با بازی لغو سنگین ورزشی بینندگان مشاهده موارد بیشتری تلویزیون


نیلسن گفت: فوق العاده طرفداران هنوز هم صرف 10 درصد از لوله در زمان برنامه نویسی ورزشی

زمانی که توپ بازی لغو شد به دلیل Coronavirus بحران و تلویزیون از دست داد برخی از محبوب ترین برنامه نویسی.

اما با توجه به Nieslen سنگین ورزشی بینندگان در واقع تماشای تلویزیون بیشتر مانند بقیه از ما.

در یک تجزیه و تحلیل جدید گزارش شده در یک پست وبلاگ نیلسن در نگاه بینندگان در بالا quintile از نظر زمان صرف تماشای ورزش است. از Feb. از 10 به 8 مارس قبل از NBA و لیگ های دیگر به حالت تعلیق بازی در مارس 11, ورزش اختصاص 26 درصد از آنها مشاهده زمان.

با بازی در زمان کل مشاهده تلویزیون توسط کسانی که سنگین ورزشی بینندگان افزایش یافت 10 ٪ است. که در مقایسه با 23 درصد افزایش تماشای تلویزیون توسط همه بزرگسالان است.

ورزشی, برنامه نویسی, از جمله, در بازی را نشان می دهد و مانند SportsCenterهنوز اختصاص 10 درصد از این سنگین ورزشی مراقب مشاهده زمان در روز یکشنبه.

نیلسن گفت: آنها در حال مشاهده اخبار بیشتر به نگه دارید تا با آخرین در بحران و فیلم.

آنها همچنین تقویت وقت خود را صرف با جریان های برنامه نویسی 50 درصد و با استفاده از دستگاه های تلفن همراه خود اضافی 20 دقیقه حسابداری برای 9 درصد از وقت خود را.

“لیگ و برنامه نویسان نیز می تواند در حفظ و مصرف کننده تداوم و کمک به تعامل با بینندگان در حالی که حفظ نام تجاری شتاب و شاید حتی ساخت برخی از سهام با فکر کردن خارج از بیماری همه گیر جعبه مجازات آن را به عنوان” نیلسن پست وبلاگ گفت. “هنگامی که نسکار نقل مکان کرد و آن سری از بنزین-vapored پیاده رو به یک تجربه مجازی آنها جلب و جذب استعداد از بازنشستگی و سوار به معنای واقعی کلمه در هر دو رتبه بندی و اجتماعی buzz. آنها همچنین در معرض طرفداران جدید به هر دو ورزش و مقدار زیادی از نام تجاری است که می رود همراه با آن است.”

دوست دارد دیگران در خطر است. نیلسن ورزشی تخمین می زند که حمایت از ورزش معاملات به ارزش 50 میلیارد دلار از جمله $17 میلیارد دلار در آمریکا تبلیغات تلویزیونی در ورزش های مربوط به برنامه نویسی در حدود 20 میلیارد دلار با 17 دلار میلیارد دلار است که خریداری شده در طول بازی ها و رویدادهای دیگر. در بالای آن علامت های تجاری پرداخت می شود $1.2 میلیارد دلار برای تبلیغات دیجیتال در سایت های ورزشی از جمله رسمی لیگ صفحات.

برخی از این پول می تواند به دنبال خواهد داشت که در آن بینندگان از جمله سنگین ترین ورزش های بینندگان است. “به همین دلیل بسیار مهم است که برندها و فروشندگان از رسانه ها می دانند که چگونه و چه این مصرف کنندگان در حال مشاهده به عنوان یک راه برای رسیدن و حفظ روابط با آنها” نیلسن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>