الکس Stalock یک فصل-بالا 40 موجب صرفه جویی در و ژاک Parise و رایان Suter هر حال یک هدف و کمک به بازدید از مینه سوتا وایلد نقل مکان کرد به بالا وحشی-کارت نقطه در کنفرانس غرب با 3-2 به پیروزی سن خوزه کوسه ها پنج شنبه شب.

الکس Galchenyuk نیز به ثمر رساند یک گل مینه سوتا که دارای 75 امتیاز و leapfrogged چهار تیم به وحشی-کارت نقطه. ونکوور, Nashville, Winnipeg و آریزونا همه یک نقطه ،

Stalock بهبود یافته به 9-2-1 در گذشته خود 12 شروع می شود به عنوان وحشی تمدید آن جاده win streak به شش بازی.

جو تورنتون و استفان Noesen به اهداف به ثمر رساند برای سن خوزه بود که آن سه بازی برنده خط خط جامعی. مارتین جونز به پایان رسید و با 24 موجب صرفه جویی در.

مینه سوتا در زمان 1-0 شود در 8:34 علامت این دوره برای اولین بار در Suter هشتم هدف از این فصل با کف دست زدن شات از سمت چپ نقطه گذشته یک صفحه نمایش توسط رایان Donato که ضرب و شتم جونز در blocker طرف.

San Jose آن را شش دقیقه بعد در قدرت-بازی بازی هدف Noesen که منحرف نوح گرگور را به ضرب گلوله از نقطه سمت راست در داخل راست پست برای هفتمین هدف از این فصل است.

وحشی در زمان 3-1 سرب در دوره دوم در اهداف Galchenyuk که برداشت سست جن در حافظه و اخراج یک شات گذشته جونز’ دستکش طرف و Parise که شنود گذاشته در لوقا Kunin پاس به سمت چپ خالص خود را برای تیم پیشرو, 25th هدف از این فصل است.

آن مشخص شده 10 بار که Parise به ثمر رساند تا 25 گل یا بیشتر در یک فصل است.

سن خوزه قطع آن به 3-2 میدوی را از طریق دوره سوم که تورنتون برداشت ارتجاعی در سمت چپ خالص و گل خود و ششمین گل فصل و 419th حرفه ای خود را.

کوسه ها کشیده جونز اضافی مهاجم با دو دقیقه باقی مانده اما موفق فقط یک شات در یک هدف و یک نکته-در امتحان توسط Timo مایر که Stalock خفه شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de