خواهد عایشه کاری جدید مجله استثنا در COVID-19-ویران صنعت ؟

عایشه کاری کرد که شیرین جولای او براق جدید فصلنامه مجله شیوه زندگی, می رود در فروش این هفته. اما برخی ممکن است تعجب در مورد زمان بندی برای راه اندازی یک نشریه جدید به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نابسامانی رسانه های جهان است.

روز قبل از, مجله ناشر مردیت Corp. اعلام گسترده پرداخت کارکنان کاهش در آن به خوبی شناخته شده ملی عناوین که شامل افراد خانه بهتر و باغ و غذا و شراب و شکل و ساده است. آگهی درآمد در این شرکت این کشور بزرگترین ناشر مجله, شده است, شده است, ضربه گیر, برگ, و رسانه های دیگر گزارش شده است.

اما این مورد برای همه شرکت های رسانه ای از جمله Conde Nast ناشر رواج غرور نمایشگاه و نیویورکر با مشهور مدیر هنری Anna Wintour, در میان مدیران در نظر گرفتن یک برش قابل پرداخت را, نیویورک تایمز گزارش داد.

کاری بستری او هر دو “عصبی و هیجان زده” در مورد راه اندازی در بیانیه ای به مردم است. آگاهی از زمان بندی های ebulliant میزبان تلویزیون نویسنده کتاب آشپزی رستوران های اجتماعی, رسانه های ستاره و تازه ضرب magazine mogul تلاش برای قرار دادن یک چرخش مثبت در اخبار.

“این مسئله برای اولین بار است که همه در مورد حضور و قدردانی است که من فکر می کنم بسیار مهم است نه تنها در زندگی, اما به خصوص در حال حاضر. من فقط امیدوارم که مردم برای پیدا کردن یک حس آرامش از آن,” او گفت:.

برگ سردبیر ارشد گرگ Dool گفت: آن را به حال شده است “یک گزاره خطرناک” برای راه اندازی یک مجله قبل از همه گیر. اما این بدان معنا نیست که COVID-19 لزوما عذاب کاری آخرین پروژه. دور از آن, او گفت:. مشهور مارک انتشار فصلنامه با کاغذ ضخیم تر و یک جلد قیمت $9.99 — بالاتر از بسیاری از هفتگی یا ماهانه مجلات — می تواند پیدا کردن مخاطب است.

“به نظر می رسد به عنوان اینکه مردیت معتقد است آنها به شناسایی یک فرمول برنده,” Dool گفت.

کاری در حال حاضر ایجاد یک فرمول برنده برای خودش به عنوان یک پر زرق و برق اما relatable کارآفرین مادر و به عنوان یکی از نیمی از امریکا یکی از محبوب ترین ورزش زن و شوهر با همسرش, رزمندگان طلایی امور خارجه ستاره Stephen Curry.

هر موضوع است انتظار می رود به ویژگی های مواد غذایی, خانواده, فرزند, زیبایی و سبک زندگی, نکات نظارت کاری مردم گفت. در اولین شماره مجله “متصل” ستون ویژگی های یک مکالمه بین عایشه و Stephen Curry, در مورد اهمیت و گفت “من شما را دوست دارم.”

در یک Instagram پست در اوایل این ماه کاری توضیح داد که نام “شیرین جولای” افتخارات او مورد علاقه ماه — زمانی که او ازدواج کرده و کاری که هر سه از فرزندان او متولد شد. پست همراه بود سرگرم کننده تصویری است که با الهام از یاد ورودی میراندا روحانی در “شیطان پرادا می پوشد.”

با عنوان “شیطان پوشیدن, تراش,” فیلم طنز آمیز به رسمیت می شناسد کاری خانواده پناهگاه در محل واقعیت ظاهرا ضربه بودن در خانواده منطقه خلیج صفحه اصلی. این شرکت ستاره شوهرش و دختران رایلی 7 و رایان 4.

مشاهده این پست در Instagram

اگر شما مانند من هستید شما به دنبال برای هر بارقه ای از نور و یا شادی در جهان در حال حاضر برای کمک به شما از طریق این پیش بینی نشده در زمان های عجیب و غریب. در پاییز گذشته من ارائه شد از این فرصت برای ایجاد خود من مجله. علاوه بر آن داشتن یک جلد و صفحات و تصاویر, من داده شد تخته سنگ سفید آن را به هر آنچه که من می خواستم. پس از مقدار زیادی از فکر و خود بازتاب تصمیم گرفتم که آنچه من می خواستم برای گفتن داستان با ماده در مورد چیزهایی که مهم است. نمایشگاه مردم انجام پیشگامانه چیز و حمایت از جوامع خود. به مردم اطلاعات بلکه الهام بخش است. من می خواستم دختران من قادر به دیدن خود را در تصاویر و داستان ها و احساس می کنم نه تنها وجود دارد یک محل برای آنها در این است که آسمان محدودیتی برای آنچه که آنها می تواند رسیدن به. و سپس احمقانه ترین چیزی که اتفاق افتاده.. ما از آن ساخته شده! و ما آن را به نام شیرین جولای. چرا ؟ خوب هر سه ما از نوزادان متولد شده در ماه ژوئیه ما از ازدواج در ماه های ژوئیه و آن را به 7 ماه در تقویم سال. آن زمان در زندگی من از کجا پیدا کنم من بیشتر شادی و هیجان است. من می خواستم برای حمل آن از طریق روزمره و به سادگی افتخار و پیدا کردن قدردانی در بزرگ و کوچک لحظات. که در حال آماده شدن برای انتشار اولین شماره در چه چیزی می تواند دیده می شود به عنوان دیوانه ترین زمان من انتخاب برای دیدن آن یکی دیگر از راه. من فکر می کنم جهان نیاز به یک شادی کوچک در حال حاضر و این مسئله برای اولین بار است با آن. به جشن (و برای ادای احترام به یکی از بزرگترین صحنه های در فیلم, تاریخچه) من خدمت خانواده به یک خانه کوچک تصویری. عکاسی و ویرایش توسط my bro @jazmiyagi (و یا به عنوان بچه ها من تماس او را “عمو Jaz”). در ابتدا این قرار بود برای راه اندازی بسیار تحت شرایط مختلف. آن را تنها عادلانه به تغییر نام این: “شیطان می پوشد SWEATPANTS” شیرین جولای به زودی!!!! @meredithcorporation

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط عایشه کاری (@ayeshacurry) on

اما کاری نیز ارائه شده تا صمیمی پیام در مورد یکی از اهداف جدید مجله.

“اگر شما مانند من هستید شما به دنبال برای هر بارقه ای از نور و یا شادی در جهان در حال حاضر برای کمک به شما از طریق این پیش بینی نشده در زمان های عجیب و غریب,” کاری گفت. او گفت: این مجله نیز “داستان با ماده در مورد چیزهایی که مهم” و “ویترین مردم انجام پیشگامانه چیز و حمایت از جوامع خود.”

برای کاری آن نیز مهم است به ویژگی های جوان سیاه در چاپ او به مردم گفت. “این بسیار هیجان انگیز بود به می دانم که به عنوان دختران رشد آنها می توانند خود را در صفحات.”

این روشن نیست که تا چه حد شیرین جولای یا کاری خودش خواهد بود تحت تاثیر کاهش هزینه های در حال وقوع در مردیت نشریات آن روبرو هستند “کاهش قابل توجهی” در درآمد تبلیغات برگ گزارش شده است.

مردیت Corp. را پیاده سازی پرداخت کاهش به 60 درصد از آن از 5000 کارکنان. شروع ممکن است 4 و در ادامه از طریق اوایل ماه سپتامبر 45 درصد از کارکنان خود را پرداخت 15 درصد کاهش می یابد, با بالاترین پرداخت کارکنان دیدن 20 تا 40 درصد کاهش از حقوق خود را. که شامل مدیر عامل شرکت تام Harty و هیئت مدیره.

“این COVID-19 بحران ایجاد کرده است بسیار چالش برانگیز محیط کسب و کار از جمله مهم کمپین تبلیغاتی لغو و تاخیر” Harty در بیانیه ای گفت به برگ.

درخواست برای نظر از مردیت Corp. نمی شد در زمان بازگشت برای انتشار.

برای اولین آن موضوع شیرین جولای موفق به خط تا تعدادی از ملی, تبلیغ, Dool گفت. مردیت نیز ممکن است امید که شیرین جولای شرح زیر است موفقیت ماگنولیا مجله فصلنامه راه اندازی در سال 2016 با تلویزیون خانه-نوسازی ستاره تراشه و جوانا Gaines. که مجله رشد از 600,000 نسخه اولیه آن اجرا به بیش از 1 میلیون نسخه در هر شماره از طریق ترکیبی از پرداخت اشتراک ها و دکه روزنامه فروشی, فروش Dool گفت.

در ماه ژانویه مردیت همچنین راه اندازی سه ماهه نشان می دهد, شامل کشید و جاناتان اسکات میزبان از HGTV سری “ملک برادران.”

شیرین جولای در حال حاضر در دسترس است بر روی دکه های روزنامه فروشی سراسر کشور $9.99 و در مردیت مجله فروشگاه. آغاز آوریل 24, شیرین جولای نیز در دسترس خواهد بود از طریق آمازون, اپل, اخبار,+, Zinio و Barnes & Noble Nook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>