(اینجا را کلیک کنید اگر شما قادر به مشاهده این عکس های گالری بر روی دستگاه تلفن همراه خود را.)

سن خوزه رو با افزایش مداوم در متامفتامین مربوط به دستگیری و استناد در داخل و اطراف سن خوزه در encampments پلیس و رهبران مدنی در حال دست و پنجه نرم با نحوه رسیدگی به آنچه که در حال رشد تبدیل شده امنیت عمومی مشکل و شکستن چرخه که شاتل معتادان بین خیابان ها و زندان شهرستان تخت اما نشانی مسائل اساسی از سوء مصرف مواد مخدر و بی خانمانی.

“برای بخشی از unhoused جامعه است که رنج می برد از استفاده از مت آزاد آنها را به عقب به encampments نه تنها خطر اندازد جامعه به عنوان یک کل است, اما مردم در encampments” سن خوزه رئیس پلیس ادی گارسیا گفت. “ما نیاز به چیزی برای نگه داشتن جامعه امن و افراد به کمک آنها نیاز دارند.”

در صورت عدم وجود یک مطلب جامع گسترش مواد مخدر و درمان خدمات سلامت روان و مقامات در حال بررسی راه حل کوتاه مدت است که پیکربندی شهرستان موجود “جدی مرکز” به طور خاص برای مقابله با افراد دستگیر شده در حالی که تحت تاثیر مت.

زیر یک سال برنامه آزمایشی ماموریت خیابان جدی مرکز — در حال حاضر یک افت کردن نقطه برای مردم دستگیر و به ظن مسمومیت های عمومی — را 10 از آن 20 موجود فضاهای موجود به مت کاربران آنها را فراهم می کند دسترسی به دوش غذا و لباس و همچنین ثبت نام پرستاران و درمانگران. بدون خشونت, nonfelony دستگیرشدگان واجد شرایط هستند و باید برای رضایت به برنامه می دهد که آنها فقط خجالتی از 24 ساعت به هوشیار کردن قبل از آنها با اشاره به درمان و نوتوانی خدمات.

هنگامی که آن شروع می شود مارس 4, از آن خواهد شد در میان اولین بار در کشور جدی مراکز به طور خاص خطاب به مت. در سان فرانسیسکو یک مت-تمرکز جدی مرکز است که انتظار می رود برای راه اندازی این بهار در این شهر فیله منطقه.

شهرستان سرپرست سیندی چاوز که به کمک آن احیای ماموریت خیابان در سال 2017 گفت: گسترش خدمات به مت کاربران خواهد اضافه کردن مقدار مورد نیاز و ظرفیت سم زدایی خدمات به عنوان شهرستان در تلاش برای نگه دارید تا با افزایش مداوم در استفاده از مت و اعتیاد. این مرکز در حال حاضر به طور متوسط 25 نفر در هر ماه با اعتیاد به الکل, منابع, اما مسئولان شهرستان انتظار داریم این تعداد افزایش با توجه به شيوع استفاده از مت ها در این منطقه است.

“ما در حال تلاش برای ایستادن بیشتر تخت برای سم زدایی و هوشیار زندگی می کنند و انجام می دهند آن را به عنوان سریع به عنوان ما می توانیم” چاوز گفت. “این واقعا امکان پذیر است به استراتژیک re-استفاده از زمان جدی ایستگاه و نگاه در راه ما با استفاده از سم زدایی.”

استفاده از مت در حال افزایش بوده است در منطقه خلیج و در سراسر غرب در دهه گذشته در حال تبدیل شدن به خصوص مقاوم به درمان مشکل میان برخی بی خانمان جمعیت.

“همه آن را ندارد” گفت: یوسف Ayon خود توصیف مادام العمر مت کاربر که در یک اردوگاه در مرکزی, San Jose. “من نمی دانم کسی که ندارد.”

در چهارشنبه Ayon, 58 دستگیر شد سرقت و سرقت حکم نزدیکی اردوگاه چند ماه پس از آمدن خاموش هشت ماه زندان روی لئامت دادن. او گفت که او را به دور از تنهایی در تبدیل به مت به عنوان یک راه برای کنار آمدن با زندگی است که لولا در روز-به-روز بقا.

در گذشته او گفت: او با اشاره به دادگاه دستور دارو و درمان و مسکن اما عدم ظرفیت به معنای هرگز او فرود آمد ، در عوض او به پایان رسید خود را خارج از زندان و بازگشت در خیابان.

ایالت استعمال بیش از حد از مت در حال حاضر پیشی گرفته و کسانی که از مواد مخدر. در شهرستان سانتا کلارا یک ماه دسامبر گزارش از رفتاری بخش خدمات یافت که 38 درصد از 3,405 مردم برای درمان سوء مصرف مواد در سال 2019 سال مالی ذکر شده مت خود را به عنوان داروی انتخابی — بیش از هر ماده دیگر از جمله الکل که رتبه دوم در 28 درصد است.

به عنوان استفاده از مت افزایش یافته است آن را مطرح کرد رشد امنیت عمومی مشکل مالیات منابع پلیس که طراحی شده برای مقابله با راه های پیچیده است که سلامت روانی سوء مصرف و بی خانمانی می تواند از وسط قطع کردن.

با توجه به دستگیری داده ها از سن خوزه پلیس بین ماه های اکتبر و دسامبر سال گذشته حدود 60 درصد از 83 با مواد مخدر مربوط به خیابان و گاه بازداشت و استناد توسط خیابان Crimes Unit درگیر مت. بازداشت شد و اغلب به دیگر جرائم مانند سرقت — و افسران می گویند اعداد ارائه فقط یک نگاه اجمالی به شمار جرم و جنایت و مسائل ایمنی آنها شاهد در هنگام برخورد با مردم در مت.

سرپرست واحد Sgt. بری تورس گفت: او می داند بهتر از اکثر چقدر تشخیص داده نشده و بیماری های روانی بر رفتار او می بیند در این زمینه چگونه مت تبدیل شده است و بسیاری از آنچه به نوبه خود برای تسکین. اما مردم او و شش ماموران روبرو می شوند نیاز به مراتب بیشتر کمک از پلیس واجد شرایط هستند یا مجاز به.

“ما می تواند آنها را به زندان. ما می تواند با استناد به آنها و گفت: “مرا بلیط من در حال حاضر eff خاموش’, ” او گفت:. “ما در حال انجام کار ما است اما ما در حال کمک به آنها را در هر راه است.”

فردی سانچز, 40, گفت که او تا به حال گذشته مبارزات با استفاده از مت و موافق است که آن را به طور منظم چشم در خیابان. او در حال حاضر زندگی در یک اردوگاه در خارج از مرکز شهر سان خوزه.

“بسیاری از مردم غارت برای حمایت از اعتياد خود است. مردم در حال غرق شدن مردم در حال جیغ کشیدن در خود” سانچز گفت. “برخی از مردم هر کس نکنه اما خود را دارند.”

یک جدی ایستگاه می تواند کمک به یک بخش از مردم که نمی دانم به کجا بروید برای کمک به او اضافه شده است.

“لباس تمیز و یک محل به حمام می رود راه طولانی. برخی می خواهند و می توانید آنها را تغییر دهید,” او گفت:. “افرادی که از دست و مسکن آنها نمی دانند که چگونه آنها وجود دارد. آنها فکر می کنند جهان داده است تا بر روی آنها است.”

دامنه مت مشکل کوتوله شهرستان را منابع موجود است. در پایان این ماه در این شهرستان از طریق پیمانکاران را افزایش می دهد مجموع آن غير سم زدایی تخت به 28.

سن خوزه شهردار سام Liccardo گفت: سهام این ناکامی به طور گسترده ای برگزار شد توسط پلیس و مقامات دیگر است.

“ما اولین پاسخ ما پلیس ما پارک رنجرز را در جایی به نام وقتی با آنها روبرو می شوند کسی با داشتن یک قسمت به عنوان یک نتیجه از استفاده از مت,” او گفت:. “در حال حاضر دست خود را گره خورده است و زمانی که ساکنان منطقی شکایت خود را که 8 سال است در راه رفتن به مدرسه و برخورد با ترس از دیدن مردم در مت در محله خود را.”

اما در حالی که جدی ایستگاه یک گام مثبت او گفت آن است که “یک گروه کمک” با توجه به وسعت موضوع مطرح شده توسط مت.

“وجود دارد خیلی بیشتر از ما نیاز به انجام است که اگر اراده سیاسی برای رسیدگی به این چالش” Liccardo گفت.

هنوز هم هر دو او و گارسیا سوال که آیا افرادی که در مت را در واقع امکان استفاده با توجه به داوطلبانه جزء برنامه است.

“زندان است که پاسخ ندارد اما یک noncustodial تسهیلات به کار نمی رود مگر اینکه فرد می خواهد برای رفتن” گارسیا گفت. “قرار می دهد که من در افسران در یک وضعیت که در آن آنها را بازداشت کرده اند و کسی را از زندان و بازگشت به جامعه و یا کسی را به یک جدی مرکز و آنها تا پایان راه رفتن.”

به عنوان رای دهندگان تایید شده پروژه های مسکن شکل گرفتن در سن خوزه و سراسر کشور گارسیا اضافه مت اعتیاد به افسران او برخورد روزانه یک یادآوری است که سیاستگذاران نیز نیاز به آدرس عمده دیگر عوامل غیر اقتصادی که رانندگی بی خانمانی.

“شما نمی توانید این مسکن بدون برخورد با رفتارهای ناشی از بیماری روانی و اعتیاد به مواد مخدر,” او گفت:. “شما نمی توانید ترک آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de