من متوقف شود اگر من درایو به رستوران مورد علاقه? چه در مورد به اوکلاهما?

س: وجود دارد بسیاری از سردرگمی در مورد آنچه که تعریف شده است به عنوان سفر ضروری مجاز در پناهگاه در محل.

Patt مارتین

یک: سردرگمی در واقع. در حالی که برخی از قوانین بسیار آسان به درک هستند. سفر به فروشگاه های مواد غذایی, ایستگاه های گاز خودرو و مغازه و ورزش و گردش و رستوران وانت سقوط تحت ضروری سفر رده.

س: آیا سان متئو کانتی را برای اقامت در عرض 10 مایل از خانه برای همه اما نیازهای ضروری نمی دهد رستوران برو وانت فراتر از آن فاصله ؟

سالگرد ما این است که در اواسط ماه مه و یک چیز ما امیدواریم که ما هنوز هم می توانید در زیر پناهگاه در محل سفارش برای دریافت غذا از رستوران مورد علاقه ما و آوردن آن به خانه به خوردن. اما این رستوران بیش از 10 مایل از خانه ما. ما به امید این مقررات نیست نگه داشتن ما از بودن قادر به پشتیبانی از رستوران مورد علاقه ما در طول این زمان دشوار برای آنها.

Thomas Williams, بلمونت

یک: من می گویم که سالگرد وعده غذایی. شما زندگی می کنند 14 مایل از رستوران و در حالی که سان متئو کانتی را محدود به رانندگان در عرض 10 مایل از محل اقامت خود — قبل از امروز بوده است 5 مایل — به اندازه کافی نزدیک است. این امر به ساکنان شهرستان و برای ساکنان سایر استان ها که مایل به سفر به سان متئو کانتی برای تفریح در فضای باز.

س: یکی از دوستان نزدیک درگذشت چند هفته پیش و من مجری از او و مستغلات. من نیاز به رسیدن به اوکلاهما در اسرع وقت برای پرداخت صورتحساب و دریافت خانه خود را آماده برای فروش.

پس از صرف ساعت تلاش برای پیدا کردن پروازهای من داد و تصمیم به درایو. خوشبختانه, من خانواده در امتداد بزرگراه بین ایالتی 40, بنابراین من نمی خواهد نیاز به پیدا کردن یک هتل است.

من نگران بودن توسط پلیس متوقف شد که بسیار دور از خانه. آیا شما هر گونه بینش سفر وضعیت ؟

Jaunell, Waldo, San Jose

یک: من شک دارم شما متوقف شود. اگر شما در حال به اشتراک گذاشتن داستان خود را و شما باید خوب باشد.

س: من امیدوار هستم که شما می توانید به من کمک کند برای پیدا کردن اطلاعات در مورد کراس کشور سفر می کند. من به حرکت به عقب به مینه سوتا در این ماه به دلیل از دست دادن شغل. می تواند به شما ارائه هر گونه راهنمایی و اقدامات احتیاطی برای این اجتناب ناپذیر و بسیار ترسناک سفر ماجراجویی ؟

سو Mansfeldt Vallejo

یک: این ضروری سفر. بسته لوازم اضطراری چوب به بزرگراه بین ایالتی و موفق باشید در زمین 1000 دریاچه ها.

س: پسر عموی من خواهد بود رانندگی را به آناهایم به زودی برای دیدن دخترش. وجود دارد هر جایی در طول راه به توالت ؟ من با توجه به پایین رانندگی در وجود خودم به کوتاه کردن مو.

دیوید میلر

یک: بیشتر استراحت متوقف می شود و در امتداد بزرگراه بین ایالتی 5 باز باقی می ماند. اما همراه یک لیوان کاغذی (به طور جدی). همچنین با کلیک بر روی iExit برنامه برای یک لیست از خدمات در هر یک از خروج.

عضویت گری ریچاردز برای یک hourlong چت ظهر چهارشنبه در www.mercurynews.com/live-chats. نگاه برای Gary ریچاردز در Facebook.com/mr.roadshow و یا تماس با او را در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>