وحشی اردن Greenway شروع به استفاده از بدن خود را به نفع خود

اگر تنها او به طور مداوم استفاده می شود که اندازه را به نفع خود.

که چیزی Greenway, 23 تا کنون تلاش کرده است به انجام در طول زندگی کوتاه خود هر چند به نظر می رسد او در نهایت شروع به آن را کشف کردن.

نمایشگاه این است که هدف خود را در طول روز پنجشنبه 7-1 تار و مار بال قرمز در دیترویت. او مبارزه کردن یک میزبان از مدافعان به حفاری یک جن از کنار تخته و سپس با آرامش skated به فضای باز قبل از شلیک یک گلوله به پشت net.

“این شگفت انگیز” هم تیمی مارکوس فولینو گفت. “آنچه که یک ادم احمق. که اردن Greenway همه ما می دانیم. این نوع از بازیکن ما می خواهیم.”

برای یک encore, Greenway اضافه شده یک جفت کمک در جمعه 5-0 برنده بیش از این کت آبی در کلمبوس.

“او یک بدن است که می تواند اسکیت و بسیاری از مهارت” defenseman Jared Spurgeon گفت. “اگر او می خواهم که هر شب او را برای رفتن به موفقیت در هر شب. آن را سرگرم کننده به تماشای. شما می توانید بگویید او را با داشتن سرگرم کننده وجود دارد.”

درخواست Greenway در مورد موفقیت های اخیر هر چند او تغییر تمرکز به این تیم به عنوان یک کل.

“ما یک مقدار زیادی از عمق سراسر صف,” او گفت:. “است که پرداخت سود سهام بزرگ برای این تیم شناخت ما تکیه می کنند در تمام چهار خط به نمره زمانی که ما به آن نیاز دارند.”

اسکندر

Washington Capitals ستاره الکس Ovechkin به تازگی تحت الشعاع 700-هدف علامت گذاری به صورت حرفه ای آخرین دور-تعداد نقطه عطف را به عنوان او همچنان در وین Gretzky همه رکورد زمان 894 اهداف است.

اگر Ovechkin, 34, همچنان در حرفه خود رای برای به ثمر رساندن اهداف مورد 47 اهداف در هر فصل بیش از 15 سال فعالیت حرفه ای در NHL, او به احتمال زیاد نیاز به بازی پنج فصل به تصویب Gretzky.

در حالی که به دور از یک چیز مطمئن شوید که در این مرحله با توجه به وحشی مربی موقت Dean Evason این واقعیت است که آن را حتی یک مسابقه است که چیز خوبی است.

“شما می شنوید آن بازیکنان نخبه — the Gordie Howes و وین Gretzkys — و بحث آنها در مورد این فوق العاده است برای دیدن مردم چالش سوابق خود گفت:” Evason بود که دستیار مربی با پایتخت از 2005-12. “من فکر می کنم هیچ سوال آن سالم برای بازی های بزرگ ما.”

به دنبال بازگشت در هفت فصل با پایتخت و بزرگترین چیزهایی که Evason به یاد Ovechkin شد شادی خود را برای بازی و البته خود بی نظیر کف دست زدن شات.

“آیا من او را به ثمر رساند اهداف ؟ حتما” Evason گفت. “به رای که او است ؟ من نمی دانم. او می تواند شوت جن به وضوح به عنوان به خوبی به عنوان کسی که تا به حال بازی بازی.”

Stalock هنوز هم در net

الکس Stalock ساخته و چهارم متوالی شروع به این هدف در روز یکشنبه بازی برابر سرمایه. او وارد شب با یک 18-9-4 رکورد 2.60 اهداف-برابر میانگین و .910 صرفه جویی در صد. او یک 9-2-1 ضبط بیش از گذشته خود 12 شروع می شود.

“من فکر می کنم همه در تیم ما است و آن را برای ما آسان به چوب با (همان) همه چیز” Evason گفت. “ما بازی خوبی است. ما به عنوان یک تیم. ما قطعا نیاز به انجام این کار نگه دارید.”

وحشی است را مربی موقت نگران پوشیدن Stalock ؟

“نه” Evason گفت. “این نخبگان ورزشکاران است.”

به طور خلاصه

لوقا Kunin شده پزشکی پاک و ارقام به بازگشت به طبیعت وارد زمین بسیار به زودی. او از دست رفته در پنج بازی گذشته با یک فوقانی بدن آسیب است.

جزئیات بیشتر در مینه سوتا وحشی در میدان یخ بازی زنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>