زمستان حیات وحش به روز رسانی: مدیران در داکوتای شمالی, شمال مینه سوتا ارزیابی زمستان و تاثیر آن بر آهو و دیگر حیوانات

“گوزن جمعیت در گردن ما از جنگل به دنبال واقعا خوب گفت:” برایان, شاهزاده, حیات وحش, مدیریت منابع سرپرست برای North Dakota Game and Fish بخش در Devils Lake. “نه این که ما از دست رفته نیست برخی از fawns. من شنیده ام گزارش مردمی پیدا کردن fawns که فر مرده اما نه غیر معمولی با آب و هوا است.

Brian Prince, wildlife resource management supervisor, North Dakota Game and Fish Department, Devils Lake. Ashley Salwey / North Dakota Game and Fish Department

برایان شاهزاده, حیات وحش, مدیریت منابع, سرپرست, North Dakota Game and Fish بخش Devils Lake. اشلی Salwey / داکوتای شمالی بازی و ماهی بخش

“این چیزی است که ما می بینیم هر سال است. برخی از کسانی که fawns فقط از انرژی ندارد فروشگاه های آن را از طریق زمستان.”

لبه غربی کار خود را در منطقه از راگبی تا از طریق رولا, N. D. نشده بود خیلی برف تمام زمستان شاهزاده گفت. و در حالی که مناطق نزدیک به چنگال بزرگ باید بیشتر برف, آن را به عنوان بد نیست به عنوان برخی از سال, او گفت:.

خیلی از غربی داکوتای شمالی است برف-رایگان شده است و بیشتر از فصل زمستان به نیمه شرقی دولت نداشته بارش برف قابل توجهی از ژانویه تاکنون است. در این زمستان نیست پیشنهاد تمدید دوره سرد که گاهی اوقات رخ می دهد.

گوزن نیز بهره فراوان ایستاده ذرت باقی می ماند که پس از پاییز گذشته را بسیار شرایط مرطوب مانع برداشت شاهزاده گفت.

“من دیده ام بسیاری از گوزن با استفاده از آن مناطق هر دو برای پوشش و مواد مغذی و من فکر می کنم آنها در حال رفتن به آن را از طریق در واقعا وضعیت خوب” شاهزاده گفت. “بسیار وجود دارد از دست دادن در جامعه ما و من فکر می کنم ما در حال راه اندازی برای خوب گوزن تولید نیز هست.”

شاهزاده گفت: او تنها بدست یک زن و شوهر از depredation شکایت از گوزن خوش آمدید کشاورزان علوفه و خوراک دام تامین و تعداد مشابهی از ترکیه شکایت.

“در اواخر ’90s (و) در اوایل 2000s وجود دارد برخی از سال زمانی که آن را عجیب و غریب به خرید و فروش با 40 افراد مختلف” شاهزاده گفت. “این شده است بسیار سبک اما ما به نوعی مشکوک است که با راه اندازی کردیم با تمام ذرت در چشم انداز. آن را’ هر چیزی که ما امیدوار بودند از یک زمین کشاورزی در نظر, یا, اما آن را قطعا نمی صدمه دیده و ما گوزن جمعیت است.”

عدم بارش برف در نیمه غربی دولت نیز خوب بوده برای قرقاول یک غیربومی گونه که مبارزات در طول زمستان با سرد پایدار و عمیق برف. نه شرط است شایع شده است این زمستان در دولت نخست قرقاول کشور است.

“بسیاری از دولت قرقاول هیچ بهانه ای نمی تواند در بدن بیماری” گفت: R. J. Gross آپ لند بازی زیست شناس برای North Dakota Game and Fish بخش در بیسمارک. “قرقاول در غرب مورد نیاز آنها آسان زمستان; ما در حال تلاش برای نگه داشتن به عنوان بسیاری از ما می توانیم.”

R.J. Gross, upland game biologist, North Dakota Game and Fish Department. North Dakota Game and Fish Department

R. J. Gross, گياهان, بازی, زیست شناس, North Dakota Game and Fish بخش. داکوتای شمالی بازی و ماهی بخش

قرقاول در جنوب شرقی داکوتای شمالی به احتمال زیاد رنج می برد بیشتر به دلیل طوفانهای برف سنگین در اوایل زمستان ناخالص گفت.

“آنها احتمالا نمی کرایه و همچنین پایین وجود دارد,” او گفت:. “من نمی توانم بگویم که 100% تا ما crowing شمارش — که به ما یک ایده بهتر است — و در اواخر تابستان کنار جاده می شمارد.”

با وجود این امیدوار کننده سناریو به این نقطه از زمستان طوفان در اواخر ماه مارس و آوریل می تواند چکش قرقاول و دیگر حیات وحش حداقل در مناطق موضعی.

“ما به کسانی که” قاتلان حیات وحش,’ ” ناخالص گفت. “آنها تخلیه می تواند یک پای سنگین برف مرطوب. کسانی که آنهایی که بد.”

برفی شروع

در شمال غربی ایالت مینه سوتا, زمستان آغاز شده برفی به خصوص در بمیجی منطقه اما چند هفته گذشته شده اند عمدتا خشک و برف است حل و فصل گفت: John Williams, شمال, منطقه حیات وحش سرپرست برای وزارت منابع طبیعی مینه سوتا در بمیجی.

John Williams, Northwest Region wildlife supervisor, Minnesota Department of Natural Resources, Bemidji. Minnesota DNR

جان ویلیامز غرب, منطقه حیات وحش سرپرست وزارت منابع طبیعی مینه سوتا, بمیجی. مینه سوتا DNR

“ما تا به حال بسیار کمی از برف به بخش اول ژانویه و ما بدست چیزی از آن پس” ویلیامز گفت.

شده است وجود دارد یک چشم انداز مثبت در تعدادی از گوزن کشته شده توسط گرگ ها به عنوان یک freeze-thaw چرخه روز گرم پس از سرد شب قرار می دهد یک پوسته روی برف, ساخت گوزن بیشتر در معرض سگ شکارچیان.

“ما تا به حال بسیاری از گرگ جان راست در حیاط خلوت ما تقریبا” گفت: شیدا Prachar مدیر روسو رودخانه مدیریت حیات وحش منطقه شمال غرب روسو, Minn. “ما دیده ایم که در آن گرگ بدست به آهو.”

تاثیر به احتمال زیاد نمی تواند قابل توجهی در شرایط کلی آن اثر در محلی گوزن جمعیت Prachar گفت.

“من فکر می کنم ما گرگ جمعیت بسیار سالم اما ما گوزن جمعیت است فقط خوب,” او گفت:.

Randy Prachar, manager of Roseau River Wildlife Management Area. Brad Dokken / Forum News Service

شیدا Prachar مدیر روسو رودخانه مدیریت حیات وحش منطقه است. براد Dokken / فروم سرویس خبری

زمستان شدت شاخص اندازه گیری بر اساس تعداد روزهای با دمای 0 درجه F یا سردتر و روز با حداقل 15 اینچ از برف بر روی زمین به عنوان از آوریل 4 50 یا پایین تر در روسو رودخانه و دیگر نقاط دور باد از شمال مینه سوتا است.

مناطق تجمع در یک نقطه برای هر روز هر کدام از آن شرایط ملاقات بنابراین WSI به طور بالقوه می تواند به افزایش 2 امتیاز در روز است.

به طور کلی DNR نظر یک WSI کمتر از 100 فصل پایان به یک زمستان معتدل در حالی که ارزش 180 یا بیشتر نشان می دهد شدید زمستان.

“ما WSI به عنوان یک زن و شوهر از سال پیش 50 بود که همه متوسط امتیاز” Prachar گفت.

“ما هنوز خیلی در تلاطم زمستان اما یک هفته از آب و هوای گرم ممکن است فشار ما را به اوایل بهار است. گوزن در حال حرکت در اطراف خوب وجود دارد بدون محدودیت در فعالیت های خود را, و من انتظار ندارم که وجود دارد می تواند بسیار برای زمستان اثر است.”

همه از شمال غربی ایالت مینه سوتا تا به حال آن را بسیار آسان است. به عنوان از آوریل 4 وجود دارد در جیب و نزدیک به بمیجی با 100 WSI امتیاز یا بیشتر.

“این همه برف (امتیاز)” ویلیامز گفت. “ما فقط هر حال نمی تمدید دوره که 20 زیر ما به طور معمول می توانید در زمستان.

“مگر ما طولانی زمستان مانند ما تا به حال در سال 2014 ما احتمالا در برای هر یک از خفیف تا حداقل کم-متوسط زمستان شدت من می خواهم بگویم در این سال” در شمال غربی ایالت مینه سوتا او اضافه شده است.”اما قبل از اینکه شما می توانید تعداد جوجه های خود را که آن را واقعا بستگی دارد در زمانی که (زمستان) از بین می رود.”

شمال مینه سوتا گلایه

سخت ترین شرایط تا کنون در حد شمال شرقی مینه سوتا که در آن گوزن مواجه اند برف تا 3 فوت عمق و در حال اجرا هستند از انرژی ذخیره شده ذخایر جان مایرز از اخبار دولوت تریبون و فروم خبری سرویس گزارش شده است.

“مخزن در حال اجرا از گاز است. این ذخایر چربی از بین رفته اند” تام Rusch, DNR, حیات وحش, زیست شناس در برج, Minn., گفت مایرز. “هر روز یک گوزن به تحمل trudging از طریق قفسه سینه-برف قابل توجهی تخلیه در آن وضعیت فیزیولوژیکی.”

آهو آغاز به مردن به عنوان یک نتیجه بیشتر whitetails به احتمال زیاد نابود خواهد شد دیگر زمستان همچنان ادامه دارد. این WSI که از اواخر فوریه در برج منطقه در حال حاضر در 130 و می تواند ضربه 160 یا حتی 170 زمستان تا پایان Rusch گفت.

“است که بسیار شدید” Rusch گفت. “ما لازم نیست که بسیاری از زمستان در ضبط بیش از 160.”

نشانه هایی از بهار

هنوز نشانه هایی از بهار ظاهر می شود حتی در حد شمال غربی ایالت مینه سوتا در نزدیکی Manitoba مرز. Prachar های روسو رودخانه WMA مدیر گفت: یک جفت از قوها کشف شد, پرواز بیش پناه ستاد هفته گذشته. قوها و چند Canada geese همچنین خال خال شده است در این WMA موفق استخرهای Prachar گفت.

“برخی شاخدار larks شده اند — آنها تقریبا یک تقویم پرنده,” او گفت:. “این اولین بار است که زمستان من به یاد داشته باشید از دیدن عقاب در هر ماه از سال است. من به یاد داشته باشید از دیدن عقاب در اینجا در ژانویه قبل از, و آن را فقط یک بار انجام می شود. وجود دارد یک زن و شوهر-سه مکان های مختلف که در آن ما آنها را دیدم به طوری که متفاوت است.”

Anecdotally, Prachar گذشته گفت: سقوط شدید در شرایط مرطوب, به دنبال یخ پوشش داده شده است که به طور معمول زمین لخت, به احتمال زیاد تحت تاثیر کوچک پستاندار جمعیت. شکاری و دیگر شکارچیان که خوراک در پستانداران کوچکتر شده اند کمیاب این زمستان به عنوان یک نتیجه, او گفت:.

“من در یک جغد نظرسنجی هفته گذشته و من نمی شنیدن هر چیزی تا زمانی که من کردم به مناطق با کمی بیشتر مرتفع که در آن شما را به حال کسانی که مخلوقات” Prachar گفت. “شما باید آن اثرات کوتاه مدت اما این بار این اتفاق افتاده است در پاییز به جای بهار. این نوع از تغییرات چیز کمی است و خواهد بود که متفاوت از آنچه ما به طور معمول را ببینید.

“ما زمستان من فکر نمی کنم آن را بیش از حد بد است, اما آن را (شرایط) که منجر به زمستان که نوع تغییر چیزهایی که احتمالا بیش از آنچه که ما به دیدن استفاده می شود.”

Dokken گزارش در خارج از منزل. او را در (701) 780-1148, (800) 477-6572 ext. 1148 و یا ارسال ایمیل به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>