با چیزی برای همه, فروشگاه پوشاک قدیمی از آمدن به مرکز شهر دولوت

نارنجی له استودیو واقع در 208 E. 1 خیابان باز میشود در این بهار. آن را می دهد صاحبان و دیگر محلی فهرست فروشندگان دائمی فضایی برای فروش محصولات خود — یک نیاز برای این کسب و کارهای کوچک که به طور معمول تکیه بر رسانه های اجتماعی و pop-up مغازه ها برای فروش.

“قیمت ها در فروشگاه های صرفه جویی در حال افزایش است واقعا بالا است. و با ما آن را تمیز کرد. آن را در وضعیت خوب. … شما در حال گرفتن وجود دارد داستان پشت آن” کریستینا Livadaros گفت. “من فکر می کنم بسیاری از مردم در دولوت واقعا در مورد مراقبت از پایداری … (و) در مورد مراقبت از تاریخ است.

Livadaros و بکی Scherf اجرا له نارنجی و وولا است, بمب, در, که در حال حاضر خواهد شد قرار دارد در پرتقال له فضا در کنار چند تن دیگر از فروشندگان محلی.

وولا را می توانید به طور معمول تنها فروش چه Scherf و Livadaros قادر به حمل و نقل به pop-up مغازه ها و یا پست در Instagram. و از آنجا که لباس پرنعمت اندازه نمی چین با مدرن اندازه آن مهم است که یک فضای که در آن مشتریان می توانید سعی کنید در مورد.

“ما قادر خواهید بود به مقدار زیادی بیشتر برای مردم را به نگاه. ما قادر خواهید بود به دیگر موارد نیز — به طور معمول ما را مانند کوچک knickknacks و لباس” Livadaros گفت.

دیگر فروشندگان در این فضا عبارتند از اوج شهر, قدیمی, مگ بخیه کاهش بنفش صنایع صرفه جو ایرانسل رازک, Anne Creager مورها و جادوگر گرگ.

“این آسان نیست برای باز کردن یک نمای و به یک فضا (پس) از آن احساس خوب را برای ما به نوعی به همین کار را برای دیگر افرادی که انجام شد برای ما” Livadaros گفت. “و همچنین آنها باید متفاوت و زیبایی از ما بیش از حد.”

Scherf اضافه شده است که در حال حاضر با مارک های مختلف در این فضا وجود دارد محدود به یک محصول برای همه. “این فقط یک زیبایی برای یک گروه از مردم را,” او گفت:.

“ما مردم آمده و آنها مانند مادر و دختر یا پدر و پسر و یا پدران و دختران — را که می خواهید در آمده و آنها هر دو شما قادر به مغازه و پیدا کردن مسائل آنها مانند” Livadaros گفت.

واقع در زیر آب جدید Pharm محل طبقه است که حدود 5000 متر مربع و پر از اتاق. وجود دارد یک اتاق برای شستن لباس ها یکی یکی برای لباس مرمت و بازسازی چند اتاق برای ذخیره سازی و یک اتاق برای Scherf را استودیو عکاسی.

اصلی فضای خرده فروشی را خانه هزاران نفر از اقلام از لباس, پاتوق فضای کامل با وینیل برای گوش دادن و تلوان ماشین آلات است که ممکن است آنها را پر کنید با رنگ نارنجی پاپ یا دمدمی موارد مانند عروسک سر. همه این خواهد بود پیچیده در سایه نارنجی و مبله با secondhand موارد.

صاحبان ارزش پایداری. اگر وجود دارد یک مورد آنها نمی تواند تعمیر آنها را repurpose آن را به یک آیتم جدید. آنها امیدوارند با ارائه دست دوم لباس آنها را تاثیر خود را در ازدحام بیش از حد در سطل زباله افسردگی.

“وجود دارد مقدار زیادی از محصول در حال حاضر در خارج وجود دارد, و وجود دارد نه نیاز به ساخت ، ما فقط نیاز به یادگیری به مراقبت از آنچه ما” Livadaros گفت.

آنها را انتخاب کنید از طریق انبارها فروش املاک و خانه های مردم مرحوم (دعوت) برای پیدا کردن لباس است. که آنها همه از آن برای حذف بو و اطمینان از دوام.

Livadaros و Scherf احساساتی هستند در مورد افرادی که لباس آنها را. آنها داستان های بی شماری در مورد آیتم ها و حتی برنامه ریزی برای چسبیدن به عکس برخی از آنها را بر روی دیوار.

ساختمان یک بار قرار دارد موشک نوار برای حدود 30 سال و پس از آن کرگدن رستوران در زمان بیش از این فضا در اوایل 1980s به گزارش تریبون گزارش.

بازسازی به فضا شامل یک پاک کردن و از بین بردن یک مرحله است که متعلق به شاه ماهی قرمز — که اکثر صاحبان طرح به خود را انجام دهد.

“ما بسیار DIY” Scherf گفت.

فروشگاه احتمالا در آوریل یا مه با برنامه برای بزرگتر افتتاح در تابستان. این را می توان از یک راه پله در Pharm و یا از طریق یک ورودی در آن کوچه. برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز رسانی بر روی آن باز تاریخ سر به شرکت Instagram, @orangecrushstudio.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>