جدید برای-HVS-2000 Switcher و ClassX گرافیک WLVT-تلویزیون را بهبود می بخشد گردش تولید و در هوا نگاه

سرو, CA, Feb. 19, 2020 – برای-یک شرکت آمریکا امروز اعلام کرد PBS39/WLVT‑تلویزیون بخشی از Lehigh Valley رسانه های عمومی مستقر در بیت لحم پن., به روز رسانی آن اتاق کنترل در ماه اوت گذشته با برای-HVS-2000 HANABI تصویری تولید سیستمهای و ClassX پخش گرافیکی سیستم. تجهیزات جدید بهبود یافته در هوا نگاه از ایستگاه اصلی برنامه نویسی به عنوان به خوبی به عنوان آن زندگی می کنند تولید گردش کار.

برای مثال HVS-2000 می توانید بارگذاری و پخش گرافیکی از ClassX بنابراین TD می توانید دسترسی به آنها را در طول زندگی productions. به عنوان یک نتیجه PBS39 گرافیک طراح ندارد به در اتاق کنترل برای “routine” محصولات. “هنگامی که من تو را دیدم که چگونه به خوبی این دو با هم یکپارچه شده به علاوه قیمت آن به نظر می رسید مانند یک انتخاب واضح گفت:” Andrea Cummis ارشد تکنولوژی افسر.

بخشی از این ایستگاه چند سال تجهیزات ارتقاء طرح HVS-2000 و ClassX جایگزین پیری چمن دره و Chyron سیستم. PBS39 مجهز جدید سیستمهای با 32 ورودی (قابل ارتقا تا 48) و 3 M/E پانل با 6 M/E عملکرد به علاوه 4 MELite™ اتوبوس که تبدیل سنتی AUX اتوبوس به طور کامل کاربردی M/Es. Cummis ستایش سیستمهای AUX از راه دور کنترل پانل استفاده می شود که برای تغذیه تنظیم مانیتور. “است که بسیار مفید و آزاد تا بسیاری از ما روتر خروجی,” او گفت:.

یک “نمونه” PBS39 استودیو تولید یک دوربین عکاسی, اما این غیر معمول نیست برای یک 10-دوربین عکاسی است که با استفاده از هر دو استودیو و دوربین های PTZ. “ما جای تعجب بزرگ در اینجا نشان می دهد – و با برای-یک سوئیچ, این هیچ مشکلی در همه” Cummis گفت.

در طول مشغول به خصوص در تولید شب PBS39 تولید شد برنامه ای در نزدیکی محل برگزاری در حالی که تیراندازی یک رویداد زنده در استودیو. این HVS-2000 نیز قادر به دریافت خوراک از خارجی ساقه های جاسازی شده, صوتی, اضافه کردن یک ایستگاه اشکال به برنامه تغذیه و خروجی مارک محتوای جاسازی شده صوتی برای ضبط – بدون ایجاد وقفه در تولید استودیو. “قادر بودن به تصویب صوتی جاسازی شده بود یکی از ویژگی های است که به نظر نمی رسد مهم است که ما آن را کردم” Cummis افزود: “اما آن را کاملا ما را نجات داد شب برای ما است.”

PBS39 تولید بیش از دو دوجین نشان می دهد در هر ماه از جمله قسمت از سراسر کشور همزمان سری شما شرط می بندم باغ خود را به عنوان به خوبی به عنوان مدرسی داد و بیداد, a long-running محلی دبیرستان مسابقه علمی نشان می دهد. به عنوان بخشی از فیلادلفیا بازار (DMA #4) در خدمت غرب پنسیلوانیا و غربی نیوجرسی, ایستگاه نیز میزبان زندگی می کنند “تاون هال” جلسات در موضوعات مختلف. هر سری می شود خود را متمایز گرافیک و Cummis گفت: ClassX مجاز است ایستگاه طراح گرافیک را به خلاق تر.

این ClassX نیز پشتیبانی می کند استفاده از آر اس اس خوردها برای به روز رسانی نتایج انتخابات و دیگر داده ها در گرافیک یک ویژگی بود که پشتیبانی شده توسط این ایستگاه کارت گرافیک های قدیمی تر سیستم. Cummis گفت: سیستم “کار بزرگ” برای محلی اولیه انتخابات پوشش در سال گذشته اما او به دنبال به جلو به استفاده از این سیستم به پتانسیل کامل خود را برای شب انتخابات در ماه نوامبر.

“این واقعا مهم است. ما در حال رفتن به همه جا مردم” Cummis توضیح داد. “ما انتخابات پوشش در حال رفتن به راه های بهتر با سیستمهای و ClassX.”

برای-یک منحصر به فرد توزیع کننده ClassX در شمال مرکزی و جنوبی امریکا است. توافق فراهم می کند پخش زنده رویداد های تولید با توانایی ایجاد و بازی ClassX زمان واقعی پخش گرافیک یکپارچه با-تصویری سیستمهای.

در مورد Lehigh Valley رسانه های عمومی™
Lehigh Valley رسانه های عمومی™ خانه PBS39/WLVT, WLVR و WPPT به عنوان کاتالیزور برای ترویج مشارکت مدنی و برای تحقق منطقه ای نیاز بیشتر Lehigh Valley طریق آن ارتباط پویا سیستم عامل و منابع است. خبرنگار سپاه® ایجاد جامعه متمرکز محتوا برای PBS39 اخبار امشب دیجیتال, سیستم عامل و WLVR. Lehigh Valley رسانه های عمومی و متحد راه بیشتر Lehigh Valley در حال همکاری برای تامین و تحقق منطقه ای سواد ابتکار Lehigh Valley خواند. این کمپین در حال کار برای اطمینان از تمام Lehigh Valley دانش آموزان خوانده شده در سطح کلاس تا آخر کلاس سوم سال 2025. Lehigh Valley رسانه های عمومی است و متعلق به جامعه عمومی سازمان رسانه ای در خدمت غرب پنسیلوانیا و نیوجرسی. Lehigh Valley رسانه های عمومی است که دارای مجوز در اللنتون به Lehigh Valley عمومی شرکت مخابراتی. برای اطلاعات بیشتر PBS39.org.

در مورد FOR-A
برای-یک و یک در سراسر جهان صنعت-تولید کننده پیشرو ارائه می دهد طیف گسترده ای از پخش و تولید محصولات با تمرکز بر روی فن آوری لبه برش از جمله: HD 4K و IP محصولات. برای ادامه به ارائه future-ready, هزینه موثر راه حل های فن آوری های پیشرفته. محصولات شامل: تصویری سیستمهای مسیریابی سیستمهای چند بینندگان کامل 4K با سرعت بالا, دوربین IP, نرم افزارهای تبدیل کننده/رمزگشاها چند کانال سیگنال پردازنده های 8K/4K/HD تست سیگنال ژنراتور رنگ از کجا قاب synchronizers فایل محصولات مبتنی بر شخصیت ژنراتور ویدئو سرور و خیلی بیشتر.

برای طیف گسترده ای از HD و 4K تولید و پردازش راه حل و همچنین به عنوان آی پی مبتنی بر محصولات از وب سایت ما بازدید در www.for-a.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account