وحشی تجارت Jason Zucker به پنگوئن ها در جنرال موتورز لایحه Guerin اولین حرکت بزرگ

در چه خواهد شد را به عنوان مدیر کل لایحه Guerin اولین حرکت بزرگ با او توافق کردند که به تجارت شکر به پیتسبورگ پنگوئن ها در مقابل جناح الکس Galchenyuk یک سال 2020 دور اول انتخاب کنید و چشم انداز Calen ادیسون.

در حالی که Guerin شده است بسیار بیمار در مورد ساخت حرکت می کند در فصل اول خود را در راس امیدوار بازیکنان خود را که او به آنها هر فرصتی برای رقابت برای یک نقطه حذفی این بود که به وضوح بیش از حد خوب معامله به رد.

هنوز هم وجود دارد یک زن و شوهر از هفته قبل از مهلت تجارت بنابراین این احتمال وجود دارد این است که تنها نوک کوه یخ است.

Zucker, 28, رسالت خود را به شهرهای دوقلو با مهارت های خود را بر روی یخ — او وحشی حرفه ای با 132 اهداف و 111 کمک در 456 بازی — و حتی بیشتر از آن با خود بی نظیر انسان دوستی کردن یخ.

Galchenyuk, 25 در اصل پیش نویس شماره 3 به طور کلی توسط Montreal Canadiens در سال 2012 NHL پیش نویس است. او همچنین برای آریزونا شغالها و البته پنگوئن tallying دارای 108 اهداف و 147 کمک 418 بازی.

مسلما بزرگترین چیزی که در مورد Galchenyuk است که قرارداد خود را منقضی می شود در این تابستان. که احتمالا به وحشی برخی از مقدار اضافه حقوق و دستمزد کلاه امداد به عنوان آنها را به حفظ هر یک از Zucker قرارداد.

ادیسون, 19 گرفته بود در دور دوم 2018 NHL ورود پیش نویس است. او یک ماهر defenseman که در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان یک چشم انداز در پنگوئن سیستم مزرعه. او یک standout در خط آبی برای تیم کانادا به عنوان آن رفت و به برنده مدال طلا در سال 2020 جهان Junior قهرمانی.

موج دار شدن اثرات این حرکت جالب خواهد بود برای وحشی با یک چشم به سوی آینده است.

در حالی که آن را احتمالا باعث می شود آنها را بدتر باقی مانده از این فصل — Zucker است پویا تر از Galchenyuk در هر معنی واقعی کلمه آن را ایجاد فرصتی برای بالا چشم انداز کیریل Kaprizov اگر وحشی هستند و در واقع قادر به ثبت نام او در این فصل است.

که چیزی بود که وحشی بودند باید به کشف کردن در ماه های آینده. اگر آنها نمی, تجارت Zucker — و یا یک بازیکن دیگر در فهرست فعلی در برخی از نقطه وجود ندارد برای رفتن به یک نقطه برای Kaprizov در نیمه بالای ترکیب فصل آینده است.

که البته دیگر مشکل با Zucker در راه خود را به خارج از شهر.

بدون شک Zucker حضور خواهد شد از دست رفته در اتاق قفل و در سراسر شهرهای دوقلو به عنوان یک کل. او انتخاب شده بود در دور دوم 2010 NHL پیش نویس و داده است به طوری که مقدار بیش از دهه گذشته است.

او و همسرش Carly قرار داده اند بسیاری از تمرکز خود را به دانشگاه مینه سوتا ماسونی بیمارستان کودکان مهمترین ساختمان Zucker خانواده مجموعه و پخش استودیو است که یک دولت از هنر و فضای واقع در لابی بیمارستان طراحی شده برای ارائه به بیماران جوان با یک فرار.

برای تلاش های خود را Zucker برنده پادشاه Clancy یادبود جایزه آخرین offseason که داده شده است و سالانه به NHL بازیکن که بهترین نمونه های رهبری و خاموش کردن یخ و ساخته شده است که قابل توجه بشردوستانه کمک به جامعه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر