با هاکی در وقفه سه کتاب برای کمک به عبور زمان

در یک اقدام بی سابقه عصر که در آن قفسه های فروشگاه را می توان لخت و رستوران و نوار صاحبان مبارزه برای بقای کسب و کار و متخصصان پزشکی بریس برای یک طوفان که همه آنها می دانند در حال آمدن است از دست دادن یک ورزش واقعا جزئی. اما شور و شوق این بازی ها ایجاد و انحراف آنها را فراهم کند و برای بسیاری از واقعی است. و آن است که همه از بین رفته اند بنابراین به طور ناگهانی.

اگر شما در میان تعداد بی شماری از توده ها از دست رفته هاکی اما با برکت زمان برای کشتن وجود دارد این است که برخی از نادر خبر خوب. سه هاکی کتاب های منتشر شده در چند ماه گذشته ارائه برخی از لذت بخش تاریخ و یک خوش آمدید, راه برای تصویب برخی از زمان تا زمانی که اسکیت, در حال پاره کردن تازه-مطرح ورق یخ یک بار دیگر.

در اصل از burnsville, Minn. دن مایرز را دنبال کرده است مینه سوتا وحشی در خانه و در جاده ها طی چهار فصل به عنوان on-the-scene خبرنگار Wild.com و کاملا قرار به نوشتن 100 چیزهایی که وحشی طرفداران باید بدانند و آیا قبل از آنها می میرندکه منتشر شد با پیروزی کتاب در اواخر سال 2019.

تن تنظیم شده است بلافاصله با سابق وحشی بازیکن و مربی اندرو سبزه پیشگفتار در مورد سال خود را از بازی در غیر سنتی هاکی بازار در جنوب و شور و شوق برای بازی است که او را وادار به آمدن به مینه سوتا و اقامت برای بسیاری از سال است. مایرز’ کتاب همانطور که از عنوان پیداست ساخته شده از 100 آسان برای به عنوان خوانده شده فصل با پوشش اصول اولیه برای طرفداران این گسترش حق رای دادن است که اعلام شد و چهار سال پس از مینه سوتا در شمال ستاره چپ برای دالاس و که شروع به بازی در سال 2000.

در علاوه بر این به ناشران در چند تا از بازیکنان کلیدی — روشن و خاموش کردن یخ — در تاریخ وجود دارد که در پشت صحنه به نظر می رسد در لحظات مانند اصلی توسعه پیش نویس و چگونه وحشی نخستین پیروزی بزرگ نه از روی یخ اما با خوش شانس تلنگر یک سکه. همچنین شامل فصل در مورد مکان برای دیدن فراتر از این تیم مرکز شهر St. Paul صفحه اصلی پیست از جمله کالج عرصه در منطقه و مشاوره در مورد آنچه به انجام و جایی برای رفتن اگر شما به دنبال وحشی در یک سفر جاده ای به مکان هایی مانند وینیپگ و شیکاگو است. شومیز کتاب در 228 صفحه و با قیمت $16.95.

در هفته قبل از سال 2020 ایالتی مینه سوتا مسابقات هاکی رو در St. Paul, شهرهای دوقلو روزنامه نویسندگان دیوید لا Vaque و L. R. Nelson منتشر شد تاریخ قطعی برای اولین بار از 75 سال از این رویداد شناخته شده در سراسر کشور به سادگی به عنوان “مسابقه.” خود را در 288 صفحه کتاب شومیز زمان مسابقه: داستان از مینه سوتا پسران ” دولت هاکی مسابقاتمنتشر شده توسط Minnesota Historical Society Press, ویژگی های یک داستان فوتی و فوری از هر یک از اولین 75 مسابقات شروع و در سال 1946 در پیر, St. Paul سالن تا 2019 مسابقات در اکسل انرژی مرکز.

اگر شما یک مینه سوتا دبیرستان هاکی فن این کتاب میز قهوه است که یک محل که در آن یکی فرار می تواند برای ساعت ها در عمق به نظر می رسد در داستان های افسانه ای و بی حد و حصر از سلسله مانند Eveleth, St. Paul Johnson, بلومینگتون جفرسون و ادینا و از شخصیت های شناخته شده که پشت سر هم بر روی صحنه و سمان نام خود را در مسابقه lore.

75 سال از داستان کروشه توسط یک پیشگفتار به قلم افسانه ای برادران روسو نیل هارون و پل Broten و نتیجه گیری با چندین صفحه از بالا 10 لیست شامل دسته مانند “بهترین لقب” “بزرگترین ناراحتی” و “بهترین تیم ایجاد نکرد این مسابقات است.” با بیش از هفت دهه به پوشش لا Vaque و نلسون که به دنبال بهترین داستان های هر داستان. ببخشید یک تیم که رفت 0-2 در سال 1974 در مسابقات نیست یک ذکر است. اما به شما خواهد آموخت که برای مثال در مورد Burnsville تام Oseicki مربیگری این برنامه به آن دولت عنوان در سال 1985 فقط چند سال پس از دادخواست گردش از طریق جامعه به او پیوست.

پس از سال 1991 زمانی که مسابقات رفت و به دو کلاس کتاب داستان تمرکز بیشتر در کلاس AA طرف وجود دارد اما چند برجسته کوچک-مدرسه قصه های گفته شده مانند hard-hitting 2005 کلاس یک عنوان بازی نبرد بین Warroad و Totino-گریس. این کتاب به قیمت $29.95.

برای نیل Broten و یک تعداد انگشت شماری از دیگر مینه سوتا, بچه ها, دولت مسابقات شد اولین بار در کانون توجه هاکی است که ممکن است آماده کرده ایم آنها را در برخی از راه های کوچک برای heroics فوریه 1980. با همه کتاب و فیلم و مستند تولید در حال حاضر در مورد مدال طلا موفق به کسب شده توسط تیم ایالات متحده آمریکا است که در سال, آن است که عادلانه به تعجب آنچه که قطعه سمت چپ, کشف در مورد مربی گیاه بروکس و 20 کالج, پسران که شوکه شده ورزشی جهان است.

را وارد کنید در زمان طولانی هاکی مینه سوتا نویسنده جان گیلبرت و کتاب معجزه در Lake Placid: The Greatest هاکی داستان تا کنون گفت:از Skyhorse چاپ و نشر. گیلبرت بود در صحنه در Lake Placid در سال 1980 با هرگز قبل منتشر شده و داستان بر اساس reams از دست خود را-یادداشت نوشته شده است. اما نویسنده نیست فقط می رسند در شمال ایالت نیویورک اختصاص داده شده به پوشش المپیک هاکی به عنوان بسیاری از دیگران انجام داده بود. در سال 1979 و قبل از آن او شده بود به ضرب و شتم نویسنده برای دانشگاه مینه سوتا تیم که بروکس مربی به سه نفر از NCAA عناوین و تا به حال طراحی و توسعه یک سطح از دوستی و اعتماد با مربی بود که به احتمال زیاد بی سابقه است.

به خوبی داستان بازی در Lake Placid به گذشته و “معجزه در یخ” برنده بیش توانا و حرفه ای از اتحاد جماهیر شوروی عالی هستند. اما گیلبرت سرب تا بازی از جمله جزئیات بروکس’ روش و تاکتیک در چیدن این تیم در یک اردوگاه آموزشی در کلرادو داستان است که این کتاب را شایسته ورود در کنار فیلم و مستند است که باید تحت پوشش بسیاری از زوایای.

این کتاب ویژگی های جالب “جایی که آنها در حال حاضر” به روز رسانی بر روی بازیکنان و شخصیت های دیگر در پایان. این گالینگور است 155 صفحه و قیمت $24.95.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>