INDIANAPOLIS – یک پیش نویس محدود در حال اجرا پشت می خواهد به تقلید Zeke الیوت. یکی دیگر گفت: Dalvin طبخ. دیگران ذکر مسیحی McCaffrey, Derrick هنری آلوین Kamara و Adrian Peterson.

آیا هر یک از این جوانان دیگران در سخنرانی خود در روز چهارشنبه NFL سراغ ترکیب تماشای 220 متری Raheem eagles report زد در 49ers’ NFC قهرمانی بازی پیروزی ؟ نمی خواهد او در نقش یک مدل و نمی the 49ers’ عجله طرح ایده آل مقصد است ؟

“واقعا هر سیستم با من خوب است. آن را واقعا مهم نیست” ویسکانسین جاناتان تیلور گفت.

The 49ers’ سیستم حداقل به آنها قطعا مسائل در تلاش خود را برای سوپر باول انتقام این فصل.

مربی Kyle Shanahan و اجرا-بازی هماهنگ کننده مایک McDaniel لازم نیست برای ایجاد یک ارتقاء عمده به سبک خود و یا backfield. که به خصوص صادق است با توجه به 49ers’ پراکنده پیش نویس حقوق صاحبان سهام در حال حاضر در حال تهیه پیش نویس 31st کلی و سپس دوباره تا دور پنجم.

SANTA CLARA, CA – ژانویه 19: San Francisco 49ers در حال اجرا پشت Raheem eagles report (31) اجرا می شود گذشته از مقابله با هکرها خلیج سبز defenseman دین لوری (93) در سه ماهه چهارم خود را بازی NFC قهرمانی در ورزشگاه لیوایز در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, روز یکشنبه آذر. 19, 2020. (Aric Crabb/اخبار منطقه خلیج گروهی)

بنابراین به عنوان به عنوان جذاب تیلور سبک و یا کسانی که از دیگر بالا rushers نگاه ممکن است در روز جمعه ترکیب دریل the 49ers باید جریمه پایدار در محل.

تغییرات ممکن اجتناب ناپذیر با توجه به چند قرارداد سوال.

Shanahan آیا می گویند: “بسیاری از تصمیمات بزرگ” است که ساخته می شود از نظر فهرستی که در واقع می تواند درست باشد با توجه به حقوق Jerick مک کینون ($6.5 میلیون) و Tevin کلمن (4.5 میلیون دلار).

Eagles report تنظیم شده است را فقط $2.6 میلیون به عنوان او می آید و او فصل برک آوت. او هنوز هم می تواند املای توسط کلمن مت Breida جف ویلسون جونیور و احتمالا مک کینون که پزشکی پاک به از سرگیری فعالیت های پس از مصدومیت زانو کنار او دو فصل گذشته مدیر جان لینچ گفت.

“من می خواهم عشق را به نگه دارید که با رفتن به جلو” Shanahan روز سه شنبه گفت. “گروه ما در سال گذشته نشان داد که آنچه ما می توانیم با آنها. اما این همیشه سخت به انجام این کار است. من امیدوار هستم که ما می توانیم.”

چه خواهد بود سخت تر است را در یک نام خانگی حمله کننده از طریق آژانس (Melvin Gordon) و یا تجارت (LeVeon بل) و شما باید یک زمان سخت پیدا کردن هر کسی که فکر می کنم 49ers باید رابطه جنسی خود را بالا پیش نویس انتخاب در یک حمله کننده که eagles report را encore در انتظار.

Shanahan نمی گویند چه سطحی مناقصه 49ers اعمال خواهد شد به Breida یک محدود رایگان agent. ویلسون یک حقوق انحصاری عامل رایگان.

Eagles report led 49ers rushers با یک حرفه ای-بالا 772 متری و هشت touchdowns فصل گذشته به همراه یکی دیگر از 336 متری و پنج touchdowns در پلی آف که ویژه خود را 220-حیاط در ویترین NFC قهرمانی تار و مار سبز خلیج هکرها.

“چیزی فوق العاده ای داستان یک مرد که منتشر شده است چندین بار از تیم های متعدد نگهداری رویای زنده نگه داشته و خود را در لیگ با یکی از بهتر ویژه تیم های بازیکنان در فوتبال” لینچ گفت. “اما من به مقدار زیادی از اعتبار برای ما کارکنان مربیگری و کایل به طور خاص برای دیدن بیشتر در Raheem.”

توپ امنیت و دوام نگرانی های پژمرده سریع به عنوان eagles report شات دروازه در غاصب کلمن و Breida بالای نمودار عمق.

“Raheem انفجار در صحنه” لینچ اضافه شده است. “و او به دست آورده است. و من بسیار افتخار از او بسیار خوشحال برای او. او به تیم ما بهتر است.”

که عجله حمله است نه یک مرد نشان می دهد. Shanahan آموخته است به تنظیم خود فهرستی برای مشکلات بالقوه که ممکن است حاشیه خود یابو rushers.

“آن دو سال در یک ردیف ما رو با چهار پشت و ما نیاز تمام چهار” Shanahan گفت. “این چیزی است که من استفاده می شود به نگاه به عنوان یک لوکس و در حال حاضر من تقریبا احساس آن یک ضرورت است.”

او خواستار طرح برای همه نیست.

برای مثال زمانی که گرجستان در حال اجرا بازگشت برایان Herrien خواسته شد تا از حداقل های مورد علاقه بازی او پاسخ داد: “در خارج از منطقه اجرا شود چرا که زمانی که شما در حال اجرا خارج, شما در حال حاضر به ذهن شما ساخته شده و یا وجود دارد به طور قطعی به عنوان خوانده شده که شما برش آن را به عقب.”

خوب, آن را با این نسخهها کار برای eagles report, حداقل.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im