از شمال کالیفرنیا وکیل متهم به قاچاق مواد مخدر نیاز به وکیل

تنظیم یک جلسه مقدماتی به تعویق افتاد شنبه در قاچاق مواد مخدر مورد به خاطر یکی از زنان درگیر باید یک وکیل.

جلسه مقدماتی تاریخ برای دفاع وکیل مایکل Acosta, 49, و سارا, Carroll, 37, قرار بود مجموعه در دوشنبه اما راسل کلنتن که منصوب به نمایندگی از کارول گفت که او تا به حال برای خروج از این مورد به دلیل تضاد منافع.

“بنابراین ما نیاز جدید مشاوره خصوصی” گفت: قاضی لارنس H’artagáin که همچنین گفت که نیاز به recuse خود را به دلیل تضاد منافع.

یکی دیگر از دادستان منصوب خواهد شد برای کارول و کلنتن گفت که او تا به حال یک مقدار حداقل از شواهد او می تواند به اشتراک گذاری با وکیل یک بار او منصوب شده است.

تایید کارول مشاوره و تنظیم یک جلسه مقدماتی تاریخ مجموعه 10:15 صبح روز شنبه.

Acosta اعتراض به تاخیر در تنظیم اولیه شنوایی.

Acosta دستگیر شد و چهار نفر دیگر — Tracie جودیت نیکولز, 46, برایان ادوارد بفرم mcbeth, 36, اشلی, مورگان, Asti, 31 و ریچارد لی Haberman و 73 — on Feb. 4 ظن قاچاق مواد مخدر و سلاح گرم با توجه به انتشار اخبار از Humboldt County مواد مخدر نیروی کار.

Acosta و کارول رو سه اتهام جنایت مربوط به حفظ و نگهداری مواد مخدر و داشتن مواد مخدر هروئین و آلپرازولام برای فروش, اما در یک مصاحبه قبلی Acosta گفت: این اتهامات بی اساس است.

دیگر مردم دستگیر شد مشتریان خود را که بازدید خود را از دفتر خانه و مواد مخدر به اتهام اعمال نمی به مواد مخدر بودند که در خانه خود را برای استفاده شخصی Acosta گفت.

Acosta ثبت demurrer رقابت هزینه مربوط به حفظ و نگهداری مواد مخدر در خانه پس از شکایت علیه او و کارول متحده رخ داده است که در یک تاریخ و نه بر اساس مداوم مانند نیاز به شارژ اما از آن محروم بود.

سونیا Waraich را می توان در 707-441-0506.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>