ویسکانسین شهرداری از نظرسنجی کارگران

بر اساس یک نظرسنجی از انتخابات محلی مقامات انجام شده توسط این کمیسیون بیش از آخر هفته 111 رای گیری در حوزه های قضایی در ویسکانسین نمی به اندازه کافی کارکنان و داوطلبان برای باز کردن حتی یک محل رای گیری در روز انتخابات. یک صد و بیست و شش حوزه های قضایی گفت: آنها ندارد و کارکنان به اندازه کافی برای باز کردن “تمام نظر سنجی و مکان است.”

در طول یک جلسه اضطراری این کمیسیون انتخابات صبح روز سه شنبه کمیسیون جولی Glancey مطرح نگرانی که “این انتخابات این است که رفتن به پایین به عنوان احتمالا یکی از بدترین انتخابات در ویسکانسین تاریخ است.”

بسیاری از نظرسنجی کارگران بیش از 60 سال به بالا هستند در معرض خطر بالاتر ابتلا به عوارض جدی اگر آنها قرارداد COVID-19.

نظرسنجی کارگر کاستی های گزارش شده در سطح ایالت به عنوان انتخابات همچنان به رقابت با گسترده اثرات این بیماری همه گیر در اداره مارس 7, انتخابات, که ویژگی های دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه یک دادگاه عالی ایالت نژاد و متعدد در انتخابات محلی است.

با توجه به Meagan ولف مدیر کمیسیون انتخابات محلی و انتخابات داده شده go-ahead برای تحکیم حوزه های رأی گیری در صورت لزوم. آنها باید از انتشار هر تحکیم سایت و اطمینان از رای دهندگان می دانید که به کجا بروید در روز انتخابات, او گفت:.

ولف همچنین گفت: این کمیسیون در حال کار با کارمندان و وزارت امور خارجه از دولت برای جذب بیشتر نظرسنجی کارگران از کالج ها و دانشگاه ها و اتحادیه های کارگری و همچنین کارکنان دولت است.

کارمندان گزارش در این نظرسنجی که با وجود آن تلاش کارگر کمبود همچنان به رشد.

در طول جلسه اضطراری روز شنبه, کمیسر ان جاکوبز گفت: انتخابات نباید اقدام به عنوان برنامه ریزی شده.

“نگرانی من این است که ما تظاهر با مرتب کردن بر اساس از انگشتان ما عبور کردند و اسب شاخدار خواسته است که ما در حال رفتن به قادر به سنگ فرش با هم یک راه برای اداره این انتخابات” جاکوبز گفت.

انتخابات کمیسیون نیست و باید از این قدرت برای به تاخیر انداختن انتخابات است. که تصمیم گیری را از دولت و قوه مقننه و یا دادگاه.

خواه قانونی رهبران گفت: انتخابات باید اقدام به عنوان برنامه ریزی شده. رژیم صهیونیستی. تونی Evers موافق با آنها است. حکم در طرح دعوی در دادگاه فدرال به دنبال به تاخیر انداختن انتخابات می تواند هر زمان.

در این جلسه کمیسیون موفق به رسیدن به هر گونه توافق در ارائه یک نظر رسمی به دادگاه فدرال در بهترین مسیر رو به جلو است.

کمیسیون Dean Knudson و باب Spindell هر دو حزب جمهوری خواه منصوب استدلال انتخابات باید حرکت رو به جلو به عنوان برنامه ریزی شده.

“ما قصد داریم به چالش های اجرای انتخابات وجود دارد بدون شک در مورد آن, اما ما در حال رفتن به چالش با همه انتخابات ما در سال 2020” Knudson گفت. “این کاملا روشن برای همه در حال حاضر است.”

“من فکر می کنم که ما می توانیم خوب انتخابات در 7 آوریل” Spindell گفت: با استناد به نظرسنجی کارگر استخدام تلاشهای حزب جمهوری خواه از ویسکانسین.

مخالفان از به تأخیر انداختن انتخابات استدلال کرده اند هر گونه تاخیر را ترک خالی در تعدادی از دفاتر محلی در مارس 7 رای گیری مانند شهرستان مدیران شهرستان تخته و شهرداران.

“این موضوع از جای خالی یک مسئله بزرگ است به خصوص در زمان بحران” Knudson گفت.

Absentee ballot زمان نگرانی نیز مطرح

کمیسیون همچنین روز سه شنبه جلسه به بحث در مورد نگرانی ها در مورد کارمندان پردازش هجوم عظیمی از رای غیابی در روز انتخابات. مقامات تشویق شده اند همه ویسکانسین رای دهندگان به رای دادن از طریق پست.

با توجه به کمیسیون آمار 942,350 پست الکترونیکی-در آراء صادر شده بود ایالتی که از صبح روز سه شنبه. تنها 337,563 شده اند.

“وجود دارد یک بهمن در آینده این کارمند (اداری)” کمیسر علامت Thomsen گفت: در این جلسه.

آخرین مهلت برای درخواست یک رای گیری غایب است, آوریل 2. آنها باید بازگشت به مقامات محلی توسط 8 p. m. در روز انتخابات.

این کمیسیون در حال همکاری با مقامات محلی به عنوان بسیاری از شروع به کار بر روی پتانسیل افت مکان برای رای گیری به غیر از کارمند دفاتر. کسانی که در مکان های دیگر می تواند شامل کتابخانه بازگشت ظروف. قطره-خاموش گزینه در نظر گرفته شده به عنوان برخی از نگرانی در مورد برگه از طریق پست به روز انتخابات ساخت آن به کارمندان در زمان محسوب می شود.

“اگر مردم تحت قانون حق درخواست رای گیری تا (آوریل 2) و اداره پست است گفت: در 7 روز گذشته هر دو راه وجود دارد راه است که رای گیری در حال رفتن به آن را به عقب در زمان” Thomsen گفت.

کمیسیون همچنین در مورد احتمال بسیاری از کارمندان نیاز به تاخیر گزارش مجموع رای تا بعد از روز انتخابات به عنوان پردازش غیابی طول می کشد بیش از سنتی برگه های رای. رای غیابی نیاز به بازرسی قبل از آنها unsealed مطمئن شوید پاکت همه لازم امضا و دیگر اطلاعات مانند آدرس از رای دهندگان را شاهد باشیم.

کارکنان کمیسیون نیز در این جلسه به روز رسانی کمیسیون بر منابع در حال ارسال به کارمندان در سراسر کشور.

کمیسیون خریداری شده 750,000 ایزوپروپیل الکل تمیز کردن دستمال مرطوب 5,830 لیتر چند منظوره ضد عفونی کننده و 1.5 میلیون یکبار مصرف قلم برای استفاده در حوزه های رأی گیری.

ویسکانسین عمومی رادیو شنیده می شود در پورت دوقلو در 91.3 FM و یا آنلاین در wpr.org/news.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>