Win streak متوقف به عنوان یک زباله مت چپمن هیولا شب

یک سوم baseman مت چاپمن دو خانه اجرا می شود یک سه گانه و شش RBI در پایان چهارمین دور از دوشنبه به بازی با فرشتگان در لس آنجلس.

آن را هنوز هم به اندازه کافی برای تحت الشعاع قرار دادن Mike ماهی قزل آلا, که کمک کرد را یک نه بازی برنده خط خط به یک پایان ناگهانی.

ماهی قزل آلا را go-ahead, انفرادی, صفحه اصلی اجرا در پایین هشتم دور کردن Yusmeiro Petit دربسته در محیط یک شب برای یک تبادل کارکنان به عنوان اوکلند منفجر پنج اجرا سرب در یک 10-9 ماراتن از دست دادن به فرشتگان.

ماهی قزل آلا نیز ضربه اجرا خانه در چهارمین دور به عنوان یک داد تا چهار homers در کل برای اولین بار خود را از دست دادن از ژوئیه 31.

بازی به پایان رسید و در سه ساعت و 41 دقیقه یک طولانی ترین نه زمین باز یافته بازی در این فصل است.

چاپمن در دست است که او به عنوان homered در دوم و سوم نوبت دوم خود را با هومر دو-اجرای شات به مرکز میدان دادن به یک یک 5-3 منجر شود.

سپس با پایگاه های لود شده در چهارم چپمن صف یک changeup از مت Andriese به مرکز میدان به نمره سه را اجرا می کند و به یک یک 8-4 منجر شود. چپمن بعد از گل در زمین باز یافته برای 9-4 اوکلند منجر شود.

این یک رفت و از طریق چهار کوزه در شش نوبت به عنوان چپ دست شان Manaea تا به حال خود را در کوتاه ترین تفرج در تقریبا دقیقا دو سال تقویم.

در 2 2/3 نوبت Manaea, اجازه هفت بازدید, سه پیاده روی و چهار به دست آورده اجرا می شود.

آن Manaea را در کوتاهترین شروع به پس Aug. 7, 2018 زمانی که او سه بار مجاز به دست آورده اجرا می شود در 2 2/3 نوبت در چه شد 4-2 دست دادن به لس آنجلس داجرز.

این یک اغل گاو یا حشم نمی کرایه خیلی بهتر به عنوان J. B. Wendelken و لو Trivino ترکیب اجازه می دهد تا پنج به دست آورده اجرا می شود در فقط 1 2/3 نوبت. T. J. MacFarland نیز تن به تن 1 2/3 نوبت اما اجازه نمی دهد یک اجرا.

با این بازی گره خورده 9-9 ماهی قزل آلا ساخته شده تفاوت مصرف Petit موبایل و کامپیوتر عمیق به چپ میشه.

این بازی برای اولین بار از یک هشت بازی سفر جاده ای. آنها وارد دوشنبه با پنج بازی منجر تگزاس رنجرز در لیگ آمریکا و غرب است.

تهدید به تعلیق طولانی برای outfielder رامون Laureano loomed بیش از یک را اوایل روز دوشنبه. Laureano رو به یک در میدان درگیری با Houston Astros در یکشنبه شارژ در هدف قرار دادن مربی الکس Cintrón در هفتم زمین باز یافته برای تنظیم کردن یک نیمکت-پاکسازی غوغا.

هر دو Laureano و Cintrón در حال انتظار برای دریافت برخی از سطح از مجازات برای نقش خود در زد و خورد احتمالا به زودی به عنوان شنبه ، ESPN گزارش داد که روز شنبه Cintrón مجازات انتظار می رود که به خصوص سخت داده و موقعیت خود را به عنوان یک مربی است و او به نظر می رسید به goad Laureano به عمل است.

صحبت با خبرنگاران قبل از روز دوشنبه بازی Laureano گفت که او مجموعه ای خاموش با اظهارات موهن Cintrón گفت: در مورد مادر.

“من باید نگه سرد من به خاطر من تلف زمان من با آن مرد” Laureano گفت. “در حال حاضر من نمی خواهم نگاه یک مرد هوشمند, اما زمانی که شما در حال عاطفی و کسی که می گوید چیزی در مورد خود من فکر نمی کنم هر کسی را که به آرامی.

“هر تصمیم می آید در مورد تعلیق امیدوارم آن است که بازی به عنوان بسیاری از مردم فکر می کنم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme