وحشی سفید شوالیه طلایی پشت Stalock سوم shutout

ST. پل — الکس Stalock متوقف 26 عکس برای سومین shutout فصل و کوین Fiala تا به حال یک هدف و دو کمک به رهبری مینه سوتا وحشی به یک 4-0 به پیروزی وگاس شوالیه طلایی در سه شنبه شب Feb. 11.

این دومین سه نقطه بازی Fiala حرفه ای و با مینه سوتا است.

ژاک Parise بازی در 500 بازی حرفه ای با وحشی تا به حال یک هدف و کمک و جارد Spurgeon و جوئل Eriksson Ek نیز به ثمر رساند اهداف مینه سوتا که بهبود یافته به 6-1-1 تمام وقت در برابر وگاس.

آن Stalock هشتم حرفه ای shutout برای وحشی که بهبود یافته به 7-3-0 در 10 بازی گذشته و 17-8-4 در خانه در این فصل است.

Marc-Andre فلوری متوقف 16 از 20 عکس برای وگاس قبل از کشیده برای دومین بار در این فصل پس از دوره دوم. مالکوم Subban به پایان رسید و پنج صرفه جویی برای شوالیه طلایی, بسته, برای سومین بار در این فصل است.

مینه سوتا که به پایان رسید 3-برای-5 در بازی قدرت در زمان 2-0 رهبری در دوره اول با یک جفت از قدرت-بازی بازی اهداف Eriksson Ek و Spurgeon.

اول آمد و در 5:30 علامت هنگامی که Eriksson Ek برداشت ارتجاعی از خود به ضرب گلوله پس از آن شده بود مسدود شده توسط وگاس defenseman Nate اشمیت و سپس پاره پاره مچ شات گذشته فلوری دستکش طرف برای خود هدف هفتم از فصل.

Spurgeon پس از آن ساخته شده آن را 2-0 زمانی که او backhanded یک جهش از یک Fiala شات به خالی سمت چپ از خالص برای خود هدف هفتم از فصل.

مینه سوتا تمدید آن منجر به 3-0 میدوی را از طریق دوره دوم با یکی دیگر از تک به تک هدف این زمان توسط Fiala از چین در داخل راست پست برای 14 هدف از این فصل و پنجم در پنج بازی. Parise برداشت خود را 400th حرفه ای NHL کمک در بازی.

Parise افزایش وحشی منجر به 4-0 در نزدیکی پایان دوره با 21st هدف از این فصل در بازی قدرت خوراکی در یک Eric Staal خوراک از پشت هدف بیش از فلوری شانه راست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر