خواهد تیمبرولوز پاداش ملک Beasley با جدید بسیار بهبود یافته قرارداد ؟

در اولین بازی تاب یک گرگ یونیفرم, Beasley مجموعه هدف مرکز به آتش کشیده به عنوان او راه اندازی شد — و متصل — یکی از سه اشاره گر پس از دیگری به رهبری نونما گرگ ها به یک خیره کننده 142-115 فوران چاه نفت از لس آنجلس کلیپرز در هدف قرار دادن مرکز.

23 ساله نگهبان به پایان رسید و با 23 امتیاز در اولین بازی خود, شات 7 از 13 از محدوده و ارائه یک نگاه اجمالی به آینده بعد از گرگ ها به دست آورد و او را از دنور ناگتس در NBA مهلت تجارت.

این نوع تلاش ها ادامه داد: در طول ماه آینده به عنوان Beasley به طور متوسط 20.7 امتیاز 5.1 ریباند و 1.9 کمک در 14 بازی با گرگ ها قبل از اینکه لیگ تعطیل شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این معلوم نیست چه NBA در حال رفتن به انجام در این نقطه است.

شده اند وجود دارد مذاکرات از بازی کردن بقیه فصل در خنثی مکان های مانند لاس وگاس و دیزنی جهان. نیز وجود دارد یک فرصت بسیار خوب است که فصل نمی رزومه در هر ظرفیت به عنوان COVID-19 همچنان به گسترش در سراسر کشور است.

اگر دومی است که muddies ها آب برای بیسلی و گرگ.

تازه کردن بهترین کشش خود را حرفه ای Beasley خواهد بود محدود رایگان agent در پایان فصل که بدان معنی است که رئیس جمهور بسکتبال عملیات Gersson Rosas ممکن است مجبور به باز کردن دسته چک به نگه داشتن او را در اطراف.

این احتمال وجود دارد برخی از تیم های مایل به ارائه Beasley پول و یا حداقل قابل توجهی افزایش هر چند گرگ را به سمت راست برای مطابقت با هر گونه پیشنهاد از آنجا که او یک محدود رایگان agent. آنها همچنین باید خود پرنده حقوق به معنی آنها می توانید بیش از حقوق و دستمزد کلاه به امضای او.

در حالی که هیچ یک از طرفین است که اوج آن دست راست در حال حاضر Beasley آیا مطبوعات Rosas کمی در این هفته طی یک مشترک زوم تماس با اعضای رسانه ها.

“بهترین چیز در حال حاضر است بدون در نظر گرفتن, من به در شکل باقی بماند و آماده شود و اگر در این فصل شروع می شود و یا اگر آن را در فصل آینده را” Beasley گفت. “من به شما اجازه Gersson تصمیم بقیه که.”

او بلافاصله پس از این اظهار نظر بود که تا حدودی بازیگوش پوزخند به عنوان Rosas اجازه از یک لبخند ظریف در پاسخ.

“ما طرفداران بزرگ مالک” Rosas گفت. “ما پرداخت می شود بسیار قوی حق بیمه به او را در اینجا در مینه سوتا است. ما بسیار هیجان زده هستند. من فکر می کنم اندازه کوچک نمونه ما شاهد با او مینه سوتا تیمبرولوز خود را نشان داد بالقوه است.”

اگر هر چیزی که روشن است این است که رسس می بیند Beasley به عنوان یک بلندمدت قطعه از پازل را در کنار کارل آنتونی شهرها و d’angelo راسل.

“این که آیا آن را (بیسلی) یا کت یا d’angelo هدف ما این است که آنها تبدیل شدن به بهترین بازیکن آنها را می توان” Rosas گفت. “ما یک گروه جوان و آسمان آن را محدود می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>