ویسکانسین ممنوعیت تجمعات از 10 یا بیشتر

سفارش صادر سهشنبه, مارس 17 توسط وزارت خدمات بهداشتی وزیر-نماینده Andrea پالم زیر جهت از رژیم صهیونیستی است. تونی Evers در نظر گرفته شده است به سرعت گسترش این بیماری است.

“اولویت ما در این زمان است که برای حفظ Wisconsinites امن و سالم با کاهش گسترش COVID-19 به خصوص برای کسانی که در نظر گرفته می شوند در معرض خطر. با محدود تستهای موجود سراسری و ادامه داد: جامعه گسترش ما را به هر احتیاط برای محافظت از خودمان و خانواده ما و همسایگان ما” Evers در بیانیه ای گفت. “من می دانم که چه این به این معنی برای ما صاحبان کسب و کار کوچک و مبارزات آنها و کارگران خود را در هفته های آینده, اما ما متعهد به همکاری با ما فدرال شرکای مقامات دولتی و ذینفعان به اطمینان حاصل شود که ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به در طول این زمان نامشخص است.”

این دستور باعث می شود استثنا برای حمل و نقل موسسات آموزشی مراقبت از کودک, هتل, نظامی, اجرای قانون, مواد غذایی pantries بیمارستان دراز مدت مراقبت از امکانات فروشگاه های مواد غذایی و فروشگاه های راحتی ابزار امکانات مراکز و دادگاه.

رستوران ها و کافه ها تنها می تواند ارائه دهد را خارج و یا تحویل. به منظور کامل و لیست معافیت های آنلاین یافت می شود.

علاوه بر این مدارس بسته خواهد شد برای مدت زمان اضطراری برای بهداشت عمومی.

موارد گزارش شده در سه شنبه, 17 مارس در میلواکی, Dane و کنشا استان ها نشان می دهد جامعه گسترش COVID-19 اتفاق می افتد در ویسکانسین Evers گفت.

این بدان معناست که مردم در حال آزمایش مثبت است که تا به حال هیچ قرار گرفتن در معرض مورد شناخته شده است و کسانی که سفر کرده اند و نه به یک محل که در آن وجود دارد شناخته شده جامعه گسترش یافته است. اجتماعی فاصله در نظر گرفته شده است برای محافظت از افراد خانواده و جامعه خود از افزایش خطر از قرار گرفتن در معرض.

تعداد موارد تایید شده در کشور افزایش به 72 در سهشنبه, مارس 17 با توجه به وزارت امور خارجه از خدمات بهداشتی و درمانی. میلواکی دارای بالاترین تعداد در 24 مورد تأیید و پس از Dane County در 19 و Fond du Lac County در 11. در مجموع 1,038 آزمون برای این ویروس دوباره منفی.

در حال حاضر تعداد COVID-19 آزمون دریافت که بیش از دولت در آزمایشگاه ظرفیت. دولت آزمایشگاه و وزارت بهداشت ارائه خواهد شد و اولویت دو ردیف از موارد برای تست از جمله بیماران بدحال در ICU بستری بیماران شناخته شده قرار گرفتن در معرض این بیماری در افرادی که در بیمارستان بستری هستند و غیر قابل توضیح با تب و علائم تنفسی تحتانی بیماری و مراقبت های بهداشتی کارگران با علائم مشابه صرف نظر از بستری شدن در بیمارستان.

بیماران بدون علائم و خفيف علائم تنفسی فوقانی که کارکنان مراقبت های بهداشتی باید مورد آزمایش قرار به اطمینان حاصل شود که وجود دارد ظرفیت برای آزمون مردم بیمار.

ویسکانسین گشت دولت دستور داده شده است برای کمک به رشد نیاز به ارائه COVID-19 کیت تست و نمونه های تعیین شده به آزمایشگاه. دستور صادر شد سهشنبه, مارس 17 توسط Craig Thompson, Wisconsin Department of Transportation وزیر-منصوب در جهت از رژیم صهیونیستی است. تونی Evers.

“دولت گشت ماموران در سراسر کشور ایستاده و آماده برای کمک به در هر راه لازم است با تحول بهداشت عمومی اورژانس” تامپسون گفت. “علاوه بر وظایف روزانه خود را از حصول اطمینان از ایمنی در ویسکانسین بزرگراه, ما سربازان تسهیل حمل و نقل از COVID-19 نمونه و تست کیت هنگامی که درخواست شده توسط (امور خارجه عملیات اورژانس مرکز).”

پیک خدمات مرتبط با بیمارستان ها و دولت بهداشت آزمایشگاه اولین نقطه تماس برای حمل و نقل کیت تست و نمونه ها به مقصد خود را. دولت گشت در حال آماده سازی برای امکان این است که این “ردیف اول” پیک می تواند تبدیل به ضعف است. اگر یک مرکز آزمایش نمی تواند حمل و نقل کیت و یا نمونه درخواست فرستاده شده به دولت گشت نماینده در SEOC.

از طریق هماهنگی با SEOC دولت گشت حمل و نقل یک نمونه از خانه سالمندان مرکز بهداشت آزمایشگاه در مدیسون در شنبه 14 مارس با توجه به WisDOT.

“مثل همیشه اولویت ما این است که امنیت عمومی که شامل کمک های فدرال و ایالتی و محلی شرکای هر زمان که ما به نام بر” WisDOT دولت گشت سرهنگ تیم Carnahan گفت.

مردم باید مراحل را دنبال ساده برای جلوگیری از بیماری و جلوگیری از قرار گرفتن در معرض این ویروس از جمله:

  • جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی با مردم در تمام سنین (از جمله playdates و sleepovers احزاب بزرگ خانواده شام و بازدید کنندگان خود را در صفحه اصلی غیر ضروری کارگران را در خانه خود);

  • مکرر و کامل شستن دست ها با آب و صابون;

  • پوشش سرفه و عطسه ؛

  • اجتناب از دست زدن به صورت خود را;

  • ماندن در خانه هنگامی که بیمار است.

این است که به سرعت در حال تحول وضعیت و تشویق است برای نظارت بر DHS سایت برای به روز رسانی و به دنبال @DHSWI در Facebook و Twitter و یا dhs.wi on Instagram. اطلاعات اضافی را می توان در CDC سایت.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>