ویسکانسین بسته ترین پارک های ایالتی در جنوب تا پایان دولت

فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers در روز پنج شنبه دستور داد که اداره منابع طبیعی به نزدیک ترین پارک های ایالتی و جنگل در جنوب شهرستان گفت: مردم جمع آوری شد و در جمعیت نه مطیع اجتماعی فاصله و خروج از سطل زباله با هیچ یک از کارکنان به آن را انتخاب کنید.

Evers دستور داد 40 دولت پارک ها و جنگل ها در جنوب و جنوب شرقی مناطق بسته شده در پایان روز پنج شنبه و در منطقه شمال شرق. هیچ پارک در شمال غربی ویسکانسین دستور داده شد به اما که می تواند تغییر کند.

ویسکانسین است که تحت یک ایالت “امن تر در خانه” سفارش در طول COVID-19 pandemic محدود کردن هر سفر غیر ضروری. در حالی که تفریح و سرگرمی در نظر گرفته شده است ضروری مقامات دولتی گفته اند ساکنان به خارج از منزل تنها در جامعه خود و تنها با خانواده.

جالب اینجاست که این تعطیلی فقط یک هفته پس از ویسکانسین چشم پوشی هزینه در پارک دولت یک حرکت که به احتمال زیاد تشویق بالاتر استفاده کنید.

دفتر والی گفت: تعطیلی به علت “بی سابقه جمعیت بستر خرابکاری و از فراوانی از احتیاط برای محافظت از بهداشت عمومی و ایمنی است.”

این تعطیلی در محل تا اطلاع ثانوی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>