وحشی, بازیکنان, GM لایحه Guerin می دانم که تیک تاک ساعت است به عنوان NHL تجارت عیادت

قبل از ورود در شهرهای دوقلو یک زن و شوهر از سال پیش در سن گیوستینو صرف چه احساس ابدیت به عنوان یک عضو آشکارا تانک Sabres در طول تاریخ و زمان آخرین او شش فصل در بوفالو. به عنوان فولینو قرار داده و آن را بیشتر از جلوی اتاق معمولا به حال خود ذهن ساخته شده تا خیلی زود است که رفتن آنها به فروشندگان.

“ما دیدیم بچه های خوب برو چون تیم های دیگر می خواستم آنها را” او گفت:. “نبود یک چیز سرگرم کننده به بخشی از.”

به همین دلیل است که فولینو شده است به طوری صوتی در مورد وحشی نیاز به حق این کشتی بیش از چند هفته آینده.

با وحشی (23-22-6, 52 امتیاز گذشته در بخش مرکزی) چسبیده به باریک حذفی امیدوار است در این مرحله مدیر کل لایحه Guerin خواهد شد که برخی از تصمیم گیری های دشوار را قبل از مهلت تجارت در فوریه. 24.

آیا اول سال GM می خواهید برای حفظ وضعیت موجود و اجازه دهید این سوار این چیزی است ؟ آیا او می خواهم به سعی کنید به حداکثر رساندن ارزش برخی از بازیکنان خود را که ممکن است مناسب در یک مدعی در جای دیگر? شاید کمی از هر دو ؟

“آن چیزی که اگر ما نمی سفت چیز تا اینجا در خانه ایستاده اوایل و ما نمی ها را پس از آن همه چیز می تواند اتفاق می افتد گفت:” فولینو که می تواند یک ارزش تجارت دارایی. “می تواند وجود داشته باشد در اینجا است که ما نمی خواهیم برای دیدن بروید. یا آن را می تواند از راه های دیگر که در آن ما واقعا نزدیک و چیزی را به دست آوردن بهتر است. ما می خواهیم در این موقعیت به جای موقعیت های دیگر.”

با توجه به defenseman مت Dumba که نام بوده است شناور در اطراف گذشته چند هفته Guerin شده است در صف مقابل که او را برای رفتن به این تیم یک فرصت به آن را اثبات کند سزاوار به با هم ماندن.

“او شده است فرانک با ما که او را به صبر کنید تا زمانی که او می تواند” Dumba گفت. “ما باید به بازی بهتر است و ما باید به او نشان می دهد این است که یک گروه است که می خواهد به ماندن با هم.”

در علاوه بر این به فولینو و Dumba دیگر بازیکنان که متصل شده به های اخیر شایعات سریع جناح Jason Zucker صاف-اسکیت defenseman جوناس Brodin و جانباز مرکز اریک Staal, در میان دیگران.

در فصل گذشته به عنوان وحشی رفت و از طریق مبارزات مشابه پیشین مدیر کل پل فنتون منفجر کرد تیم جوان هسته ای در مهلت تجارت حمل و نقل Nino Niederreiter (برای ویکتور Rask), Charlie Coyle (برای رایان Donato) و Mikael Granlund (برای کوین Fiala).

“ما هیچ کنترل بیش از است که گفت:” Zucker که تبدیل شده است بسیار آشنا با تجارت شایعات بیش از گذشته چند فصل است. “وجود دارد هیچ چیز ما می توانیم در مورد آن انجام دهید. ما باید به بازی هاکی. ما باید برای برنده شدن در این بازی. ما باید به بازی خوب. که فقط آنچه در آن پایین می آید.”

ورود دوشنبه, بازی آریزونا شغالها (59 امتیاز) را نهایی نقطه حذفی در کنفرانس غرب هر چند وحشی (52) در حال کمین با چند بازی در دست است. در بین بخش مرکزی دشمنان مانند Chicago Blackhawks (56), Winnipeg Jets (56) و نشویل شکارچیان (55) همه مانورهای رندانه برای موقعیت.

با همه چیز به قفل وحشی روبرو خواهد شد فشار در تقریبا در هر بازی بقیه راه است.

“این نمی تواند ما را فلج” شکر گفت. “این چیزی است که هل می دهد ما را به بهتر به فشار سخت تر و بدانید که اینها باید برنده بازی در حال حاضر. که حقایق آن است. اینها باید برنده بازی است.”

اگر وحشی می توانید پیدا کردن یک راه برای رفتن در یک اجرا بعد از چند هفته که ممکن است به اندازه کافی برای متقاعد کردن Guerin به تاخیر reshuffling حداقل تا offseason. اگر آنها رنج می برند از طریق یکی دیگر از غش کردن, خوب, پس از آن که به احتمال زیاد خواهد شد Guerin تصمیم خیلی ساده است.

“ما می دانیم که مهلت تجارت است که همیشه چیزی در این بازی این است که برای رفتن به یک موضوع” شکر گفت. “برای ما آن را در مورد تمام این بازی ها در آینده و مطمئن شوید که ما آن را که در آن او می خواهد برای ساخت این تیم نیست آن را از هم جدا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید