وحشی باید با چوب جنوب, St. Paul بومی الکس Stalock در هدف

که دقیقا همان چیزی است که پشتیبان goaltender الکس Stalock آیا شنبه شب Feb. 4 در اکسل انرژی مرکز.

اگر 32 ساله جنوب, St. Paul بومی داد تا یک جفت از اواخر اهداف قبل از وحشی در نهایت غالب با 3-2 اضافه برنده شدن بیش از Chicago Blackhawks او تزریق زندگی به یک مرده دسته ساخت یک تعداد انگشت شماری از مهم موجب صرفه جویی در بحرانی ترین لحظات.

که عملکرد و دلیل کافی برای وحشی به رول حفظ Stalock در هدف به جای دیرین استارت Devan Dubnyk برای آینده قابل پیش بینی.

فقط نگاهی به اعداد. آنها برای خود صحبت می کنند.

Stalock در حال حاضر ساخته شده است یک حرفه ای-24 شروع می شود در این فصل مباهات 12-8-3 رکورد 2.88 اهداف-برابر میانگین و .904 صرفه جویی در صد.

در ضمن Dubnyk که صرف بخش عمده ای از فصل برخورد با همسر و مسائل پزشکی در سرعت خود را برای بدترین شروع می شود پس از ورود به شهرهای دوقلو و تلاش کرده است با 9-13-2 رکورد 3.40 اهداف-برابر میانگین و .890 صرفه جویی در صد.

“ما در حال رفتن به بازی هر بازی بهترین” Boudreau گفت. “آن را مانند پیش فصل که در آن ما می توانید تجربه کنید.”

که توضیح دهد که چرا او رفت و با Stalock بیش از Dubnyk برای باید برنده بازی در برابر Blackhawks.

خواسته خود را در مورد تصمیم گیری Boudreau پاسخ داد: “چرا که نه بازگشت به او را ؟ ما امیدوار به پیدا کردن رعد و برق را در یک بطری از کسی. شاید او می تواند ما را به یک جرقه.”

در این رابطه آن را سخت به تصور کنید Boudreau شروع نمی Stalock در برابر ونکوور کناکز در روز پنج شنبه شب در اکسل انرژی مرکز.

او به عنوان بهترین goaltender فهرستی از اواخر سال و به احتمال زیاد وحشی بهترین شانس خود را برای تعقیب کردن یک نقطه حذفی در قفل کنفرانس غرب.

اگر تعداد کافی نیست و Stalock است outperforming Dubnyk در تقریبا در هر متریک قابل تصور وجود دارد چیزی است که باید گفت در مورد مقدار کمتر علمی تست چشم.

شده اند وجود دارد بارها در این فصل زمانی که Stalock آمده است تا با صرفه جویی در — این که آیا آن را سرقت درجه یک-یک به ثمر رساند شانس یا خنثی کردن یک جدایی طلب تلاش و وحشی باید بلافاصله رفته به ثمر رساند و در انتهای دیگر.

این دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است در برابر Blackhawks زمانی که Stalock را تکذیب کرد مرکز رایان نجار در مبارکه در یک پایان و کوین Fiala گل به صورت وحشی در متعاقب آن دنباله.

“این بسیار سرگرم کننده” Stalock گفت. “شما را به صرفه جویی به عنوان یک دروازه بان و آنها به پایین و نمره و این احساس خوب چون شاید من سون در فرصت به ثمر رساند.”

روشن است که Stalock است برای چالش بودن مرد وحشی تکیه هر چند او نمی خواهید آن را لزوما در هزینه Dubnyk.

“ما در موقعیت وجود دارد دو نفر از ما و از ما می خواهید را به نفع خود بازی ها” Stalock گفت. “که آنچه در آن است. فقط یک رقیب هر فرصتی ما را وادار به رفتن و گرفتن دو امتیاز بدیهی است که هدف نهایی. ما می دانیم که چگونه آن را احساس می کند در اتاق قفل هنگامی که ما کسب آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر