2020 اولین انتخابات عمومی سال پس از مینه سوتا شد و اولیه دولت, اما رای دهندگان در سراسر کشور هنوز هم معلوم شد — البته در اعداد کوچکتر — برای این سال قفقاز در روز سه شنبه, فوریه. 25. حتی بدون قبلی سال ریاست جمهوری نماینده انتساب روند در این سال قفقاز شد یک فرصت برای Minnesotans نشان می دهد تغییرات عمده احزاب سیستم عامل و همچنین انتخاب نمایندگان برای دولت می پردازند.

لیبریا تیم Walz در ظاهر در خود St. Paul حوزه در دبیرستان مرکزی به تایید برای caucusing روند. آن را در حوادث مانند قفقاز که روزمره شهروندان می توانند “برش چمن” و ساخت حرکت برای نامزدها و حرکات او گفت: — شاید حتی تقویت روحیه و مشارکت آمده در زمان انتخابات.

“این درب-سینه. این گوشی تماس گیرنده. این مردمی که می توانید آن را انجام,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را در مورد سازماندهی و آن را در مورد حزب پلت فرم. آن را هنوز هم مهم است.”

در سنت پل مرکزی دبیرستان 44 رای دهندگان معلوم شد برای بخش 2 دموکراتیک حزبی (وجود دارد 16 در مجموع بخش در حوزه تقسیم در سراسر دبیرستان درس). نشستن در یک آزمایشگاه در دبیرستان زیرزمین بند 2 دموکرات ها تصویب قطعنامه اصرار دولت به عقب جهانی مراقبت از کودک, به دنبال پناهگاه دولت وضعیت برای مهاجران در مینه سوتا دنبال یک سبز معامله جدید و بیشتر.

دو صد چهل مایلی شمال غربی در مورهد دموکرات ها در زمان قطعنامه تفریحی ماری جوانا, سلامت, عدالت کیفری و اصلاحات. در شرق چنگال آنها تحت فشار قرار دادند برای جامعه خدمات ترجمه برای غیر انگلیسی زبانان. در Duluth آنها مخالف مس/نیکل معدن در نزدیکی مرز آب و پیشنهادی Enbridge خط 3 خط لوله است. در Crow Wing County آنها به دنبال بیشتر حمایت اتحادیه و افزایش حداقل دستمزد.

و در سمت دیگر راهرو در یک Wadena پیتزا انزال خواهان بحث قطعنامه مخالفت جامع آموزش کشیدن ملکه داستان ساعت و عدالت اجتماعی تلقین در دانشکده ادبیات. در باکستر قرمز “را در امریکا بزرگ دوباره” کلاه و پیراهن خال خال اتاق به عنوان تقریبا 150 Crow Wing County جمهوری خواه حزبی را برانگیخت مورد بحث متمم دوم حقوق ضد سقط جنین, تلاش نمایشگاه, فرآیندهای انتخابات برای رای دهندگان و مالیات منصفانه عمل می کنند.

قبل از شب جشن مینه سوتا دموکراتیک-کشاورز-حزب کارگر صندلی Ken Martin و مینه سوتا حزب جمهوری خواه صندلی جنیفر Carnahan گفت: در سنت پل در کنفرانس خبری که آنها مطمئن نبودند چقدر مشارکت مردم در حزبی حزبی جلسات خواهد بود تحت تاثیر انتخابات ریاست جمهوری آینده اولیه انتخابات تنظیم برای 3 مارس (اوایل رای گیری آغاز شده است). اما هر دو را تشویق به حضور رای دهندگان اجازه می دهد در سطح محلی برای نفوذ در هر پلت فرم و بالقوه خود را در رادار برای تبدیل شدن به نامزد و یا داوطلبان در آینده است.

“حتی اگر شما در حال رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری اولویت های نظرسنجی ها. این یک راه برای تصویب قطعنامه. این یک راه برای درگیر شدن. این یک راه به صدای شما شنیده می شود. این یک راه برای کشف کردن چگونه برای تبدیل شدن به درگیر در حزب” Carnahan گفت.

فضل Clark 22 ساله دانشجو در Macalester College, و عضو انجمن برای آب و هوا, گروه, پیشنهاد یک قطعنامه در حمایت از سبز معامله جدید در, St. Paul حوزه. او گفت: او رای دادند و در انتخابات قبلی اما این اولین سال caucusing.

در آنچه که او به نام یک انتخابات مهم سال, او گفت: caucusing شد و راه را برای او را به “آنها را نگه دارید (دموکرات) پاسخگو باشد.”

“حتی نامزد که خوب هستند دموکراتیک نامزدها باید تحت فشار قرار دادند به پررنگ باشد,” او گفت:. “این فوق العاده هیجان انگیز و مستقیم راه برای انجام این کار است.”

کریستوفر هاس سایت هماهنگ کننده در St. Paul مرکزی دبیرستان, ندارد, رسمی حضور تعداد سه شنبه شب اما گفت: قول که مردم در انتخابات بود: “با کمال تعجب کمتر از (او) بود و انتظار.” او تخمین زده می شود کمتر از 1000 نشان داد تا دبیرستان — مراتب کمتر از سال 2016 را 7,000 در همان محل.

او فکر کرد که بخشی از دلیل بود که به دلیل مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری’ عدم بسیج در این منطقه است. در سال 2016 گفت: مبارزات مشغول به کار برای افزایش جلسه شب اعداد برای یک شات در بالاتر هیئت سهمیه. در این سال تنها در مینه سوتا به گزارش ایسنا ، ctq و سابق-شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ به حال کمپین جداول مستقر در راهرو که هاس گفت: جای تعجب بود که با توجه به سنت پل “یکی از باغ زمستان از progressivism در دولت است.”

رای گیری اولیه در حال حاضر آغاز شده در دولت و اولیه روز انتخابات در مینه سوتا است 3 مارس.

ترزا Bourke جو بون کلی Busche دانا, فرگوسن, کریستوفر هاگن گیب لاگارد و ربکا Mitchell کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر