را رد این جامائیکا: آدرس ستاره قتل درخواست تجدید نظر او را حتی بیشتر از یک شهید’?

تصویر از Vybz Kartel گرفته شده از رسمی یوتیوب از آهنگ خود را “دولت جهانی”.

در صبح روز 3 آوریل سال 2020 جریان ثابت از اخبار در مورد COVID-19 زمان اندکی مکث — حداقل در جامائیکا — به عنوان محلی تجدید نظر دادگاه واگذار کردن قضاوت در قتل اتهام: آدرس deejay Vybz Kartel (Adidja پالمر).

همچنین شناخته شده با نام مورد “جهان رئیس” پالمر و سه co-متهم (Shawn کمپبل کاشیرا جونز و آندره سنت جان) بودند به جرم قتل کلایو “مارمولک” ویلیامز در سال 2014. آنها به دادگاه تجدید نظر احکام خود را در ماه جولای سال 2018 است.

دقیقا شش سال به بعد و پس از Kartel شد و محکوم به زندگی در زندان بدون احتمال آزادی مشروط قبل از 35 سال دادگاه تجدید نظر تایید محکومیت قتل اما محفوظ است قضاوت خود را در صدور حکم. گام بعدی می گویند دفاع وکلا است قضایی کمیته شورای خبرگان جامائیکا نهایی دادگاه استیناف.

در مقایسه با دیوانگی اطراف طولانی و دراماتیک قتل محاکمه جو برای تجدید نظر در تسخیر شد با تنها یک گروه کوچک از طرفداران جمع آوری شده در خارج از کینگستون دادگاه به عنوان آنها در انتظار حکم.

سابقه خشونت

44 ساله و ضبط هنرمند را تحسین کرد از کم درآمد جامعه از واترفورد در حومه لینستید — مسکن طرح به صورت سابق درونی-ساکنان شهر با نام مستعار “غزه” — جایی که او ساخته شده و خدمه خود را از dancehall هنرمندان.

پیش بینی است که Kartel درخواست تجدید نظر خواهد بود موفق یک مراسم برنامه ریزی شده در جامعه است که یکی از مناطق در حال حاضر تحت یک وضعیت اضطراری به دلیل COVID-19 شیوع لغو شد. خود را محزون حامیان استدلال او این بود که با توجه به یک محاکمه عادلانه در جامائیکا و امید خود را درخواست تجدید نظر خواهد شانس بهتری در انگلستان است.

Kartel 2014 قتل اعتقاد بود اولین اجرا خود را در قانون است. او شده بود تبرئه از قتل 2011 محلی پروموتر برينگتن مور برتون در تاریخ 24 ژوئیه آن سال اما تا به حال باقی مانده در زندان در انتظار مورد دوم.

در این دوره او و دو نفر دیگر متهم به تحریف این دوره از عدالت با تلاش برای معرفی شواهدی وجود دارد که ویلیامز هنوز زنده بود اگر چه که مورد قطع شد. در ضمن داور بود به اتهام تلاش برای رشوه همسالان خود برای بازگشت به نه گناه حکم یک دادگاه که هنوز در انتظار. ویلیامز بدن هرگز یافت شده است.

در تصمیم گیری

رد درخواست تجدید نظر به نظر می رسد شوک هر دو طرفداران و Kartel دفاع وکلا که قبلا ابراز اطمینان کرد که حکم او خواهد بود لغو شد.

ملکه وکیل والری Neita-رابرتسون عضو Kartel را پرقدرت تیم حقوقی که پیش بینی کرده بود یک پیروزی به deejay طرفداران در توییتر بعد از آن دچار یک واکنش از پیروان نا امید. زمانی که بازنشسته دادگاه تجدید نظر قاضی سیمور Panton انتقاد از اقدامات او وکیل پاسخ داد:

با اشاره به تبرئه یک uptown تاجر در یک بحث برانگیز پرونده قتل یکی از وکیل پیروان توییتر با بیان این که نه غیر معمول در نظر دارد که یک قانون برای ثروتمندان و یکی برای فقرا:

جالب اینجاست که Kartel را “گتو yute” [جوانان] تصویر ترجمه کرده است به wildly موفق موسیقی حرفه ای با تمام مزایای مالی.

‘بحرانی و منی’ حاکم

در حالی که Kartel وکلا شکایت در مورد طول زمان قضات در زمان برای رسیدن به یک تصمیم جامائیکا مدیر تعقیب عمومی پائولا Llewellyn به نام دادگاه را “بسیار پیچیده” موضوع و حکم یک “بحرانی و منی یکی” با مفاهیم گسترده تر کارائیب.

قابل توجه ویژگی های مورد پذیرش به شواهد تلفن همراه, یادداشت های صوتی, متن و پیام صوتی ضبط شده است. بسیاری از سرزمین های منطقه ای از جمله جامائیکا و ترینیداد و توباگو به کشتی شده است cybercrime قانون در تلاش برای تعادل عناصر مانند حریم خصوصی و امنیت و آزادی بیان.

نقش رسانه های اجتماعی

جالب است که رسانه های اجتماعی کمک کرده است تا در حفظ و جهان “رئیس” در چشم یک روند است که به احتمال زیاد ادامه خواهد داد. Kartel نگهداری نسبتا سازگار حضور رسانه های اجتماعی با وجود حبس خود را, اگر چه روشن نیست که آیا او در ساخت پست های خود را.

این سوال بارها و بارها مطرح شده است که آیا او شده است ساخت جدید ضبط شده در زندان خواهد بود که در برابر پروتکل. با وجود انکار “جدید” ضبط شده به طور منظم به نظر می رسد خود را و ضبط اصرار دارد هر تازه منتشر شده اند ثبت شده قبل از حبس خود را. در عین حال فقط قبل از درخواست تجدید نظر خود را قضاوت Kartel به حال گزارش شده مختصر “ظاهر زندگی می کنند” در Instagram حساب Kingston-بر اساس رکورد تولید کننده و همکار Tarik “Rvssian” جانستون.

دانا P. امید, استاد, فرهنگ, جنسیت و جامعه در دانشگاه غرب هند و بنیانگذار Dancehall بایگانی و تحقیقات ابتکار اظهار داشت که Kartel محبوبیت است به احتمال زیاد به افول:

هر چیزی که او قرار می دهد حتی اگر آن را فقط یک خط و یا یک صدا آن را می شود حتی بزرگتر. یکی از چیزهایی ساخته شده است که او آنقدر محبوب است که مردم او را به عنوان یک قربانی این نوع از ضد قهرمان رقم بسیار محبوب در جامائیکا موسیقی و به یاد داشته باشید او را پشت میله های زندان به طوری که او را حتی بیشتر از یک شهید…او برگزار شد تا به عنوان یک قربانی از سیستم. این چیزی است که موسیقی در حال رفتن به می گویند در مورد او و مردم احساس ارتباط به خصوص در حال حاضر. او ادامه خواهد داد برای به دست آوردن بسیاری از پشتیبانی از مردم به خاطر او در ادامه به نمایندگی به عنوان کسی که رد وضع موجود است و هنوز هم دیده می شود به عنوان شخص غیر قابل قبول برای بسیاری از. و حتی اگر او را مسن تر از این نسل او هنوز هم موفق به وصل به آن را نگه داشته است او پایه فن زنده و در حال رشد است.

Kartel ممکن است در واقع “پلاگین” کمی بیش از حد به معنای واقعی کلمه. در هفته قبل از حضور در دادگاه, زندان, افسران ضبط کردند یک تلفن همراه از تلفن همراه خود را.

در حالی که پلیس به بررسی حادثه بحث عمومی ادامه می دهد: است Vybz Kartel قربانی یک سیستم ؟ درخشان نابغه تغزلی? خطرناک نفوذ در ملت و جوانان است ؟ یک محصول از ظلم و ستم و یا به سادگی یکی دیگر از جنایی “همین”?

هر جامائیکا فکر می کنم هیچ کس نمی خواهد بی تفاوت نسبت به Kartel سرنوشت که به احتمال زیاد تصمیم گرفت در سال آینده و نیم به عنوان وکلای او آماده شدن برای دور نهایی در شورای خبرگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>