رفتن به نوشته‌ها

خواهد آالمدا کانتی تصمیم به توقف بازگشایی تاثیر اوکلند ،

این را هنوز چراغ سبز برای بازگشت به اوکلند و شروع به بازی بیس بال حتی اگر آالمدا کانتی اعلام کرد تاخیر به آن COVID-19 بازگشایی زمانی که به ظاهر قرار خواهد تیم را روی نیمکت.

این آالمدا کانتی دفتر خدمات اورژانس اعلام کرد روز دوشنبه را افزایش می دهد که در COVID-19 نفر و بستری شدن نرخ در شرق خلیج ناشی از یک توقف موقت در بازگشایی برنامه که شامل اجازه دادن به باز کردن آرایشگاه و استخر و داخل سالن ناهار خوری به عنوان به خوبی به عنوان حرفه ای رویدادهای ورزشی بدون فن.

این یک مجموعه برای شروع تمرینات در سالن بزرگ در روز شنبه با برنامه ریزی برای شروع بازی فصل به طور منظم بازی وجود دارد اواخر این ماه و با توجه به این شهرستان هیچ چیز تغییر کرده است با وجود روز دوشنبه اعلام خواهد شد.

“این یک را تحت تاثیر قرار نمی ،” آالمدا کانتی دفتر خدمات اورژانس پاسخ در ایمیل و درخواست برای روشن شدن در مورد یک وضعیت.

یک رئیس جمهور دیو Kaval گفت: او نه تنها تیم خود را مجاز به جلو حرکت کند.

“ما توافق کردیم به بالاتر از استانداردهای سلامت و ایمنی از کسب و کار عادی عملیات” Kaval گفت. “ما نیاز به پایبندی به کل شهرستان های گسترده ای تدارک اما عملیات ما در حال انجام, بالاتر استاندارد, آنها احساس می کنند که می تواند انجام شود در یک راه امن نیست که سازش سلامت و ایمنی از همه درگیر.”

Kaval گفت این یک را دریافت ترخیص از آالمدا کانتی خدمات بهداشتی و درمانی آژانس در 22 ژوئن به رزومه های بدون فن شروع پس از ژوئیه 3. این طرح در حال حاضر است که به صورت فصل به طور منظم بازی برای شروع در جولای 23 یا 24.

روز دوشنبه در این شهرستان گزارش شده بود یک منطقه خلیج-بالا 5,762 موارد از زمان شروع این بیماری همه گیر با 700 موارد به تعداد آن بیش از گذشته هفت روز است. گردشگاه عمومی خود را برگزاری یک 123.5 متوسط جدید در مورد بار در هر هفته است.

این یک کارکنان خود را آغاز COVID-19 تست در روز سه شنبه و بازیکنان در 60-مرد فهرستی از بازگشت به اوکلند را دریافت خواهد کرد تست در روزهای آینده. تمام آزمون گرفته خواهد شد و فرستاده شده به افزایش عملکرد تست مواد مخدر مرکز در ایالت یوتا بنابراین به عنوان به نه تاخت و تاز آالمدا کانتی تست منابع است.

“ما می خواستیم به افزايشي در شهرستان را تست توانایی های” Kaval, گفت:, و اضافه کرد که تیم بیس بال می تواند الهام بخش و عادی موثر احتیاطی با پوشیدن ماسک و پیوستن به اجتماعی فاصله شیوه های.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

منتشر شده در بی تایمز

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول