با نهایی نتایج انتخابات در کنترا کوستا سرپرست صندلی را نوامبر رواناب

CONTRA COSTA COUNTY — با نهایی غیر رسمی نتایج در منطقه 5 سرپرست فدرال Glover کاهش یافت و فقط خجالتی از حفظ صندلی خود معنی او را چهره دیرین county assessor گاس کرامر در ماه نوامبر برای انتخابات.

گلوور دریافت 49.88 درصد از 44,387 آرا مورد برای مسابقه فقط خجالتی از بیش از 50 درصد مورد نیاز برای برنده شدن در این صندلی آشکار است. کرامر دریافت 25.78 درصد از رای و یک سوم چلنجر مارتینز برنامه ریزی کمیساریای شان Trambley دریافت 24.34 درصد از آرا.

این Contra Costa County انتخابات اتاق به پایان رسید پردازش تمام آراء واجد شرایط برای شمارش در مارس 20, اما هنوز هم حدود 2,700 آراء چپ که نیاز به “پژوهش های اضافی و پردازش” با توجه به یادداشت در وب سایت خود را. برجسته برگه های رای که ترکیبی از موقت و مشروط رای دهندگان رای به عنوان به خوبی به عنوان “حل نشده” رای از طریق پست و برگه های رای. کسانی که انتظار می رود به شمارش مارس 27.

گلوور و کرامر را به صورت آف برای صندلی در انتخابات عمومی در ماه نوامبر.

قبل از آن Kramer چهره ژوئن محاکمه بیش از هزینه های وضع شده علیه او توسط دفتر دادستان منطقه به نمایندگی از شهرستان مدنی هیئت منصفه از “عمدی و یا فاسد” سوء رفتار و ایجاد یک کار دشمن محیط زیست است. او نمی چهره جنایی پیامدهای بلکه “گناه” حکم خواهد بیرون راندن او از موقعیت خود به عنوان ارزیاب. او هنوز هم می تواند نگه دارید از یک صندلی به عنوان سرپرست در صورت انتخاب در نوامبر است.

کرامر وکیل مایکل باران که حفظ کرده است که اتهامات علیه کرامر بخشی از یک دستور کار سیاسی علیه او توسط کارکنان است گفت که او در نظر دارد تا فایل بیشتر حرکات به اخراج این مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>