گرگ ضربت کلیپرز به پایان 13-بازی ترمز ماشین

مینیاپولیس-جدید-نگاه مینه سوتا تیمبرولوز شد یک پازل بیش از حد دشوار است برای حل دوشنبه, گرفتن 24 امتیاز از اردن مک لافلین و 23 از ملک Beasley به کسب توجهی 142-115 پیروزی بر لس آنجلس کلیپرز به پایان 13-از دست دادن بازی خط.

سه بازیکن شد ساخت اولین خود را برای یک تیم تیمبرولوز که مشغول پیش از رقابتهای NBA مهلت تجارت. یک بازیکن که با توجه به بالا بود d’angelo راسل که یکی از بزرگترین ادغام در آخرین روز معاملاتی.

راسل بود که پرستاری یک راست چهار کوفتگی بود اما با نگاهی به میکروفون صحبت می کنند به جمعیت قبل از بازی به قول همه چیز بهتر پیش رو است. نتایج جستجو آمد زودتر از انتظار می رود.

کارل-آنتونی شهرها به ثمر رساند 22 امتیاز 12 ریباند و نه کمک. بیسلی ساخته شده حرفه ای-بهترین هفت 3-اشاره گر خود را در Wolves اولین. مک لافلین نقطه مجموع یک حرفه ای بالا در حالی که جیمز جانسون اضافه شده 15 امتیاز نیز در مینه سوتا اولین. مک لافلین به حال 11 کمک در حالی که Beasley تا به حال 10 پرتاب ریباند.

تیمبرولوز مجموعه یک حق رای دادن رکورد با 26 3-اشاره گرها و شات 59.1 درصد از راه دور.

Kawhi Leonard به ثمر رساند 29 امتیاز و پل جورج اضافه شده 21 برای کلیپرز که نگاه به کندی واکنش نشان می دهند به مینه سوتا طولانی-تیر اندازی استراتژی و هم به اندازه کافی قدرت شلیک به رقابت با آن است.

آن همه مینه سوتا از ابتدا. تیمبرولوز به ثمر رساند 40 امتیاز در سه ماهه اول سال 41 در دوم و دیدم آلن Crabbe آمار 3-اشاره گر در سه ماهه سوم سال جاری زنگ به فشار منجر به 112-88. 81 امتیاز بیش از دو چهارم بودند تیمبرولوز رکورد نیم.

شهرهای بازی کرده بود 10 بازی پس از بازگشت از 15-بازی غیبت به دلیل مصدومیت زانو است اما گرگ از دست همه آنها را.

با سابق خود را تگ-تیم شریک اندرو ویگینز ساخت خود رزمندگان طلایی امور خارجه در اولین شنبه, شهرها کمک به یک پیروزی برای اولین بار پس از نوامبر. 27 در سن آنتونیو.

جاش Okogie تا به حال 15 امتیاز برای مینه سوتا که برنده آن بازی برای اولین بار پس Jan. 9 برابر پورتلند تریل بلیزرز.

لو ویلیامز و Montrezl Harrell اضافه شده 11 امتیاز در هر بازی میآره برای لس آنجلس که تا به حال 24 کمک می کند در حالی که گرگ تا به حال 39. مینه سوتا شات 54.7 درصد از زمینه در حالی که کلیپرز شات 47.1 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>