Wilbon, Breen دریافت بسکتبال را Gowdy جایزه


‘در داخل NBA,’ جیم خاکستری جدید افتخارات

مایکل Wilbon و مایک Breen به نام 2020 کورت Gowdy رسانه برندگان جایزه توسط مشاهیر Memorial Basketball Hall of Fame.

همچنین اعلام کرد در طول NBA All-Star Weekend دو به تازگی ایجاد شده افتخارات.

ایجاد تغییر و تحول جایزه رسانه رفت و به TNT را در داخل NBAکه ستاره کنی Smith, Charles Barkley شکیل اونیل و میزبان Ernie جانسون. نشان می دهد که مارک آن 30 سال در تلویزیون.

این جایزه را به یک فرد یا سازمان است که به طور چشمگیری تغییر فرمت نمایش و یا لذت بردن از پوشش بسکتبال از طریق استفاده از سنتی یا در حال ظهور رسانه ها.

“من فکر می کنم ما سعی می کنیم برای نشان دادن قدردانی برای این بازی است. هنگامی که شما کار با این سه وجود دارد و نه یک وضعیت است که می آید تا در یک بازی است که آنها شده اند آماده” گفت: جانسون پس از نشان دادن برنده جایزه.

“در همان زمان چارلز را شکست قالب برای استودیو را نشان می دهد و تغییر چشم انداز گفت: ما همیشه باید به بحث در مورد بسکتبال. ما قادر به شعبه” جانسون اضافه شده است. “پس از آن یک بازی بسکتبال نشان می دهد که عمدتا در مورد بسکتبال, اما مواقعی وجود دارد که آن را نیست و ما باید آزادی و ما را تشویق به قرار دادن که در نشان می دهد. آن بوده است که در نوع خود از یک جاده برای 30 سال و به اینجا امروز و سالن رسمیت شناختن این نشان می دهد من می توانم با تشکر از شما به اندازه کافی.”

داخل NBA القاء شد به پخش+کابل Hall of Fame در سال 2016.

جیم خاکستری داده شد برای اولین بار بینش رسانه ای جایزه برای یک فرد یا سازمان است که به طور مداوم جستوجو کرد به برجسته مسائل آورده منحصر به فرد تحریک و هیچ سنتی از دیدگاه طرفداران کنندگان و مصرف کنندگان از خبر ورزشی. خاکستری را پوشش داده NBA در ABC, CBS, NBC و ESPN.

“در آن به معنی یک معامله بزرگ است. بودن در سالن با تمام این ورزشکاران بزرگ من به من بدهید با تشکر از همه ورزشکاران بزرگ, خاکستری, گفت:.

Wilbon یک ثابت در ESPN و شرکت میزبان از شبکه عفو وقفهشد و به عنوان یک افتخار چاپ نگار برای واشنگتن پست که در آن او یک خبرنگار ورزشی و مقاله نویس از سال 1990 تا 2010. او پیوست ESPN در سال 2010.

Wilbon بود در هوا هنگامی که این جایزه اعلام شد.

Breen پخش NBA بازی برای 28 فصل آغاز با نیویورک نیکز در WFAN رادیو در سال 1992. Breen به عنوان سرب گوینده برای نیکس در MSG شبکه, کار با NBA Hall of Famer والت “کلاید” Frazier. او همچنین سرب play-by-play گوینده برای NBA on ESPN و ABC و پوشش نهایی NBA.

“برای من این کار پخش این شگفت انگیز بازیکنان پاداش نهایی. برخی از این آقایان در برخی از غرفه ها در اینجا, من همیشه فکر می کردم این یک امتیاز فقط به تماس های خود را بازی. برای دریافت یک جایزه برای آن است که قریب به اتفاق” گفت: Breen.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>