ویلکینسون: قضات که به نفع حقوق تفنگ ترس رابرتز نمی

آمریکایی ها شده اند و بیش از مبارزه با اسلحه با شدت در حال رشد پس از شروع جنگ فرهنگ در 1960s. این هفته دادگاه عالی ایالات متحده تصمیم به نظاره نشست و اجازه نبرد خشم. دادگاه تصمیم گرفتند به شنیدن 10 اسلحه های مختلف حقوق از جمله برخی که فعال قضات برای روشن شدن کلید سوال در مورد دامنه متمم دوم.

دادگاه تصمیم گرفته نشده عمده اسلحه مورد حقوق از سال 2010 که در آن گفت: متمم دوم امر به استانها و شهرستانها. اسلحه طرفداران حقوق خود اشتها whetted توسط برجسته 2008 حاکم در منطقه کلمبیا v. Heller که تاسیس یک فرد مناسب برای تفنگ اختیار امیدوار بود به دندانه دار کردن ده ها تن از مکمل پیروزی در دادگاه عالی در حال حاضر. اما چیزی را نگه می دارد به تاخیر انداختن پیشرفت خود را.

در آن طول می کشد چهار قضات به قبول یک مورد. وجود دارد به نظر می رسد شکی نیست که قضات ساموئل Alito نیل Gorsuch و کلارنس توماس به شدت طرفدار حقوق تفنگ. عدالت برت Kavanaugh زمانی که او یک عضو از یک دادگاه پایین تر نوشت: نظر به طوری gung-ho آن را بار خوانده شده مانند یک آزمون برای کار با انجمن ملی تفنگ (و یا شاید یک درخواست برای NRA پشتوانه بود که پس از آن ارائه شده برای یک صندلی در دادگاه).

پس چرا دادگاه حاضر به شنیدن هر گونه موارد ؟ “آن را برای می خواهید از یک مورد خوب” آدام وینکلر یک استاد حقوق در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس و نویسنده کتاب تاریخ طولانی از مشاجره بیش از تفنگ های حقوق در آمریکا در توییتر نوشت. “این 10 ارائه قضات با تمام عمده سوالات باز در محدوده (متمم دوم).”

قاضی آنتونین اسکالیا را نظر اکثریت در هلر چپ بدون جواب چنین سوال اساسی است که آیا تفنگ گسترش حقوق در خارج از خانه و اینکه آیا پرقدرت و در عین حال محبوب تفنگ نیمه اتوماتیک می باشد ممنوع است. اگر چهار pro-تفنگ قاضیان کاهش یافته است به قبول موارد برای روشن شدن این حقوق Winkler مظنون آنها از ترس که قاضی جان رابرتز خواهد پیوستن به دادگاه چهار لیبرال به شکل یک ضد اکثریت.

“بلند و کوتاه از آن است که آن را در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است که رابرتز است و نه به نفع گسترده خواندن از متمم دوم” وینکلر نوشت.

بسیاری از تفنگ حقوق در امریکا هستند نه ملی. آنها در درجه اول بستگی به جایی که شما زندگی می کنند. در گرجستان شما از نظر قانونی می تواند خرید یک تفنگ از ناقص شخص در یک پارکینگ بار آن را با مهمات شما برای خرید نقدی با هیچ سوالات پرسیده شده و سپس راه رفتن را به یک نوار در سراسر خیابان. اما اگر شما در کالیفرنیا زندگی می کنند, شما محدودیت در آنچه که شما می توانید خرید — هیچ بزرگ با ظرفیت مجلات و یا تفنگ که واجد شرایط به عنوان “سلاح های حمله” — و شما بهتر خواهد بود آماده برای یک چک پس زمینه در مهمات و همچنین اسلحه گرم خرید. همچنین شما باید به جست و خیز نوار.

“امروز تصمیم برگ در محل پایین تر احکام دادگاه از کشورهای مختلف در سراسر کشور تایید ممنوعیت سلاح های حمله و بزرگ با ظرفیت مجلات حفظ قوی و استاندارد برای حمل اسلحه و حمایت طیف وسیعی از دولت فدرال و قوانین اسلحه” گفت: آدم Skaggs ارشد مشاوره و سیاست مدیر در Giffords مرکز قانون برای جلوگیری از خشونت اسلحه. “با وجود اشتها از چند قاضیان جدید را با تفنگ موارد و گسترش متمم دوم سمت راست آنها را مجبور به صبر کردن برای یک روز دیگر. که گفت: هیچ کمبود وجود دارد از دیگر موارد در خط لوله بنابراین دادگاه نمی خواهد که به صبر بیش از حد طولانی قبل از اینکه فرصت دیگری.”

دادگاه سکوت برگ سیاستمداران مسئول است. در پی Heller تصمیم متحده نقل مکان کرد و در جهت مخالف در حقوق تفنگ بسته به اینکه آیا آنها تحت تسلط دموکرات ها و یا جمهوری خواهان. با توجه به سهولت که با آن اسلحه حرکت در سراسر خطوط دولت این ایالت’ سهل انگاری قوانین تاثیر جرم و جنایت و خشونت در همه جا. گزارش 2014 یافت که 60 درصد از اسلحه های مورد استفاده برای ارتکاب جنایت در شیکاگو از سال 2009 تا 2013 از خارج از دولت.

ایالات متحده به یک سلاح گرم در صنعت است که در استخدام 150,000 مردم و تولید 24 میلیارد دلار در مستقیم اقتصادی تاثیر, ترک مقدار زیادی از پول برای سرمایه گذاری در سیاست و قانون و همچنین در زمینه بازاریابی و روابط عمومی است. علاوه بر این برخی از آمریکایی ها اسلحه راه دیگران عاشق حیوانات خانگی خود را. و چون تفنگ افراط گرایان هستند بخشی از یک ائتلاف ارتجاعی قرار دارد در یکی از دو بخش اصلی احزاب سیاسی آنها بیش از نمایندگی در سیاست آمریکا.

نیاز به مهار آسیبهای تفنگ فرهنگ مشابه اساسی. حدود 100 ، 000 آمریکایی به ضرب گلوله در هر سال و هر دو تیرباران های دسته جمعی و فردی اسلحه گرم و میر در آمریکا هستند بنابراین متعدد آن را تبدیل به بی معنی حتی به مقایسه آنها با کسانی که از هر کشور توسعه یافته. مرگ کودکان به دلیل پدر و مادر را ترک لود اسلحه به آسانی در دسترس است. در این صورت جرم, مرگ, لابی اسلحه و متحدان سیاسی باید یک سیاست پاسخ: بیشتر اسلحه محدودیت های کمتری.

رقابت سند چشم انداز از حقوق تفنگ نیست به راحتی آشتی. هر استوار بر بنیاد متزلزل دوم متمم یک ناشیانه تشکیل شده غیر منطقی مصرانه خواست در عصر خام تکنولوژی. دادگاه عالی تصمیم گرفتند, در حال حاضر, اجازه دهید به این درهم و برهم کردن وجود دارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>