Anmol نرنگ یک نسل دوم مهاجر متولد و بزرگ شده در رزول, گرجستان, است آکادمی, اول هوشیار سیک معنی او به شرح زیر اعمال مذهبی از جمله کش که خواستار اجازه می دهد یک مو به طور طبیعی رشد بدون برش آن.

“این یک احساس باور نکردنی” نرنگ سی ان ان گفت. “این یک تجربه humbling من هرگز مشغول به کار سخت تر برای هر چیزی در زندگی من است. یک سیک است بخش بسیار مهمی از هویت من است و اگر من می تواند تجربه بازی در یک نقش کوچک در حال الهام بخش برای دیگران بدون در نظر گرفتن زمینه شغلی که فوق العاده خواهد بود.”

یک زن ساخته شده است تاریخ با تبدیل شدن به اولین هوشیار سیک فارغ التحصیل از ایالات متحده در آکادمی نظامی وست پوینت.(2LT Lauren E. Karbler)

در حالی که دیگر سیک ها باید فارغ التحصیل از آکادمی سیک ائتلاف را تایید کرده است به سی ان ان که نری اول هوشیار سیک به فارغ التحصیل شده اند از وست پوینت.

23 ساله فارغ التحصیل امیدوار است که تلاش های خود را به نمایندگی از خود دین و جامعه خواهد آمریکایی ها را تشویق به یادگیری بیشتر در مورد سیک ایمان پنجم بزرگترین دین در جهان است.

نرنگ گفت: او تصمیم گرفت به درخواست وست پوینت به مطالعه مهندسی هسته ای و دنبال یک مسیر حرفه ای در سیستم های دفاع هوایی پس از بازدید از پرل هاربر یادبود ملی در هونولولو هاوایی.

فارغ التحصیلی او نشانه یک موفقیت باور نکردنی برای سیک آمریکایی است. در سال 1987 کنگره با تصویب قانون منع مختلف جوامع مذهبی از جمله سیک ها از تمرین برخی از مقالات از ایمان خود را در حالی که خدمت در ارتش است.

برای 30 سال سیک از اعضای نظامی نمی شد و اجازه داد به تمرین هسته ای اصول خود از جمله نتراشیده و دستار.

در سال 2017, هشت سال پس از سیک ائتلاف شروع مبارزات انتخاباتی خود را برای پایان دادن به نظامی آمریکا را مبنی بر برخی اعمال مذهبی محدود کردن سیک از اعضای ارتش خود را به روز رسانی قوانین حاکم بر آزادی مذهبی.

“من بسیار افتخار از (ستوان دوم) نرنگ برای دیدن هدف او از طریق و در انجام این کار شکستن یک مانع برای هر سیک آمریکایی که مایل به خدمت” گفت: ما ارتش کاپیتان Simratpal Singh, در بیانیه ای. “گسترده تر پذیرش سیک خدمات اعضا در میان همه خدمات شعب و همچنین در ردیف بالا رهبری فضاهای مانند West Point ادامه خواهد داد به نفع نه تنها حقوق اقلیت مذهبی افراد, اما قدرت و تنوع از ما نظامی است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه خطاب به 1,107 فارغ التحصیلان از جمله نری که جمع آوری شده برای آکادمی سالانه شروع.

فارغ التحصیلان اجتماعی فاصله 6 فوت از یکدیگر در سراسر دشت رژه زمینه به جای Covid-19 سلامت عمومی مورد نیاز به جای تجمع در Michie ورزشگاه, مراسم سنتی محل. خانواده و دوستان بودند مجاز به حضور در این مراسم اما می تواند آن را به صورت آنلاین.

“این برتر آکادمی نظامی تولید تنها بهترین از بهترین و قوی ترین قوی و شجاع شجاع. غرب نقطه یک نماد جهانی از آمریکا شجاعت و وفاداری, وفاداری و نظم و مهارت” مغلوب ساختن پیشی جستن خود را آغاز کرد و آدرس و خواندن از یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته.

“به 1,107 که امروز تبدیل به جدیدترین افسران در اکثر استثنایی ارتش تا کنون به میدان نبرد, من اینجا هستم به پیشنهاد امریکا را درود می فرستم. با تشکر از شما برای پاسخ خود را از ملت تماس بگیرید,” او اضافه شده است.

نرنگ خود را کامل خواهد شد اساسی افسر رهبری البته در فورت سیل در Lawton, Oklahoma. او خواهد شد و سپس سر به اولین ارسال در اوکیناوا ژاپن در ماه ژانویه 2021.

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>