با هیچ ICU تخت و بدون هواکش تعطیلات ساکنان شهر التماس گردشگران به ماندن در خانه

“وجود دارد یک شکاف بزرگ در این منطقه در مورد آنچه که دریاچه و چه شهر که محلی است و چه کسی نیست” گفت: Mike Kinsella که دارای مرز, مشاهده, تسلیم در Baudette. “این نوع از تاسف در راه است که آن را بدون شک در مقابل” مینه سوتا خوب است.’ ”

این کینه می آید پس از این دریاچه از جنگل و همسایه Koochiching شهرستان در کمیسیون رای دادند سهشنبه, مارس 24 به شهرستان-کنترل نقاط دسترسی به بارانی رودخانه در تلاش برای آهسته هجوم بازدید کنندگان به این منطقه میان COVID-19 نگرانی. این دریاچه از جنگل هیئت مدیره خواهد دوباره این تصمیم در جلسه خود در تاریخ 14 آوریل.

Baudette شهردار ریک Rone گفت: این واکنش در Facebook است نه نماینده اکثریت یا مقیم دائم و یا بازدید از ماهیگیران تفننی و اکثریت قریب به اتفاق مردم درک درستی از هیئت مدیره تصمیم بی سابقه بار.

Baudette Mayor Rick Rone (left) and Joe Henry of Lake of the Woods Tourism show off a Lake of the Woods walleye they landed in January 2019 as part of a "Walleye Wars" social media fishing event held with tourism officials in Devils Lake. (Photo courtesy of Lake of the Woods Tourism)

Baudette شهردار ریک Rone (سمت چپ) و جو هنری از دریاچه جنگل گردشگری نشان دادن یک دریاچه جنگل انواع مختلف اردک آنها فرود آمد در ژانویه 2019 به عنوان بخشی از یک “انواع مختلف اردک جنگ” رسانه های اجتماعی ماهیگیری رویداد برگزار شد با مقامات گردشگری در Devils Lake. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از دریاچه جنگل گردشگری)

هنوز Kinsella که نشسته در دریاچه از جنگل هیئت مدیره گردشگری ترس وجود خواهد داشت و در دراز مدت اثرات گردشگری به این منطقه است.

“این گردشگران این مردم هستند که به ‘رفتن برای کشتن همه ‘مادر’ من فکر می کنم پاسخ خود را در حال, ‘OK می کنیم به یاد داشته باشید و ما را از رفتن به مکان هایی که می خواهید ما را به وجود دارد,” او گفت:. “بنابراین وجود دارد رفتن به یک اثر دراز مدت.”

گرگ Hennum صاحب ورزشکار تسلیم در Baudette گفت: تنش ها آغاز شده و در حدود همان زمان ترس آغاز شده است.

به اخبار مثبت تر از COVID-19 موارد در مینه سوتا رسیده ساحل شمالی در دور دست در شمال شرقی بخشی از دولت در طول سال شهروندان را به رسانه های اجتماعی برای گفتن گردشگران برای رفتن به خانه ابراز ترس است که بازدید کنندگان از مناطق دیگر می تواند این ویروس با آنها به شهرهای کوچک تعطیلات و یا خرید اقلام در حال حاضر در تامین کوتاه مدت در فروشگاه های مواد غذایی محلی.

دریاچه جنگل گردشگری و مدیر دفتر جو هنری گفت: گردشگران تا به حال تا حد زیادی متوقف آمدن به این منطقه است. او گفت: در طول چند هفته گذشته استراحتگاه تا به حال به ده ها هزار دلار در بازپرداخت برای لغو رزرو. Kinsella گفت: در یکی از آخر هفته های اخیر, او تا به حال بیش از 100 رزرو پنج از آن نشان داد.

Joe Henry, executive director of Lake of the Woods Tourism, reels in a walleye in November 2013 in the Northwest Angle area of Lake of the Woods. (Photo/ Brad Dokken, Grand Forks Herald)

جو هنری, مدیر اجرایی, Lake of the Woods, گردشگری, قرقره در انواع مختلف اردک ماهی در نوامبر 2013 در زاویه شمال غربی منطقه از دریاچه جنگل. (عکس/ براد Dokken, چنگال بزرگ هرالد)

در برخی از روش های هنری گفت: این شانس وقوع اتفاق افتاده است زمانی که آن را انجام داد. به عنوان کسب و کار در سراسر کشور کوچک پشت عملیات و قفل شده است و تنها در پایان دم از قوی زمستان یخ ماهیگیری فصل بود نهفته در اطراف زمانی که بسیاری از استراحتگاه خواهد بود بسته کتاب های خود را در این فصل به هر حال.

اما Hennum گفت که سالم فصل زمستان که جلب تعداد زیادی از بازدید از یخ و ماهیگیری علاقه مندان در حال حاضر می تواند کمک به برخی از مقاومت مواجه برابر گردشگران است.

ماهیگیران تفننی وارد یک رکورد 2 میلیون ساعت از ماهیگیری فشار در طول زمستان از 2018-19 در دریاچه جنگل, با توجه به وزارت منابع طبیعی مینه سوتا. تعداد از این زمستان هنوز در دسترس نیست اما تخمین می زنند انتظار می رود که هر بیت به عنوان بالا اگر نه بالاتر.

“وجود دارد یک دیوار نامرئی بین شهر و استراحتگاه برای 40 سال” Hennum گفت. “چیز مهمی نیست. فقط اختلافات جزئی. اما به عنوان به زودی به عنوان عامل ترس شروع به ساخت که زمانی که مردم متوجه شدم شروع به دریافت یک کمی بیشتر آوازی.”

هنری گفت: بسیاری از انواع مختلف اردک ماهی ماهیگیران تفننی در نظر گرفتن دو هفته اول ماه مارس به از دست دادن بیشتر. او گفت: نیمه اول آوریل ارائه می دهد برخی از بهترین انواع مختلف اردک ماهی ماهیگیری از سال که در “انواع مختلف اردک ماهی پایتخت جهان” تساوی ماهیگیران تفننی از سراسر غرب میانه.

او گفت که او را درک ناکامی در هر دو طرف از ترس از دور ساکنان به از دست دادن یک سنت ارزشمند برای انواع مختلف اردک ماهی ماهیگیران تفننی.

“منظورم این است که ما تا به حال یک نفر با ما تماس بگیرید و می گویند,” من فقط می خواهم به بررسی کنید که کسانی که دسترسی هستند در واقع بسته شده است. من شده است در آینده وجود دارد از روچستر برای 50 سال خواهد شد و این اولین سال من صید رودخانه’ ” هنری گفت.

در رسانه های اجتماعی و به خصوص در جامعه Facebook گروه ماهیگیران تفننی استدلال کرد که ماهیگیری است که ذاتا یک عمل اجتماعی فاصله. در طول سال ساکنان استدلال از سوی دیگر است که ماهیگیران تفننی هنوز جمع در نقاط دسترسی در ایستگاه های گاز و در فروشگاه های مواد غذایی. Kinsella گفت: در برخی از تلخ ترین نقاط قبلی این کمیسیون تصمیم به بستن نقاط دسترسی او را دیدم برخی از تهدید به مسدود کردن دسترسی به جاده و یا ارتکاب دیگر اعمال خشونت در برابر بازدید کنندگان است.

Lake of the Woods County Sheriff Gary ماهی نمی تواند نظر رسیده توسط این نشریه مطبوعاتی مهلت اما Koochiching شهرستان توزیع کننده گفت شده اند وجود دارد هیچ گزارشی ناشی از تهدیدات دیده می شود در رسانه های اجتماعی.

Hennum گفت: او را که فعال در رسانه های اجتماعی و غیره دیده نشده و سولفات او را شنیده و در مورد دوم. آیا او با این باور که این تهدید را بیش از نشت به صورت آفلاین ،

“البته که نه” او گفت:.

Rone با تاکید بر تمایز بین رسانه های اجتماعی و زندگی واقعی و گفت که در حالی که آن را آسان به هوا سرخوردگی از پشت صفحه نمایش کامپیوتر, در پایان روز, دریاچه جنگل ساکنان فقط می ترسم از آنچه در اثر این ویروس می تواند در جامعه خود با دسترسی محدود به مراقبت های اضطراری پزشکی.

با توجه به Rone با لیکوود مرکز بهداشت در Baudette هیچ ICU تخت و بدون هواکش و پس از خروج از پزشکان دو بیمارستان است که کارکنان توسط یک پزشک.

هنری گفت که واقعیت احتمالا یک رانندگی عامل بسیاری از آنلاین تند و سوزنده.

“در طول زمان مثل این که وجود دارد مقدار زیادی از اضطراب شما تمام انواع احساسات مختلف بیرون آمدن” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>