با Gophers گارد Payton ویلیس در نهایت سالم آن زمان برای مخالفان به احساس درد

ویلیس کاربر نگهبان که از انتقال واندربیلت وارد این فصل به عنوان یک نامزد به مینه سوتا سوم به ثمر رساند بالا گزینه, اما بیش از حد اغلب جرم شده است کمی بیش از یک Daniel Oturu-مارکوس Carr تگ تیم.

بنابراین زمانی که ویلیس تولید حرفه ای-به ثمر رساند بالا در 70-52 پیروزی بر Badgers در Williams, عرصه, این اولین بار در 12 بازی این فصل که کسی دیگر از Oturu یا Carr led Gophers در نقاط. گیب Kalscheur led مینه سوتا در ثمر در سه nonconference بازی در ماه دسامبر.

ویلیس شد بازی را از طریق طولانی در آسیب مچ پا برای هفته و 6-پا-5 گارد مجبور به نشستن سه بازی در اطراف تعطیلات زمستانی به دلیل آن است. سپس او از دست رفته 59-51 از دست دادن در شماره 19 ایلینوی یک هفته پیش با آسیب به چپ غیر تیراندازی شانه.

“این همیشه انگیزه هر زمان به شما صدمه دیده است از آنجا که گاهی اوقات شما را به بازی اعطا” ویلیس گفت. “آن نوع از انگیزه من کمی را هر روز برای اعطا شده است.’

پشت ویلیس در اواسط هفته, مینه سوتا (12-10, 6-6) سوخت آن NCAA tournament امید و آمد 3 p. m. روز شنبه, فوریه. 8 Gophers می net امضا پیروزی در برابر شماره 22 Penn State (17-5, 7-4) در برایس اردن مرکز در دانشگاه Park, Pa. این یک عرصه ریختن مطیع کاورنو شهرت با بسیار بهبود تیم و بیشتر-جمعیت خصمانه.

از آنجا که Nittany Lions’ 75-69 از دست دادن به مینه سوتا در Jan. 15, آنها برنده پنج مستقیم بازی ها از جمله 75-70 جاده ناراحت از شماره 16 ایالت میشیگان در روز سه شنبه. آنها صعود به آسوشیتد پرس بالا 25 و یک بازی در مسابقه برای بزرگ ده به طور منظم فصل قهرمانی.

زمانی که Gophers و Nittany Lions بازی سه هفته پیش ویلیس ساخته شده 1 6 3-اشاره گر به پایان رسید و با پنج امتیاز. خارج از چهار ساخته شده threes در از دست دادن به راتگرز او ساخته نشده بود بیش از یک trey در یک بازی از اواسط دسامبر تا ساخت هفت نفر از 10 عکس در برابر Badgers در روز سه شنبه.

پس از ویسکانسین بازی Gophers مربی ریچارد Pitino شنیده ویلیس می گویند این اولین بار در یک مدت زمان طولانی از احساس او 100 درصد Pitino میخ خود را خشکسالی به “بیشتر از یک سلامت چیزی است.”

“حتی اگر من در رکود بوده است گذشته چند بازی, بچه ها القای اعتماد به نفس در من به شلیک توپ زمانی که من هستم باز” ویلیس گفت. “آنها به من چپ باز چند بار آن رفت. پس از آن احساس خوبی است.”

به عنوان Kalscheur را تحمل کرده است تیراندازی خشک جادوها Pitino را حفظ کرده است عکس شروع خواهد شد در حال سقوط در نهایت. همان می رود برای ویلیس. اگر آنها Gophers می تواند یک تعداد انگشت شماری خارج از Oturu-Carr یکی-دو پانچ.

“من شگفت زده شده توسط آن به دلیل (ویلیس است) فوق العاده 3-نقطه تیرانداز” Pitino روز جمعه گفت. “من فکر می کردم که بچه های ما هم بسیار خوب کار در حال اجرا در جرم راه حق و گرفتن او خوب به نظر می رسد (علیه ویسکانسین). ما توپ را به رنگ (به Oturu) و لگد آن را به عقب. زمانی که او تیراندازی توپ و او باز من انتظار آن را به رفتن.”

خارج از حمایت بازیگران از جمله پن دولت Myreon جونز ساخته شده است که شش 3-اشاره گرها در برابر اسپارتها — بازی روز شنبه خواهد بود یک مسابقه برگشت بین Oturu و پن استیت استار رو به جلو Lamar استیونس.

این جفت ارز تا به حال چند گرم کلامی spats در طول بازی خود را در انبار در ماه ژانویه از جمله Oturu فریاد آنچه به نظر می رسد رنگارنگ زبان در استیونس در postgame دست خط. Pitino دوست Oturu آتش در دادگاه اما فکر نمی کنم آن ریختن بیش از postgame شد نگاه خوب است.

“دن تا به حال یک تجربه یادگیری پس از آن بازی که دوربین همیشه در شما و شما را مجبور به عمل در راه حق” Pitino گفت. “من می دانم که Lamar Stevens واقعا بچه خوب و دانیل یک بچه بزرگ. اما آنها رقبا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید